0

*Cancelo chcę do Europy
*Mendes ma mu to ogarnąć
*Mendes dzwoni do Laporty
*Transfer dochodzi do skutku
Tymczasem Deco ogłasza sukces XD

Jest ktoś na rynku kto może Deco zastąpić i z miejsca podnieść poziom ?

2

A ja liczę na to, że za sprawą szczęśliwego zbiegu okoliczności na miejsce Deco przyjdzie prawdziwy fachowiec ;)

26

@Tasde Najdziwniejsza grupa społeczna zaraz obok fanów K-popu XD

6

Życzę sobie i wam aby jutro Atletico odprawiło z kwitkiem białasów

1

@Kapitan hawk Znając życie Atletico dostanie a biali nic....

2

@Bernard777 Ja go w Fifie kupiłem za 20 :P

0

@heniusss Niczym Jurgen Klopp :P

2

I cyk MU na 4 miejscu w PL XD
Ich zarząd widzi to ? XD

2

Brawo City!!!
Arsenal jutro bierze Liverpool i jest bajka

Ps. Swoją drogą, MU to jakiś mem XD Amorim został zwolniony tracąc 3 pkt do top4 dziś jak wygrają zrównają się punktami z LFC, które jest 4 na ten moment a jeśli jutro Arsenal by wygrał to MU zawitałoby przynajmniej na pewien czas w top 4. Decyzja żałosna i śmieszna

2

5 czyste konto z rzędu
Bilans to 5 Spotkań i 13-0 w bramkach
Maszyna Flicka się chyba dopiero rozkręca, najważniejsze by trafili z formą na zasadniczą fazę sezonu

1

@alone49 Kurczę nie spodziewałem się takiego pogromu :O

1

Chyba awansujemy do Finału :P

5

Jakie nastawienia przed meczem? Ja podchodzę do niego z dużą dozą pokory i szacunku do przeciwnika

3

Cancelo to został w Arabii i poczekał na naszych czy jest w Barcelonie ? XD

1

@misterio W Berlinie jest tak gorąco z wiadomych względów, że ich śnieg omija :PP

0

Nie daleko pada Kibic Barcelony od Kibica Realu XD
Ale wam odbiło na temat Mareczka by go tak szkalować za odniesioną kontuzję
ha tfu

0

@Arkon To ty zadajesz pytanie komuś czy narzucasz swoją narrację pod swoją tezę XD ?

1

@July_6_BcN Mamy Oskara Pietuszewskiego na La Rambli :O
Nie wiedziałem :PPP

1

@FcPortoFan1999 Ucieszony, że Oskar do was zawita?

2

@macio_944 Cancelo byłby dobry by odciążyć nasze LO i PO bo może grać na obu. Paradoskalnie ŚO bym zostawił i czekał na Nica z BVB lub kogo innego. Nie zmieniałbym radykalnie składu, tylko szukał odpoczynku przed fazą zasadniczą dla naszej obrony

0

@4drian0 Szczerze mówiąc mogli by wziąć Maresce on też ma doświadczenie w burdelu jakim jest Chelsea i zna ligę. Xaviego to bym ujrzał w jakimś np. Sociedad

0

@Arkon Tylko i wyłącznie ceny i niskie zarobki. Reszta to TOP

0

@4drian0 Zupełnie szczerze i nie ironicznie cieszę się, że go wreszcie zwolnili bo ewidentnie martwiłem się o jego stan zdrowia podczas tej przygody w MU, i po raz kolejny mi się potwierdziło, że problem w MU leży już głębiej niż w fundamentach ich struktur XD

0

@malypuzon Tak właściwie w którym momencie kariery Marek stał się delikatnie mówiąc ręcznikiem miał sezony nieprawdopodobne a potem osiadł na mieliźnie

1

@draxidox Ja to bym umocnił granicę Odry za ten czas i zajął się swoim przemysłem dopóki go jeszcze mamy XD

1

@ViscaelBarca2007 Jeśli chodzi o opcję na teraz to ja bym chciał aby przedłużyli Lewego chociaż na rok, oraz zaufał w pełni Flickowi przy ewentualnym transferze napastnika bo on sam dobrze wie kto by mu pasował i wzmocnił obronę
Ciekaw jestem czy wezmą Nico z BVB bo będzie praktycznie zadarmo lub tego ziomka Guehi on już z kolei za darmo by mógł przyjść
Nie jestem pewien czy na lato będzie nas stać na dwa transfery (N,ŚO) ale fajnie by było. Goretzka za darmo też by mógł w sumie przyjść, ale za jakieś pieniądze też tutaj musi grać XD

Pozostaje nam chyba oszczędzać i czekać na pełne Camp Nou i za 2-3 lata zgarnąć gwiazdę światowego formatu na napastnika i "dograć" ten czas z Lewym i Ferranem +ewentualnym transferem Flicka za taniochę

1

@Tomaszekkkkk Ogólnie Raya jest mega mocny w tym sezonie i nie raz ratował Arsenalowi mecz, ostatnio wyjął ponad 2 bramki. Jest naprawdę dobry i rywalizacja o miejsce w Reprezentacji jest pomiędzy Garcią a Rayą moim zdaniem, za jednym może przemawiać większe doświadczenie (Raya) nie wiadomo kogo łysy wybierze

2

@Tomaszekkkkk Raya z Arsenalu :P

0

@ViscaelBarca2007 Cieszy mnie taka postawa Alonso w Realu, ale moim zdaniem się chłop tam marnuję i niech szuka sobie nowego klubu bo warsztat trenerski jakiś tam ma

4

Mecz wygrany to się liczy ale na miejscu Martina bym porządnie opierdzielił w szatni Garcię i Kounde za to, że chcieli mu dziś kontuzję oboje nabić XD
Jeden go wyciął a drugi nim rzucił o ziemie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?