Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*Cancelo chcę do Europy
*Mendes ma mu to ogarnąć
*Mendes dzwoni do Laporty
*Transfer dochodzi do skutku
Tymczasem Deco ogłasza sukces XD
Jest ktoś na rynku kto może Deco zastąpić i z miejsca podnieść poziom ?
2
A ja liczę na to, że za sprawą szczęśliwego zbiegu okoliczności na miejsce Deco przyjdzie prawdziwy fachowiec ;)
26
@Tasde Najdziwniejsza grupa społeczna zaraz obok fanów K-popu XD
6
Życzę sobie i wam aby jutro Atletico odprawiło z kwitkiem białasów
1
@Kapitan hawk Znając życie Atletico dostanie a biali nic....
2
@Bernard777 Ja go w Fifie kupiłem za 20 :P
0
@heniusss Niczym Jurgen Klopp :P
2
I cyk MU na 4 miejscu w PL XD
Ich zarząd widzi to ? XD
2
Brawo City!!!
Arsenal jutro bierze Liverpool i jest bajka
Ps. Swoją drogą, MU to jakiś mem XD Amorim został zwolniony tracąc 3 pkt do top4 dziś jak wygrają zrównają się punktami z LFC, które jest 4 na ten moment a jeśli jutro Arsenal by wygrał to MU zawitałoby przynajmniej na pewien czas w top 4. Decyzja żałosna i śmieszna
2
5 czyste konto z rzędu
Bilans to 5 Spotkań i 13-0 w bramkach
Maszyna Flicka się chyba dopiero rozkręca, najważniejsze by trafili z formą na zasadniczą fazę sezonu
1
@alone49 Kurczę nie spodziewałem się takiego pogromu :O
1
Chyba awansujemy do Finału :P
5
Jakie nastawienia przed meczem? Ja podchodzę do niego z dużą dozą pokory i szacunku do przeciwnika
3
Cancelo to został w Arabii i poczekał na naszych czy jest w Barcelonie ? XD
1
@misterio W Berlinie jest tak gorąco z wiadomych względów, że ich śnieg omija :PP
0
Nie daleko pada Kibic Barcelony od Kibica Realu XD
Ale wam odbiło na temat Mareczka by go tak szkalować za odniesioną kontuzję
ha tfu
0
@Arkon To ty zadajesz pytanie komuś czy narzucasz swoją narrację pod swoją tezę XD ?
1
@July_6_BcN Mamy Oskara Pietuszewskiego na La Rambli :O
Nie wiedziałem :PPP
1
@FcPortoFan1999 Ucieszony, że Oskar do was zawita?
2
@macio_944 Cancelo byłby dobry by odciążyć nasze LO i PO bo może grać na obu. Paradoskalnie ŚO bym zostawił i czekał na Nica z BVB lub kogo innego. Nie zmieniałbym radykalnie składu, tylko szukał odpoczynku przed fazą zasadniczą dla naszej obrony
0
@4drian0 Szczerze mówiąc mogli by wziąć Maresce on też ma doświadczenie w burdelu jakim jest Chelsea i zna ligę. Xaviego to bym ujrzał w jakimś np. Sociedad
0
@Arkon Tylko i wyłącznie ceny i niskie zarobki. Reszta to TOP
0
@4drian0 Zupełnie szczerze i nie ironicznie cieszę się, że go wreszcie zwolnili bo ewidentnie martwiłem się o jego stan zdrowia podczas tej przygody w MU, i po raz kolejny mi się potwierdziło, że problem w MU leży już głębiej niż w fundamentach ich struktur XD
0
@malypuzon Tak właściwie w którym momencie kariery Marek stał się delikatnie mówiąc ręcznikiem miał sezony nieprawdopodobne a potem osiadł na mieliźnie
1
@draxidox Ja to bym umocnił granicę Odry za ten czas i zajął się swoim przemysłem dopóki go jeszcze mamy XD
1
@ViscaelBarca2007 Jeśli chodzi o opcję na teraz to ja bym chciał aby przedłużyli Lewego chociaż na rok, oraz zaufał w pełni Flickowi przy ewentualnym transferze napastnika bo on sam dobrze wie kto by mu pasował i wzmocnił obronę
Ciekaw jestem czy wezmą Nico z BVB bo będzie praktycznie zadarmo lub tego ziomka Guehi on już z kolei za darmo by mógł przyjść
Nie jestem pewien czy na lato będzie nas stać na dwa transfery (N,ŚO) ale fajnie by było. Goretzka za darmo też by mógł w sumie przyjść, ale za jakieś pieniądze też tutaj musi grać XD
Pozostaje nam chyba oszczędzać i czekać na pełne Camp Nou i za 2-3 lata zgarnąć gwiazdę światowego formatu na napastnika i "dograć" ten czas z Lewym i Ferranem +ewentualnym transferem Flicka za taniochę
1
@Tomaszekkkkk Ogólnie Raya jest mega mocny w tym sezonie i nie raz ratował Arsenalowi mecz, ostatnio wyjął ponad 2 bramki. Jest naprawdę dobry i rywalizacja o miejsce w Reprezentacji jest pomiędzy Garcią a Rayą moim zdaniem, za jednym może przemawiać większe doświadczenie (Raya) nie wiadomo kogo łysy wybierze
2
@Tomaszekkkkk Raya z Arsenalu :P
0
@ViscaelBarca2007 Cieszy mnie taka postawa Alonso w Realu, ale moim zdaniem się chłop tam marnuję i niech szuka sobie nowego klubu bo warsztat trenerski jakiś tam ma
4
Mecz wygrany to się liczy ale na miejscu Martina bym porządnie opierdzielił w szatni Garcię i Kounde za to, że chcieli mu dziś kontuzję oboje nabić XD
Jeden go wyciął a drugi nim rzucił o ziemie XD