0

@MessiForeverTheBest A wiesz, jak to jest. Kontakt przedłużony, ale jak przyjdzie gruba oferta i piłkarsko lepszy klub, to pewnie będzie się buntował.

0

@BorzyKrzys Utrzymacie wy tego Yildiza w klubie? Świetny chłopak, ale Juventus wydaje się dla niego za ciasny, patrząc na potencjał i wiek.

2

@Bernard777 Nie kojarzę tego chłopaka, możesz przybliżyć jego profil?

@partymaker chyba on

https://www.transfermarkt.pl/ange-yoan-bonny/profil/spieler/827734

2

Słucham Państwa.



Dla porównania nasi środkowi napastnicy, czyli Ferran i Robert.


0

@Karol145 Skoro on jest 9.5 to strach pomyśleć, kim jest Lautaro w Interze.

1

@FiscaelBarca Uznał, że to nie był faul. Podjął decyzję a Soto Grado mu zaufał. Dlatego nie poszedł sam sprawdzać tej sytuacji do monitora.

0

@Karol145 A kim jest? Skoro jak oglądam Inter, to zawsze gra na środkowym napastniku.

22

Punktów to nie zwróci, ale zawsze coś.


0

@Zoker To może właśnie dlatego, nie jest sprawdzany w tej roli. Najwięcej widać na treningach, a my nie mamy możliwości, żeby to zobaczyć.

3

@majkiii Schlotterbecka, Grimaldo i Thurama na 9tke.

1

@Faro No pomagał. Patrząc na naszych napastników, to Anglik byłby chociaż wartością dodatnią na boisku.

0

@Faro A co to zmienia? Lewandowski i Ferran, grają tak, że nie są warci kilku milionów. Gorzej się nie da. Rashford to spoko opcja na napastnika, ale dla Barcelony 30 mln euro, to sporo pieniążków. Patrząc na aktualną sytuację klubu i to, że nie ma zasady 1:1.

2

@July_6_BcN Rozmowa z kobietą jest czasem bardzo wymagająca.

1

A dlaczego nie spróbować Rashforda na pozycji napastnika? Jest silny i zdecywanie bardziej dynamicznym od Roberta i Ferrana, potrafi zagrać tyłem do bramki i ma niebezpieczny strzał z dystansu. Nasi napastnicy i tak nam nic nie dają, więc trzeba kombinować i ryzykować.

2

@Comentateiro Rosja, Chiny, Kanada?

1

Leszek nasz chłop, ale komentatorke, mógłby sobie odpuścić.


0

@Marcelinho99 To kogo ty chcesz mieć na ławce, jak odejdzie dwóch napastników, De Jong, czy Araujo?

0

@Marcelinho99 Ta twoja lista, to wygląda jak z jakieś Fify. Nie bierzesz pod uwagę, tego, że trzeba mieć szeroką kadrę, długośći kontraktu zawodników w klubie lub budżetu, który jest bardzo ograniczony.

8

@SeWo77
Coutinho, Griezmann, Dembele?

0

@orgazm44 Wykonywać karne powinienen ten, kto jest w tym najlepszy. Nie koniecznie musi to być środowy napastnika.

0

@bartekvisca A może wypalił się po sezonie? Gdzie był liderem i grał dosłownie wszystko.

3

@maroon Jednak ludzie, to gatunek stadny i jest to jeden z najbardziej fundamentalnych aspektów ludzkiego zachowania, który jest zakorzeniony w ewolucji. Jak ktoś notorycznie unika kontaktu, to często jest to przez kompleksy, czy np strachem przed relacją, czy kontaktem fizycznym.

0

@kanver_ Nawet gdzieś widziałem, że pokolenie Z uprawia najmniej seksu, bo wybierają sen, czy spędzanie czasu w internecie.


0

Samotność uznano za jedno z największych wyzwań zdrowotnych XXI wieku.

Przestała być postrzegana tylko jako problem emocjonalny, a stała się poważnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Badania medyczne pokazują, że długotrwała izolacja zwiększa ryzyko depresji, chorób serca, udarów, demencji, a nawet przedwczesnej śmierci. Jej wpływ na zdrowie bywa porównywany do palenia papierosów czy otyłości.

Problem narasta mimo rosnącej liczby kontaktów online. W świecie komunikacji cyfrowej wiele osób doświadcza braku realnych więzi. Szczególnie narażone są osoby starsze, młodzi dorośli, samotni rodzice oraz mieszkańcy dużych miast. WHO wskazuje, że samotność zwiększa obciążenie systemów ochrony zdrowia.

W odpowiedzi na te dane niektóre państwa i miasta (np. Seul czy Tokio) zaczynają traktować samotność jak problem systemowy. Powstają programy, lokalne centra integracji, a nawet specjalne stanowiska pełnomocników. W 2018 roku Wielka Brytania jako pierwszy kraj na świecie powołała stanowisko ministra ds. samotności (Minister for Loneliness).

Eksperci podkreślają, że kluczowe jest odbudowywanie wspólnot lokalnych, bo zdrowie fizyczne i psychiczne zaczyna się od więzi z innymi ludźmi.

Marcin Rudyński – redaktor Pigułki Świata

1

@Toretto Jeszcze ten zdjęty Martin, który dobrze się ustawiał w defensywie i kilka razy uratował nas przed stratą bramki. Nie da się tego logicznie wytłumaczyć, skąd pomysł na taką zmianę.

1

@lucca87 A widziałeś sytuację Girony? Optymistycznie piszesz, skoro twierdzisz, że mieliśmy wszystko, żeby ten mecz wygrać.

0

@Faro W kadrze zmarnował + nie strzelił setki na początku spotkania. Widać było, że to nie jest dobry moment, bo to nie był dobry dzień młodego Hiszpana.

@Azi To też fakt. Tak jak napisałeś, dużo lepiej by było, gdyby strzelał je, gdy mecz jest już zamknięty. Raphinha to stary wyga, który mentalnie zjada wszystkich na śniadanie, jeśli chodzi o branie odpowiedzialności na siebie.

8

Ciężko się z tym nie zgodzić. Mam nadzieję, że Raphinha i długo, długo nikt, jeśli chodzi o karne w przyszłości.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Czekam na jego bramkę w lidze i uciszanie nas - palcem przy ustach. To ciągle wygląda tak samo, jakiś, krótki dobry okres, a później taki zjazd do bazy, że facet wygląda jak chłopak wzięty z kanapy i wpuszczony na boisko.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?