0

@Rewolucja123 zmienić sport bo Barcelona nie wygrywa? niezły z ciebie kibic.

0

@LM10GOAT Mógłby sie sądzić np o odszkodowanie, wiele razy miało to już miejsce w Barcelonie.

0

Pudrowanie trupa będzie trwać do końca sezonu, tylko dlatego ze nie ma pieniędzy i miejsca dla nowego trenera. Gdyby Laporta miał pieniądze to byłby to ostatni mecz Xaviego w roli trenera Barcelony.

0

@LM10GOAT czyli dla ciebie problemem będzie to ze przy ewentualnym zwolnieni, będzie chciał pieniążki za swoj kontrakt? przecież to wywnioskowałeś wyżej.

1

@Emhyr nie oszukujmy sie, pressing Barcelony nie istnieje od kilku dobrych miesięcy.

0

@LM10GOAT Mendą bez honoru bo nie zrezygnuje z pieniążków za swoją pracę? Mam nadzieję ze takim podejściem w życiu sie nie kierujesz bo będziesz miał ciężko.

0

@Emhyr Fermin przy Gavim jest jak york przy amstafie jeśli chodzi o agresję, z całym szacunkiem do umiejętności Fermina bo ma ogromne.

0

@LM10GOAT co to zmienia? myślisz ze jak go zwolnisz to nie musisz tego wypłacić? musisz + kilka milionów euro za zerwanie przedwcześnie umowy.

1

@LM10GOAT A co ty myślisz ze w Fifę grasz? nie ma pieniędzy i miejsca w finansowym fair play na zarejestrowanie nowego trenera. Więc jak mają go zwolnić?

0

@kazbychu przestań, tiki-taka doprowadziła nas do największych kompromitacji w ostatnich latach, futbol sie rozwija i ten styl nie jest skuteczny i odpowiedni dla naszych piłkarzy.

0

@pioz123 to kogo bys widział po przykładowym zwolnieniu Xaviego w tym sezonie?

0

Conte, Flick, Loew bez klubów, który według was miałby największe szanse na osiągnięcie sukcesu w Barcelonie?

0

@tbas wszystko w piłce nożnej jest zmienne, jeszcze kilka miesięcy temu mieliśmy duzo ciekawszy projekt od Realu po wygraniu ligi i superpucharu z nimi.

0

Ernesto Valverde proszę wróć...

0

w Polsce nie ma rasizmu


5

u mojego znajomego byl podobny przypadek, cios w tył głowy zrobił z niego osobe niepełnosprawną fizycznie.


1

@PatrychoO zajebiste haha, nie widziałem tego wcześniej.

11

powrocik?


0

a ja za dzieciaka wierzyłem ze oni sie biją...


5

@LukaszFan cala drużyna Barcelony nie ma tyle jakości co ta trójka w formie :D nie licząc Leo oczywiście bo on jest ponad poziomami.

11

az sie łezka w oku zakręciła


0

@Wittgenstein wstyd bo nie znasz internetowego szona?

4

@Barti_Blaugrana pierwszy spotkanie wygrał sam tak naprawdę, w drugim wystarczyło ze któryś z zawodników wykorzystałby okazje po jego podaniu i mielibyśmy finał z Tottenhamem którego na luzie ograliśmy w grupie.

7

po tym półfinale i tak najwięcej oberwało sie Messiemu...

https://x.com/stopthatmessiii/status/1746211892077462002

0

@Rust_Cohle super, zajebisty jesteś, pamiętaj tylko ze słowa ranią bardziej niz czyny i nie wiesz jaką kto ma odporność.

0

@Rust_Cohle co wy go tak linczujecie? chłopak może jest delikatny i ciężko to znosi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

co sądzicie? Ronaldo w tamtym sezonie z tego co pamiętam nic nie wygrał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

nowoczesna mordercza bron Rosji w rękach Somalijczyka


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?