Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 zmienić sport bo Barcelona nie wygrywa? niezły z ciebie kibic.
0
@LM10GOAT Mógłby sie sądzić np o odszkodowanie, wiele razy miało to już miejsce w Barcelonie.
0
Pudrowanie trupa będzie trwać do końca sezonu, tylko dlatego ze nie ma pieniędzy i miejsca dla nowego trenera. Gdyby Laporta miał pieniądze to byłby to ostatni mecz Xaviego w roli trenera Barcelony.
0
@LM10GOAT czyli dla ciebie problemem będzie to ze przy ewentualnym zwolnieni, będzie chciał pieniążki za swoj kontrakt? przecież to wywnioskowałeś wyżej.
1
@Emhyr nie oszukujmy sie, pressing Barcelony nie istnieje od kilku dobrych miesięcy.
0
@LM10GOAT Mendą bez honoru bo nie zrezygnuje z pieniążków za swoją pracę? Mam nadzieję ze takim podejściem w życiu sie nie kierujesz bo będziesz miał ciężko.
0
@Emhyr Fermin przy Gavim jest jak york przy amstafie jeśli chodzi o agresję, z całym szacunkiem do umiejętności Fermina bo ma ogromne.
0
@LM10GOAT co to zmienia? myślisz ze jak go zwolnisz to nie musisz tego wypłacić? musisz + kilka milionów euro za zerwanie przedwcześnie umowy.
1
@LM10GOAT A co ty myślisz ze w Fifę grasz? nie ma pieniędzy i miejsca w finansowym fair play na zarejestrowanie nowego trenera. Więc jak mają go zwolnić?
0
@kazbychu przestań, tiki-taka doprowadziła nas do największych kompromitacji w ostatnich latach, futbol sie rozwija i ten styl nie jest skuteczny i odpowiedni dla naszych piłkarzy.
0
@pioz123 to kogo bys widział po przykładowym zwolnieniu Xaviego w tym sezonie?
0
Conte, Flick, Loew bez klubów, który według was miałby największe szanse na osiągnięcie sukcesu w Barcelonie?
0
@tbas wszystko w piłce nożnej jest zmienne, jeszcze kilka miesięcy temu mieliśmy duzo ciekawszy projekt od Realu po wygraniu ligi i superpucharu z nimi.
0
Ernesto Valverde proszę wróć...
0
w Polsce nie ma rasizmu
5
u mojego znajomego byl podobny przypadek, cios w tył głowy zrobił z niego osobe niepełnosprawną fizycznie.
1
@PatrychoO zajebiste haha, nie widziałem tego wcześniej.
11
powrocik?
0
a ja za dzieciaka wierzyłem ze oni sie biją...
5
@LukaszFan cala drużyna Barcelony nie ma tyle jakości co ta trójka w formie :D nie licząc Leo oczywiście bo on jest ponad poziomami.
11
az sie łezka w oku zakręciła
0
@Wittgenstein wstyd bo nie znasz internetowego szona?
4
@Barti_Blaugrana pierwszy spotkanie wygrał sam tak naprawdę, w drugim wystarczyło ze któryś z zawodników wykorzystałby okazje po jego podaniu i mielibyśmy finał z Tottenhamem którego na luzie ograliśmy w grupie.
7
po tym półfinale i tak najwięcej oberwało sie Messiemu...
https://x.com/stopthatmessiii/status/1746211892077462002
0
@Rust_Cohle super, zajebisty jesteś, pamiętaj tylko ze słowa ranią bardziej niz czyny i nie wiesz jaką kto ma odporność.
0
@Rust_Cohle co wy go tak linczujecie? chłopak może jest delikatny i ciężko to znosi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
co sądzicie? Ronaldo w tamtym sezonie z tego co pamiętam nic nie wygrał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
nowoczesna mordercza bron Rosji w rękach Somalijczyka