Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pięknie wykończył to Ferran na 2-4, bardzo techniczna wcinka, az sie czasy Messiego przypomniały.
0
Yamal chłopie co ty dzisiaj grasz...
1
Felix jest kluczowy dla Barcelony, dał nam sporo punktów w tym sezonie. On powinien grać w pierwszym składzie bo jako nieliczny potrafi zrobić coś z niczego.
10
jeszcze tylko brakuje Romeu w końcówce xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaToSensZycia setka? bez przesady.
0
@Nazio_87 mógłby być synem twoim jeśli jesteś rocznik 87 :D
1
@barcanawieki przecież gra chlopie, oglądaj mecz a nie na la rambli siedzisz.
0
@Wojtek84 nie byl, De Jong złamał linie
3
Xavi w oczach to ma strach, jaki trener taka mentalność w zespole.
0
Penia jaki ty jesteś tragiczny.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
U naszego bramkarza tyle pewności siebie w polu karnym co u prawiczka przed pierwszym seksem, mógłby już wrócić Ter Stegen.
0
nic mnie bardziej dzisiaj nie ucieszy niż czyste konto po naszej stronie.
0
@FanBarcy22 mają dostęp, to oni wybierają którą powtórkę zobaczą kibice.
0
@draxidox dobrze że tym łokciem piłki nie przebił haha
0
@hycek z drugiej strony, mógł naciągać wyniki kiedy chciał i później sie tłumaczył że potrzebny jest system ktory będzie to weryfikował.
1
@hycek Sugerujesz ze za czasów Ronaldinho nie było stronniczych sędziów? przed Varem było dwa razy tyle przekrętów.
0
Niesamowite jest to z jakim talentem rodzą sie poszczególni piłkarze, przecież taki 16 latek nie miał kiedy wypracować takich umiejętności.
3
@BulaKG zacznijmy od tego ze Raphinha sam by sobie nie wypracował takich sytuacji.
0
@taxky brzmisz jak jakiś malik czy kizo
0
@tbas strasznie, najważniejsze pytanie, czemu tej powtórki nie pokazali na varze? wszystko widać dokładnie.
19
idealna powtórka, chłop strzelił bramkę łokciem.
1
Pedri asysta, czuję sie jak w matrixie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gundogan w Barcelonie to trochę taki ambitny, pracowity ziomek z osiedla który wpadł w złe towarzystwo i jest ściągany na dno.
0
chłop chciał sie trochę dowartościować przez zwrócenie uwagi na siebie to go zbanowali po sekundzie haha
1
Cubarsi rocznik 2007, jak ten czas zapierdziela.
0
@Pitinho tak nie potrafią, ze niestety wygrali.
0
Zawsze te stykowe sytuacje są gwizdane na korzyść Realu