Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord bardzo duża szansa na zawodnika sezonu
0
Komentarz usunięty
1
@Culer9002 chociaż byłaby pewność ze Turcja nie będzie romansować z Rosją :D
2
w Turcji zwariowali na punkcie Seby Szymańskiego
3
@VegetaPolska "normalna" sytuacja boiskowa, grałeś kiedyś w piłkę? dużo mocniejsze teksty lecą nawet w niskich ligach.
1
@VegetaPolska akurat sytuację z Vinim idzie zrozumieć, ten przygłup potrafi wyprowadzić z równowagi cały piłkarski świat poza kibicami Realu.
31
mentalnie to on jest na dnie, takie sytuacje pokazują jak słabą ma psychike
0
@sokot dla mnie będzie miał szacunek jako trener przez to co wygrał w swoim pierwszym sezonie po latach posuchy.
4
wez ty Xavi podaj się do dymisji, zachowasz szacunek kibiców jako trener.
17
Od 20 lat jestem kibicem Barcelony i za Xaviego jest to najgorszy zespół w tym okresie, nigdy tak nie męczyło mnie oglądanie Barcelony. Zlepek piłkarzy bez charakteru i pomysłu na gre.
0
@Michael24 a ja na strumyku oglądam bo nie widziałem w polskiej telewizji.
9
bardzo przyjemnie ogląda sie ten turniej, polecam
https://x.com/Rozglosnia3/status/1747717383412994267
32
nasz człowiek
5
@GeneralXavi wydaje mi sie że dzieci z tego nie będzie.
1
@tristan87 właśnie nie wiem, nie znam sie za bardzo, pytałem Messiego ale on coś mamrocze bo sie nayebał bimbrem od teścia.
29
a my z Leo na rybkach, nie chciał za bardzo jechać ale udało się go przekonać i jak widać było warto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior jednak darowałbym sobie teksty typu ze są mocni i będzie to trudne spotkanie, mówi on o amatorach którzy pracują i nie mają czasu na codzienne treningi.
0
@Krzysztof1987 @Kozinho. Pewnie przed tą propozycją skontaktował sie z dietetykiem i wszystkiego sie dowiedział :D Proponuję bo wie że nie przegra.
1
Xavi o najbliższym rywalu w Pucharze mówi ze to mocny przeciwnik i będzie to ciekawie spotkanie, nie pamiętam tak "obsranego" trenera w karierze Barcelony, on mentalnie jest na dnie i wypalony. Takie spotkania powinno sie zamykać w pierwszym spotkaniu żeby w drugim dać szansę młodym obiecującym rezerwowym.
6
Borek to jest taki narcyz że tragedia
5
@Sawik_10 To akurat każdy wie, nie trzeba wspominać. Codziennie o tym mówią w sejmie.
1
15 posłów Konfederacji zagłosowało przeciwko ustawie okołobudżetowej, która zakłada między innymi 30-procentową podwyżki dla nauczycieli i dodatkowe trzy miliardy złotych na onkologię i psychologię dziecięcą.
14
ale trzeba być zakomplesionym żeby retuszowac tak zdjęcia.
6
wszędzie lata ten Neymar z Polskimi youtuberami a to tylko sobowtór
0
UFC nie ma granic, wszystko zawodnicy mogą robić żeby ppv sie lepiej sprzedało
0
@LM10GOAT Akurat jeśli chodzi o popularność w dzisiejszych czasach to nie do końca ktoś lepszy jest bardziej popularny.
1
@mekston tez moim zdaniem właśnie za wysoko, było kilku zawodników którzy zdecydowanie bardziej zasłużyli.
1
Osimhen? co ten Pol?
1
jestem przekonany ze Ronaldo po ogłoszeniu wyników "Fifa The Best" poszedł robić pompki i brzuszki.