0

@mkord bardzo duża szansa na zawodnika sezonu

0

Komentarz usunięty

1

@Culer9002 chociaż byłaby pewność ze Turcja nie będzie romansować z Rosją :D

2

w Turcji zwariowali na punkcie Seby Szymańskiego


3

@VegetaPolska "normalna" sytuacja boiskowa, grałeś kiedyś w piłkę? dużo mocniejsze teksty lecą nawet w niskich ligach.

1

@VegetaPolska akurat sytuację z Vinim idzie zrozumieć, ten przygłup potrafi wyprowadzić z równowagi cały piłkarski świat poza kibicami Realu.

31

mentalnie to on jest na dnie, takie sytuacje pokazują jak słabą ma psychike



0

@sokot dla mnie będzie miał szacunek jako trener przez to co wygrał w swoim pierwszym sezonie po latach posuchy.

4

wez ty Xavi podaj się do dymisji, zachowasz szacunek kibiców jako trener.

17

Od 20 lat jestem kibicem Barcelony i za Xaviego jest to najgorszy zespół w tym okresie, nigdy tak nie męczyło mnie oglądanie Barcelony. Zlepek piłkarzy bez charakteru i pomysłu na gre.

0

@Michael24 a ja na strumyku oglądam bo nie widziałem w polskiej telewizji.

9

bardzo przyjemnie ogląda sie ten turniej, polecam


https://x.com/Rozglosnia3/status/1747717383412994267

32

nasz człowiek


5

@GeneralXavi wydaje mi sie że dzieci z tego nie będzie.

1

@tristan87 właśnie nie wiem, nie znam sie za bardzo, pytałem Messiego ale on coś mamrocze bo sie nayebał bimbrem od teścia.

29

a my z Leo na rybkach, nie chciał za bardzo jechać ale udało się go przekonać i jak widać było warto.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ptasior jednak darowałbym sobie teksty typu ze są mocni i będzie to trudne spotkanie, mówi on o amatorach którzy pracują i nie mają czasu na codzienne treningi.

0

@Krzysztof1987 @Kozinho. Pewnie przed tą propozycją skontaktował sie z dietetykiem i wszystkiego sie dowiedział :D Proponuję bo wie że nie przegra.

1

Xavi o najbliższym rywalu w Pucharze mówi ze to mocny przeciwnik i będzie to ciekawie spotkanie, nie pamiętam tak "obsranego" trenera w karierze Barcelony, on mentalnie jest na dnie i wypalony. Takie spotkania powinno sie zamykać w pierwszym spotkaniu żeby w drugim dać szansę młodym obiecującym rezerwowym.

6

Borek to jest taki narcyz że tragedia



5

@Sawik_10 To akurat każdy wie, nie trzeba wspominać. Codziennie o tym mówią w sejmie.

1

15 posłów Konfederacji zagłosowało przeciwko ustawie okołobudżetowej, która zakłada między innymi 30-procentową podwyżki dla nauczycieli i dodatkowe trzy miliardy złotych na onkologię i psychologię dziecięcą.

14

ale trzeba być zakomplesionym żeby retuszowac tak zdjęcia.



6

wszędzie lata ten Neymar z Polskimi youtuberami a to tylko sobowtór


0

UFC nie ma granic, wszystko zawodnicy mogą robić żeby ppv sie lepiej sprzedało



0

@LM10GOAT Akurat jeśli chodzi o popularność w dzisiejszych czasach to nie do końca ktoś lepszy jest bardziej popularny.

1

@mekston tez moim zdaniem właśnie za wysoko, było kilku zawodników którzy zdecydowanie bardziej zasłużyli.

1

Osimhen? co ten Pol?


1

jestem przekonany ze Ronaldo po ogłoszeniu wyników "Fifa The Best" poszedł robić pompki i brzuszki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?