14

@etobzyk hói, qń

11

widzieliście? zajebiste to haha


4

2

@MesQueUnClub96 wstydzi sie napisać? to co będzie przy spotkaniu? facet musi być pewny siebie i zdecydowany.

2

@Popitek12 serio?! jeszcze może ma ktoś za ciebie do niej napisać? byku, bądź dojrzałym facetem bo jesteś już dorosły.

1

@koksik2700 mogłeś iść na policjanta lub do wojska :D

4

@MesQueUnClub96 ze względu na to ze każde dziecko potrzebuje mamy i taty, musi mieć autorytet w domu w postaci ojca i mamy która pokaże mu świat oczami kobiety.

9

@Firestone na świecie byku

24

4

kiedyś: mafia Pruszkowska

teraz: mafia 14 latków




0

@Barti_Blaugrana Savic, Koulibaly, Ekambi, Jota, Demiral, Henderson, Veiga, Brozovic, Mitrovic, Fabinho, Otavio, Diallo chcą wrócić do Europy i żałują transferu do tej ligi. Gdybym poszukał dłużej to jeszcze kilku by sie znalazło. Póki co tylko Ronaldo pochwalił ligę, wywiadu z Kante nigdzie nie widziałem po transferze do Arabii Saudyjskiej.

2

@MESSIah16 To nie jest odpowiednie miejsce do życia dla kobiet i dzieci. Wszyscy piłkarze którzy tam wyjechali o tym mówią.

0

kolejny, a Ronaldo nadal będzie pieprzył głupoty jak tam jest zajebiscie.


Sergej Milinković-Savić:

"Czy tęsknię za Europą? Bardzo tęsknię. Chciałbym wrócić do Włoch, do Lazio."

32

Real Madryt haha


27

pamiętajcie żeby doceniać i szanować to co macie.


0

@Danqoo @kuz właśnie już nie pamiętam dokładnie, ale czy on w ogóle powinien być brany pod uwagę skoro piłka leciała tak wysoko i nie miał możliwości jej dotknąć?

14

podwójne standardy


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AFA90 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny?

10

oni sie pojawiają, kiedy ich najbardziej potrzebujemy.


2

@Gaucho i w weekendy chcą pracować :D

2

Trzeba chyba zacząć stawiać na tych Ukraińców, w Gironie bardzo dobrze sie spisują nie marudzą, malo zarabiają, długo pracują, same plusy.

4

nie wiem czemu ale śmieszy mnie każdy mem z Wałęsą


5

szykuje sie powrót Trumpa


0

@bartas97 tu masz idealną powtórkę, dla mnie bramka zdobyta łokciem + praca całej ręki.


1

@bartas97 a ty co sądzisz o tej bramce viniego? według ciebie została ona zdobyta prawidłowo?

1

@BARCA1899Messi niczym podanie Leo do Suareza kilka lat temu.

8

Pięknie wykończył to Ferran na 2-4, bardzo techniczna wcinka, az sie czasy Messiego przypomniały.

0

Yamal chłopie co ty dzisiaj grasz...

1

Felix jest kluczowy dla Barcelony, dał nam sporo punktów w tym sezonie. On powinien grać w pierwszym składzie bo jako nieliczny potrafi zrobić coś z niczego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?