Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@etobzyk hói, qń
11
widzieliście? zajebiste to haha
4
Elon z wizytą w Polsce
https://x.com/batofthedungeon/status/1749491683056648401
2
@MesQueUnClub96 wstydzi sie napisać? to co będzie przy spotkaniu? facet musi być pewny siebie i zdecydowany.
2
@Popitek12 serio?! jeszcze może ma ktoś za ciebie do niej napisać? byku, bądź dojrzałym facetem bo jesteś już dorosły.
1
@koksik2700 mogłeś iść na policjanta lub do wojska :D
4
@MesQueUnClub96 ze względu na to ze każde dziecko potrzebuje mamy i taty, musi mieć autorytet w domu w postaci ojca i mamy która pokaże mu świat oczami kobiety.
9
@Firestone na świecie byku
24
kolejny przykład z tego sezonu
https://x.com/resist3nciacule/status/1749205578432340002
4
kiedyś: mafia Pruszkowska
teraz: mafia 14 latków
0
@Barti_Blaugrana Savic, Koulibaly, Ekambi, Jota, Demiral, Henderson, Veiga, Brozovic, Mitrovic, Fabinho, Otavio, Diallo chcą wrócić do Europy i żałują transferu do tej ligi. Gdybym poszukał dłużej to jeszcze kilku by sie znalazło. Póki co tylko Ronaldo pochwalił ligę, wywiadu z Kante nigdzie nie widziałem po transferze do Arabii Saudyjskiej.
2
@MESSIah16 To nie jest odpowiednie miejsce do życia dla kobiet i dzieci. Wszyscy piłkarze którzy tam wyjechali o tym mówią.
0
kolejny, a Ronaldo nadal będzie pieprzył głupoty jak tam jest zajebiscie.
Sergej Milinković-Savić:
"Czy tęsknię za Europą? Bardzo tęsknię. Chciałbym wrócić do Włoch, do Lazio."
32
Real Madryt haha
27
pamiętajcie żeby doceniać i szanować to co macie.
0
@Danqoo @kuz właśnie już nie pamiętam dokładnie, ale czy on w ogóle powinien być brany pod uwagę skoro piłka leciała tak wysoko i nie miał możliwości jej dotknąć?
14
podwójne standardy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny?
10
oni sie pojawiają, kiedy ich najbardziej potrzebujemy.
2
@Gaucho i w weekendy chcą pracować :D
2
Trzeba chyba zacząć stawiać na tych Ukraińców, w Gironie bardzo dobrze sie spisują nie marudzą, malo zarabiają, długo pracują, same plusy.
4
nie wiem czemu ale śmieszy mnie każdy mem z Wałęsą
5
szykuje sie powrót Trumpa
0
@bartas97 tu masz idealną powtórkę, dla mnie bramka zdobyta łokciem + praca całej ręki.
1
@bartas97 a ty co sądzisz o tej bramce viniego? według ciebie została ona zdobyta prawidłowo?
1
@BARCA1899Messi niczym podanie Leo do Suareza kilka lat temu.
8
Pięknie wykończył to Ferran na 2-4, bardzo techniczna wcinka, az sie czasy Messiego przypomniały.
0
Yamal chłopie co ty dzisiaj grasz...
1
Felix jest kluczowy dla Barcelony, dał nam sporo punktów w tym sezonie. On powinien grać w pierwszym składzie bo jako nieliczny potrafi zrobić coś z niczego.