2

@Herato wydaje mi się ze Real, Carlo długo nie posiedzi już w Madrycie.

2

w szoku jestem jak można efektowne i efektywnie grać średnimi zawodnikami


1

@tristan87 bez kitu, chłop będzie musiał płacić alimenty, tamta po jakimś czasie znajdzie nowego sponsora i dzieci będzie wychowywał obcy chłop.

4

@tristan87 Nigdy nie zrozumiem jak można poświęcić dzieci, męża dla bolca. Niektórzy są gorsi niż zwierzęta.

7

matka polka haha


0

@Emhyr Nie jest na tyle dobrym trenerem żeby wygrywać wszystko w Barcelonie gdzie wymagania są ogromne. Najwięksi z największych trenerów potrafią tylko poradzić sobie z taką presją, rozwiązać każdy problem i rozwijać zespół pomimo kontuzji i zjazdu formy zawodników. Wiedzę na temat piłki, taktyki i schematów Xavi ma ogromną ale na tym poziomie każdy detal musi sie zgrywać żeby zespół grał to czego oczekują kibice Barcelony.

6

rosja haha


39

1

@ranger3120 ciężko powiedzieć, z tego co czytałem identyfikują sie jako psy i szukają właścicieli.

3

potrzebny jest reset, mógłby uderzyć jakiś meteoryt jak za czasów dinozaurów.



0

@kuz a ja czułem ulgę i nadzieję ze to będzie ostatni mecz Xaviego w roli trenera.

26

a później robi z siebie ofiarę a większość tych sytuacji sam prowokuje, w tych czasach jak jesteś czarnoskórym piłkarzem masz pozwolenie na więcej.


1

zasłużenie Atletico, szkoda tej sytuacji Moraty na 3:1 bo skończyłoby sie w regulaminowych 90 minutach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vadner a w trakcie meczu, siedzą na la rambli i podniecają sie ewentualnym zwycięstwem.

1

zajebiscie, i w dodatku po stracie piłki przez tego przygłupa.

0

@Muevertigo przecież on to kręcił na dlugi słupek, widać po ułożeniu ciała i tym że zobaczył Joselu dopiero po oddanym strzale


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najlepsze jest to ze Bellinghamowi ona zeszła, nie chciał podać do napastnika, ta piłka idealnie mu sie zawinęła po stopie. Ile to trzeba mieć farta żeby z próby strzału wyszło idealne dośrodkowanie na głowe napastnika.

0

kurs na czerwoną kartkę w dogrywce powinien być 1.01.

0

@Karzel to takie wróżenie z fusów, dwa równe zespoły, wszystko sie może wydarzyć.

6

zawodnik Barcelony już by wyleciał po tych prowokacjach Viniciusa do kibiców, chłop ma żółtą kartę, na wszystko sobie pozwala a sędzia ma wywalone jajca.

0

@dafik85 nieliczny którego było mi bardzo szkoda po odejściu, zawsze był zajebistym zawodnikiem tylko trzeba było mieć na niego pomysł. Kupili go i grał ciągle na innych pozycjach, bez zaufania trenera to nawet najwięksi potrafią sie nie odnaleźć.

5

ale oni wstyd robią haha


5

w końcu karma wróciła do tego Rudigera, szkoda że nie samobój.

0

@mkord bardzo duża szansa na zawodnika sezonu

0

Komentarz usunięty

1

@Culer9002 chociaż byłaby pewność ze Turcja nie będzie romansować z Rosją :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?