0

Ta informacja o Flicku brzmi bardzo realistycznie. Patrząc na to, jaki syf od lat jest w zarządzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale to była afera.


6

Ale on był świetny na samym początku przygody w Barcelonie.



1

@tbas Nie, oni wpuścili ich najwięcej.

0

Może być pięknie.


3

@Popitek12 Uczyłeś się gotować od świętej pamięci Majora Suchodolskiego?

2

Uważajcie na siebie.


17

Myślę, że oglądalność byłaby ogromna.


2

Co to jest hahaha


1

@BezglutenowyPedri Gdzie ten Ozil miałby grać w tamtych czasach?

8

Prawdziwy kot z jajami mieszka na wsi.


2

@lajcior Patrząc na niego to bliżej jest mu do jakieś depresji niż pracy marzeń.

10

Az mnie plecy zabolały, gdy spojrzałem na niego.


9

To były czasy.


2

Masakraaaa


0

@tadzik447 Tadzik a mówiłem tobie, żebyś nie brał tych twardych narkotyków w pracy.

6

Usyk.


0

Brakuje cholernie Inigo. To łapanie na spalonego bez niego kompletnie nie działa.

5

@Szymemdymek A ja chciałbym trzy punkty. Z Tonim w składzie, jest większe ryzyko, że ich nie będzie.

6

@tbas Jednak gdy zapoznasz się z jego życiorysem, to sam stwierdzisz, że jest dobrym człowiekiem i pieniądze go nie popsuły. Co do słów, to często też tak mówią starsi ludzie, niekoniecznie bogaci.

4

Pamiętajcie żeby nie zwariować razem z tym popsutym światem.


19

Mentzen wygląda jak syn Urbana :D


1

@bartekvisca Nic mnie tak nie bawi, jak wyciąganie daleko idących wniosków w Październiku. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, że wszystko może zmienić się z dnia na dzień. Jest wiele przykładów drużyn, które na początku sezonu niszczą wszystkich a w najważniejszym okresie sezonu zdychają fizycznie i piłkarsko. Psg w zeszłym sezonie było bardzo blisko odpadnięcia z Ligi Mistrzów, a wszyscy dobrze wiemy, jak to się skończyło. Trochę więcej wiary we własny zespół, bo dużo gorsze drużyny niż aktualna Barcelona wygrywały Ligę Mistrzów.

0

Zasłużenie. PSG jest Potężne.

0

@Azi Ale co ma do tego ta chwila? Skoro już po głosowaniu? gdzie oceniana była gra za poprzedni sezon.

0

Kiedy na boisku trzeba myśleć i dokładnie rozgrywać to Araujo siedzi na ławce :D

1

Enrique już rozkminiał jak tu trzeba naciskać na Araujo gdy ma piłke, a tu taka niespodzianka :D

1

@gumaz Popitek ma ludzi od tego.

0

@LeszekFCB To mogła sobie darować firma która wybrała akurat jego do tego typu reklamy. Przecież to nie jest przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?