Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta informacja o Flicku brzmi bardzo realistycznie. Patrząc na to, jaki syf od lat jest w zarządzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale to była afera.
6
Ale on był świetny na samym początku przygody w Barcelonie.
1
@tbas Nie, oni wpuścili ich najwięcej.
0
Może być pięknie.
3
@Popitek12 Uczyłeś się gotować od świętej pamięci Majora Suchodolskiego?
2
Uważajcie na siebie.
17
Myślę, że oglądalność byłaby ogromna.
2
Co to jest hahaha
1
@BezglutenowyPedri Gdzie ten Ozil miałby grać w tamtych czasach?
8
Prawdziwy kot z jajami mieszka na wsi.
2
@lajcior Patrząc na niego to bliżej jest mu do jakieś depresji niż pracy marzeń.
10
Az mnie plecy zabolały, gdy spojrzałem na niego.
9
To były czasy.
2
Masakraaaa
0
@tadzik447 Tadzik a mówiłem tobie, żebyś nie brał tych twardych narkotyków w pracy.
6
Usyk.
0
Brakuje cholernie Inigo. To łapanie na spalonego bez niego kompletnie nie działa.
5
@Szymemdymek A ja chciałbym trzy punkty. Z Tonim w składzie, jest większe ryzyko, że ich nie będzie.
6
@tbas Jednak gdy zapoznasz się z jego życiorysem, to sam stwierdzisz, że jest dobrym człowiekiem i pieniądze go nie popsuły. Co do słów, to często też tak mówią starsi ludzie, niekoniecznie bogaci.
4
Pamiętajcie żeby nie zwariować razem z tym popsutym światem.
19
Mentzen wygląda jak syn Urbana :D
1
@bartekvisca Nic mnie tak nie bawi, jak wyciąganie daleko idących wniosków w Październiku. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, że wszystko może zmienić się z dnia na dzień. Jest wiele przykładów drużyn, które na początku sezonu niszczą wszystkich a w najważniejszym okresie sezonu zdychają fizycznie i piłkarsko. Psg w zeszłym sezonie było bardzo blisko odpadnięcia z Ligi Mistrzów, a wszyscy dobrze wiemy, jak to się skończyło. Trochę więcej wiary we własny zespół, bo dużo gorsze drużyny niż aktualna Barcelona wygrywały Ligę Mistrzów.
0
Zasłużenie. PSG jest Potężne.
0
@Azi Ale co ma do tego ta chwila? Skoro już po głosowaniu? gdzie oceniana była gra za poprzedni sezon.
0
Kiedy na boisku trzeba myśleć i dokładnie rozgrywać to Araujo siedzi na ławce :D
1
Enrique już rozkminiał jak tu trzeba naciskać na Araujo gdy ma piłke, a tu taka niespodzianka :D
1
@gumaz Popitek ma ludzi od tego.
0
@LeszekFCB To mogła sobie darować firma która wybrała akurat jego do tego typu reklamy. Przecież to nie jest przypadek.