Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakim to trzeba być debilem, żeby być kibicem Barcelony i negować prawidłową decyzje sędziego odnośnie odgwizdania spalonego.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Chłop na spalonym wyblokował Inigo, który mógł interweniować, więc o czym ty piszesz?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Coś was łączy, bo ciebie też mało kto lubi.
0
@Faro W nerwach i emocjach mówi sie wiele rzeczy.
0
@Faro Skąd wiesz, że nie powiedział? Sporo sytuacji nie jest rejestrowane przed kamery.
0
Dzisiaj obchodzimy dzień kota. Możecie podesłać zdjęcia swoich zwierzaków, chętnie zobacze :D
19
Salah, mamy Luty.
0
@Ptasior W czym ten Antony jest lepszy od Raphinhi?
0
@BORO_12 O to właśnie mi też chodzi. Kibice Realu na siłe ich porównywali np do Yamala, a czas potężnie to zweryfikował.
0
Czyżby Antony dogonił w liczbie bramek (la liga) Gulera i Endricka? Czyli dwa największe młode talenty w Realu od lat? Jak to jest możliwe? Przecież oni mieli zdobywać nagrody Golden Boy, a następnie Złote Piłki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Messibestplayerintheworld Tak. Wyglądało to jak atak w twarz.
0
@Messibestplayerintheworld Wydaje mi się, że też Mbappe uderzył łokciem w twarz i śmiało mógłby za to wylecieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VeB 1899 Przecież taki był, czepiasz sie na siłę, a on powiedział tylko prawde.
0
I gdzie są płaczki, którzy w 15 minucie skreślali Osasune? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pablozeusz Przecież to jest dopiero 15 minuta meczu. Daj chłopakom grać, bo to tylko 0:1.
0
Trener Franky Van der Elst:
Prawda jest taka, że Michał Skóraś jest zbyt słaby na Club Brugge.
To nie przypadek, że kolejny raz wyróżniający się piłkarz z polskiej ligi okazuje się przepłaconym niewypałem transferowym.
(Weszło)
11
Uwielbiam takie podejście u sportowców. Fermin Lopez ma jaja.
Gdzie będę 31 maja? W finale Ligi Mistrzów.
Kiedy Barça ostatni raz wygrywała Ligę Mistrzów, miałem 12 lat. Pamiętam, że przeżywałem tamtą noc w El Campillo z moimi rodzicami i bratem.
(Sport)
9
Gdyby tylko ich geny sie połączyły, to byłby potencjał na zajebistego pomocnika.
0
@Szakalaka12369 On tylko powiedział oczywistą prawde :D
4
Angel Di Maria na pytanie co sądzi o tym, że Cristiano Ronaldo nazywa siebie GOATem:
Nie dziwi mnie to. Grałem z nim w Realu Madryt przez 4 lata. Zawsze taki był, dążył do bycia najlepszym. Ale niestety dla niego urodził się w niewłaściwym pokoleniu, ponieważ był inny wybraniec.
Rzeczywistość jest też w liczbach, jeden ma 8 Złotych Piłek, drugi 5, a to spora różnica. Messi wygrał Mistrzostwa Świata i to robi ogromną różnicę.
Dla mnie nie ma wątpliwości, Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.
0
Matko boska haha
1
@AduŚ07 Bardzo ciężka aklimatyzacja.
7
Nie chciałbym zobaczyć jego miny, gdy czekał, a nikt nie przyszedł.
5
Ponoć aktualnie to Xavi jest kierownikiem budowy.