2

Jakim to trzeba być debilem, żeby być kibicem Barcelony i negować prawidłową decyzje sędziego odnośnie odgwizdania spalonego.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Chłop na spalonym wyblokował Inigo, który mógł interweniować, więc o czym ty piszesz?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Coś was łączy, bo ciebie też mało kto lubi.

0

@Faro W nerwach i emocjach mówi sie wiele rzeczy.

0

@Faro Skąd wiesz, że nie powiedział? Sporo sytuacji nie jest rejestrowane przed kamery.

0

Dzisiaj obchodzimy dzień kota. Możecie podesłać zdjęcia swoich zwierzaków, chętnie zobacze :D

19

Salah, mamy Luty.


0

@Ptasior W czym ten Antony jest lepszy od Raphinhi?

0

@BORO_12 O to właśnie mi też chodzi. Kibice Realu na siłe ich porównywali np do Yamala, a czas potężnie to zweryfikował.

0

Czyżby Antony dogonił w liczbie bramek (la liga) Gulera i Endricka? Czyli dwa największe młode talenty w Realu od lat? Jak to jest możliwe? Przecież oni mieli zdobywać nagrody Golden Boy, a następnie Złote Piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messibestplayerintheworld Tak. Wyglądało to jak atak w twarz.

0

@Messibestplayerintheworld Wydaje mi się, że też Mbappe uderzył łokciem w twarz i śmiało mógłby za to wylecieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VeB 1899 Przecież taki był, czepiasz sie na siłę, a on powiedział tylko prawde.

0

I gdzie są płaczki, którzy w 15 minucie skreślali Osasune? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pablozeusz Przecież to jest dopiero 15 minuta meczu. Daj chłopakom grać, bo to tylko 0:1.

0

Trener Franky Van der Elst:

Prawda jest taka, że Michał Skóraś jest zbyt słaby na Club Brugge.

To nie przypadek, że kolejny raz wyróżniający się piłkarz z polskiej ligi okazuje się przepłaconym niewypałem transferowym.

(Weszło)

11

Uwielbiam takie podejście u sportowców. Fermin Lopez ma jaja.

Gdzie będę 31 maja? W finale Ligi Mistrzów.

Kiedy Barça ostatni raz wygrywała Ligę Mistrzów, miałem 12 lat. Pamiętam, że przeżywałem tamtą noc w El Campillo z moimi rodzicami i bratem.

(Sport)

9

Gdyby tylko ich geny sie połączyły, to byłby potencjał na zajebistego pomocnika.


0

@Szakalaka12369 On tylko powiedział oczywistą prawde :D

4

Angel Di Maria na pytanie co sądzi o tym, że Cristiano Ronaldo nazywa siebie GOATem:

Nie dziwi mnie to. Grałem z nim w Realu Madryt przez 4 lata. Zawsze taki był, dążył do bycia najlepszym. Ale niestety dla niego urodził się w niewłaściwym pokoleniu, ponieważ był inny wybraniec.

Rzeczywistość jest też w liczbach, jeden ma 8 Złotych Piłek, drugi 5, a to spora różnica. Messi wygrał Mistrzostwa Świata i to robi ogromną różnicę.

Dla mnie nie ma wątpliwości, Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.



0

Matko boska haha


1

@AduŚ07 Bardzo ciężka aklimatyzacja.

7

Nie chciałbym zobaczyć jego miny, gdy czekał, a nikt nie przyszedł.


5

Ponoć aktualnie to Xavi jest kierownikiem budowy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?