0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro To ty chyba nie pamiętasz Manchesteru City, jak potrafili przegrać np z Lechem Poznań w Lidze Europy.

0

@alone49 Cicho? Przecież jest mnóstwo postów ja temat Francuza.

0

Dlaczego według wielu kibiców, Pique nie jest postrzegany jako legenda piłki nożnej, czego zabrakło?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gian Piero Gasperini (trener) o Ademolo Lookmanie, który zmarnował rzut karny:

On nie powinien wykonywać tego rzutu karnego. Jest jednym z najgorszych wykonawców rzutów karnych, jakich kiedykolwiek widziałem. Do karnych są wyznaczeni De Ketelaere i Retegui, ale najwyraźniej Lookman był w euforii po strzeleniu gola i wziął piłkę.



0

@FcPortoFan1999 Płytki jesteś, skoro myślisz tylko przez pryzmat wyglądu.

0

@FcPortoFan1999 Znajdź sobie kobitke, a nie robisz podchody pod Vegete.

2

To nieźli kandydaci na policjantów.


0

@Irmscher10 "Na pewno wśród ofiar wojny jest ktoś z Twoich przyjaciol, znajomych, rodziny"

Już nie przesadzaj, jesteśmy przecież Polakami, a nie Ukraińcami :)

0

@MatBac1991 Dadzą radę. My mieliśmy na minusie :)

2

@maroon Schemat jest prosty, żeby odbyły się wybory musi być zniesiony stan wojenny. Co za czym idzie, mobilizacja nie jest możliwa, więc zmobilizowani żołnierze muszą trafić do cywila. W związku z tym nastąpi ogromna utrata możliwości wojskowych po stronie ukraińskiej na froncie.

Wszystkie słowa i ruchy Trumpa są przemyślane, żeby tylko pomóc Putinowi w wojnie z Ukrainą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Trump stwierdził, że to Zelensky rozpoczął wojne z Rosją.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Będzie bardzo ciekawie.


29

Ale kot.

Raúl Martín Presa, prezes Rayo Vallecano po meczu z FC Barceloną:

"Jeśli Rayo przegrało, to nie z powodu sędziów. Zagraliśmy świetny mecz, ale byliśmy nieskuteczni. Nie mamy wątpliwości co do sędziów, ich interpretacja była prawidłowa."

[@RadioestadioN]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto i dlaczego jest najlepszym kandydatem na Prezydenta Polski?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn co ty za głupoty wypisujesz? pijany byłeś?

15

Dobranoc.


2

Wielki szacunek dla Rayo za to w jaki sposób z nami grają. Chłopaki nie pękają na robocie.

2

Jakim to trzeba być debilem, żeby być kibicem Barcelony i negować prawidłową decyzje sędziego odnośnie odgwizdania spalonego.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Chłop na spalonym wyblokował Inigo, który mógł interweniować, więc o czym ty piszesz?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Coś was łączy, bo ciebie też mało kto lubi.

0

@Faro W nerwach i emocjach mówi sie wiele rzeczy.

0

@Faro Skąd wiesz, że nie powiedział? Sporo sytuacji nie jest rejestrowane przed kamery.

0

Dzisiaj obchodzimy dzień kota. Możecie podesłać zdjęcia swoich zwierzaków, chętnie zobacze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?