Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Kiedyś kibice oglądali Barcelone, żeby zobaczyć Messiego, teraz kibice robią to dla Yamala.
Piękne słowa w studio Eleven.
4
Wczoraj ponoć okradli jakiegoś złodzieja ^^
5
"Weszło" swego czasu opisało historię, gdy Prejuce Nakoulma grał jeszcze w Górniku Łęczna, to pojechał z zawodnikami i ich rodzinami nad jezioro. Grill, kiełbaska, leżaki, kąpiel w wodzie.
Nakoulma siedział jak zwykle wesoły, ale za nic w świecie nie chciał wejść do wody.
Koledzy namawiają – on nie wejdzie. Wszyscy w wodzie – Nakoulma siedzi na kocu.
– Ale o co chodzi? – ktoś zapytał.
– No a krokodyle? Podziwiam was, że tak sobie pływacie.
2
Araujo.
1
@jakub1906 Bez przesady. Gdyby tylko któryś z naszych podstawowych zawodników chciał trafić do Arabii, to obsypaliby Barcelone złotem. Było mnóstwo informacji, że chcą Raphinhe, De Jonga, Lewandowskiego czy Yamala.
12
A tak Janek Błachowicz daje lekcję historii młodemu adeptowi MMA, który "chciałby iść na ryby z Hitlerem".
Janek napisał na X:
"Hej Bryce Mitchell, skoro jesteś tak dobry w researchu, zapraszam cię na małą edukacyjną wycieczkę. Zaczniemy w Warszawie, która została prawie zrównana z ziemią w 1945 roku. Zobaczysz wiele tablic pamiątkowych upamiętniających publiczne egzekucje cywilów.
Przejdziemy się po terenie byłego getta. Przy okazji, pojedziemy do Palmir, gdzie naziści zamordowali 1700 osób, w tym mistrza olimpijskiego Janusza Kusocińskiego. Następnie pojedziemy do Auschwitz, gdzie zamordowano milion ludzi.
Możesz się zastanowić nad każdym więźniem z osobna. Podzielę się też osobistą historią, ponieważ Wacław - brat mojego dziadka - był w tym obozie. Jan Bednarek z kolei był bratem mojej babci, który zginął w obozie Buchenwald.
Mój dziadek był więziony w niemieckim obozie jenieckim. Zapraszam cię do Polski, żebyś zobaczył to wszystko na własne oczy. Zobaczymy, czy nadal będziesz uważał 'wiadomo kogo' za dobrego człowieka."
0
Dino bardzo szybko sie rozwinie.
0
Handlujesz w internecie? Skarbówka się dowie.
Do końca stycznia platformy internetowe, takie jak Allegro, OLX czy Vinted, muszą - jak przypomina dziennik wskazując na obowiązek wynikający z dyrektywy DAC7 - przesłać fiskusowi informacje o sprzedawcach, którzy przeprowadzili rocznie (chodzi o dane za lata 2023 i 2024) przynajmniej 30 transakcji. A także o tych, którzy sprzedawali rzadziej, ale w sumie za więcej niż dwa tysiące euro.
https://www.pap.pl/aktualnosci/handlujesz-w-internecie-skarbowka-sie-dowie.
10
@wojopancer Za co ten Zidane?
8
Robert Lewandowski w wieku 36 lat kończy mecz jako kapitan Barcelony.
A co w jego wieku robili jego poprzednicy w reprezentacji Polski?
Maciej Żurawski - rezerwowy w Wiśle
Paweł Kryszałowicz - III liga
Grzegorz Rasiak - II liga
Euzebiusz Smolarek - koniec kariery
Ireneusz Jeleń - bez klubu
Emmanuel Olisadebe - koniec kariery
[Weszło]
3
David Beckham:
Chciałbym, aby Messi zamieszkał w Miami po tym, jak przejdzie na emeryturę, ale... Leo powiedział mi, że myśli tylko o mieszkaniu w pobliżu Camp Nou.
Nie ma piłkarza, który kocha Barcelonę tak bardzo jak on. On ma herb Barcy na swojej nodze, nawet bidon z wodą ma w barwach Blaugrany.
2
@Heros11 Napisałem tylko, że istnieje życie bez niego a nie, że jest niepotrzebny. Musisz nauczyć sie czytać ze zrozumieniem.
8
Istnieje życie bez Lewego, bo nasze ostatnie trzy mecze gdy usiadł na ławce to:
Barcelona - Mallorca 5:1
Barcelona - Betis 5:1
Barcelona - Valencia 5:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Przydałby sie reset.
0
@Mattems Gorsze kadry jakościowo zdobywały ligę Hiszpańską i Puchar Króla.
24
Złote chłopaki.
0
W serwisie Goldin cały czas trwają aukcje, na których można wylicytować szafki piłkarzy ze starego Camp Nou
Szafka Leo Messiego dostępna jest już za 350.000 dolarów, a dostępne są m.in. szafki Gerarda Pique (200.000 $), Ronaldinho (100.000 $) czy nawet Roberta Lewandowskiego (10.000 $)
[Weszło]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krol211 Ja mam nadzieję, że wróci. Jest jeszcze młody jak na bramkarza.
5
@norbi77 To krótką masz pamięć, skoro nie pamiętasz jak bronił za Xaviego i to w dużej mierze dzięki niemu zdobyliśmy Lige Hiszpańską i Superpuchar Hiszpanii.
5
Ter Stegen w formie jest niesamowitym kotem. Mam nadzieję, że wróci w swojej najlepszej dyspozycji.
0
Głęboki sen oczyszcza mózg z toksyn.
Naukowcy z Uniwersytetu w Kopenhadze odkryli, że głęboki sen może skutecznie oczyszczać mózg z toksyn. Badania przeprowadzone na myszach wykazały, że podczas snu mózg usuwa szkodliwe substancje nagromadzone w ciągu dnia. Proces ten może być zakłócany przez niektóre leki nasenne, co może mieć wpływ na zdrowie neurologiczne.
https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,gleboki-sen-oczyszcza-mozg-z-toksyn--przeszkadzaja-w-tym-jednak-niektore-leki,artykul,54626634.html
0
@barteq Takie życie, że większość kibiców sie nad tym zastanawia, a że rozstał sie z żoną, to idealny moment, żeby to połączyć.
0
Myślałem ostatnio nad pewną kwestią i wydaje mi się, że to żona Guardioli jest geniuszem taktycznym i dlatego po ich rozstaniu Manchester City jest tragiczny.
6
Raphinha w sezonie 24/25:
30 meczów:
22 gole
11 asyst
25 stworzonych tzw. dużych szans bramkowych
Do końca sezonu kilka miesięcy, a on już pobił Viniciusa z zeszłego sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jacobFCB
Co ty ćpasz? Haha
4
Ancelotti zaprzeczył informacją, że chce odejść z Realu. Dodał też, że chciałby wypełnić kontrakt, który ma do 2029 roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika