12

Kiedyś kibice oglądali Barcelone, żeby zobaczyć Messiego, teraz kibice robią to dla Yamala.

Piękne słowa w studio Eleven.

4

Wczoraj ponoć okradli jakiegoś złodzieja ^^

5

"Weszło" swego czasu opisało historię, gdy Prejuce Nakoulma grał jeszcze w Górniku Łęczna, to pojechał z zawodnikami i ich rodzinami nad jezioro. Grill, kiełbaska, leżaki, kąpiel w wodzie.

Nakoulma siedział jak zwykle wesoły, ale za nic w świecie nie chciał wejść do wody.

Koledzy namawiają – on nie wejdzie. Wszyscy w wodzie – Nakoulma siedzi na kocu.

– Ale o co chodzi? – ktoś zapytał.

– No a krokodyle? Podziwiam was, że tak sobie pływacie.

2

Araujo.


1

@jakub1906 Bez przesady. Gdyby tylko któryś z naszych podstawowych zawodników chciał trafić do Arabii, to obsypaliby Barcelone złotem. Było mnóstwo informacji, że chcą Raphinhe, De Jonga, Lewandowskiego czy Yamala.

12

A tak Janek Błachowicz daje lekcję historii młodemu adeptowi MMA, który "chciałby iść na ryby z Hitlerem".


Janek napisał na X:

"Hej Bryce Mitchell, skoro jesteś tak dobry w researchu, zapraszam cię na małą edukacyjną wycieczkę. Zaczniemy w Warszawie, która została prawie zrównana z ziemią w 1945 roku. Zobaczysz wiele tablic pamiątkowych upamiętniających publiczne egzekucje cywilów.

Przejdziemy się po terenie byłego getta. Przy okazji, pojedziemy do Palmir, gdzie naziści zamordowali 1700 osób, w tym mistrza olimpijskiego Janusza Kusocińskiego. Następnie pojedziemy do Auschwitz, gdzie zamordowano milion ludzi.

Możesz się zastanowić nad każdym więźniem z osobna. Podzielę się też osobistą historią, ponieważ Wacław - brat mojego dziadka - był w tym obozie. Jan Bednarek z kolei był bratem mojej babci, który zginął w obozie Buchenwald.

Mój dziadek był więziony w niemieckim obozie jenieckim. Zapraszam cię do Polski, żebyś zobaczył to wszystko na własne oczy. Zobaczymy, czy nadal będziesz uważał 'wiadomo kogo' za dobrego człowieka."


0

Dino bardzo szybko sie rozwinie.


0

Handlujesz w internecie? Skarbówka się dowie.

Do końca stycznia platformy internetowe, takie jak Allegro, OLX czy Vinted, muszą - jak przypomina dziennik wskazując na obowiązek wynikający z dyrektywy DAC7 - przesłać fiskusowi informacje o sprzedawcach, którzy przeprowadzili rocznie (chodzi o dane za lata 2023 i 2024) przynajmniej 30 transakcji. A także o tych, którzy sprzedawali rzadziej, ale w sumie za więcej niż dwa tysiące euro.


https://www.pap.pl/aktualnosci/handlujesz-w-internecie-skarbowka-sie-dowie.

10

@wojopancer Za co ten Zidane?

8

Robert Lewandowski w wieku 36 lat kończy mecz jako kapitan Barcelony.

A co w jego wieku robili jego poprzednicy w reprezentacji Polski?

Maciej Żurawski - rezerwowy w Wiśle
Paweł Kryszałowicz - III liga
Grzegorz Rasiak - II liga
Euzebiusz Smolarek - koniec kariery
Ireneusz Jeleń - bez klubu
Emmanuel Olisadebe - koniec kariery

[Weszło]

3

David Beckham:

Chciałbym, aby Messi zamieszkał w Miami po tym, jak przejdzie na emeryturę, ale... Leo powiedział mi, że myśli tylko o mieszkaniu w pobliżu Camp Nou.

Nie ma piłkarza, który kocha Barcelonę tak bardzo jak on. On ma herb Barcy na swojej nodze, nawet bidon z wodą ma w barwach Blaugrany.


2

@Heros11 Napisałem tylko, że istnieje życie bez niego a nie, że jest niepotrzebny. Musisz nauczyć sie czytać ze zrozumieniem.

8

Istnieje życie bez Lewego, bo nasze ostatnie trzy mecze gdy usiadł na ławce to:

Barcelona - Mallorca 5:1
Barcelona - Betis 5:1
Barcelona - Valencia 5:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Przydałby sie reset.


0

@Mattems Gorsze kadry jakościowo zdobywały ligę Hiszpańską i Puchar Króla.

24

Złote chłopaki.


0

W serwisie Goldin cały czas trwają aukcje, na których można wylicytować szafki piłkarzy ze starego Camp Nou

Szafka Leo Messiego dostępna jest już za 350.000 dolarów, a dostępne są m.in. szafki Gerarda Pique (200.000 $), Ronaldinho (100.000 $) czy nawet Roberta Lewandowskiego (10.000 $)

[Weszło]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krol211 Ja mam nadzieję, że wróci. Jest jeszcze młody jak na bramkarza.

5

@norbi77 To krótką masz pamięć, skoro nie pamiętasz jak bronił za Xaviego i to w dużej mierze dzięki niemu zdobyliśmy Lige Hiszpańską i Superpuchar Hiszpanii.

5

Ter Stegen w formie jest niesamowitym kotem. Mam nadzieję, że wróci w swojej najlepszej dyspozycji.


0

Głęboki sen oczyszcza mózg z toksyn.

Naukowcy z Uniwersytetu w Kopenhadze odkryli, że głęboki sen może skutecznie oczyszczać mózg z toksyn. Badania przeprowadzone na myszach wykazały, że podczas snu mózg usuwa szkodliwe substancje nagromadzone w ciągu dnia. Proces ten może być zakłócany przez niektóre leki nasenne, co może mieć wpływ na zdrowie neurologiczne.


https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,gleboki-sen-oczyszcza-mozg-z-toksyn--przeszkadzaja-w-tym-jednak-niektore-leki,artykul,54626634.html

0

@barteq Takie życie, że większość kibiców sie nad tym zastanawia, a że rozstał sie z żoną, to idealny moment, żeby to połączyć.

0

Myślałem ostatnio nad pewną kwestią i wydaje mi się, że to żona Guardioli jest geniuszem taktycznym i dlatego po ich rozstaniu Manchester City jest tragiczny.

6

Raphinha w sezonie 24/25:

30 meczów:
22 gole
11 asyst
25 stworzonych tzw. dużych szans bramkowych

Do końca sezonu kilka miesięcy, a on już pobił Viniciusa z zeszłego sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jacobFCB
Co ty ćpasz? Haha

4

Ancelotti zaprzeczył informacją, że chce odejść z Realu. Dodał też, że chciałby wypełnić kontrakt, który ma do 2029 roku.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?