0

@T^L O czym ty piszesz? Kto komu imponuje? Podałem tylko dalej informacje, nie znając nawet tego chłopa, a ty sie doczepiłes.

3

Wojna


6

Prezydent Donald Trump po objęciu drugiej kadencji kładzie kres ideologii gender.

„Od dzisiaj polityka rządu Stanów Zjednoczonych będzie zakładać, że będą tylko dwie płcie: męska i żeńska” - ogłosił przywódca Stanów Zjednoczonych.

Oczekuje się, że Trump wyda szereg działań wykonawczych, w tym rozporządzenie wykonawcze stwierdzające, że rząd USA będzie uznawał płeć danej osoby jedynie przy urodzeniu.

Zarządzenia, które Trump ma podpisać, obejmują zakaz wykorzystywania funduszy federalnych w programach uznających osoby identyfikujące się jako osoby transpłciowe.

https://abcnews.go.com/amp/Politics/trump-administration-acknowledge-persons-gender-assigned-birth-officials/story?id=117894092

[Shawn Thew/Pool/Reuters]

0

Barcelona dogadała sie z Rashfordem, zaakceptował oferte 9mln euro brutto.

Aktualnie brakuje miejsca w finansowym fair play.

https://x.com/ManagingBarca/status/1881423362712601065

3

Co za agent haha


0

@Encore Czy ja wiem, spokojnie mógłby pograć w jakimś średniaku za kilka milionów euro rocznie.

5

@MesQueUnClub96 coś dla ciebie.


4

@Encore No wiesz, sportowcy w jego wieku mają też ambicje sportowe, są głodni gry i sukcesów.

0

Ansu Fati nadal ma chęć odniesienia sukcesu w Barcelonie.

Tłumacząc to na Polski, chodzi o to, że boi sie, że zostanie zweryfikowany poza Barceloną i woli doić klub swojego życia, nawet kosztem siedzenia na trybunach :D


1

@partymaker Dlaczego zboczony? :D

26

Serwis sie popsuł, a Lewandowski ma najwięcej zmarnowanych sytuacji w lidze.

Uwielbiam Polskich dziennikarzy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

A młodych i zdolnych w Polsce niestety brakuje. Wygląda to coraz gorzej.



0

@clyde Mam tego samego co wysłałaś w linku i mogę polecić. Ma on pojemność 9 litrów, co za czym idzie można przygotować obiad dla większej ilości osób. Pobiera bardzo mało energii w porównaniu do piekarnika, można przyrządzić w nim dosłownie wszystko od śniadań po obiady czy kolacje, jest łatwy w czyszczeniu i co bardzo ważne, ciężko jest w nim cokolwiek popsuć czy przypalić, bo obieg ciepła jest wokół urządzenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Ja w twoim wieku w dni wolne pracowałem, żeby odciążyć rodziców i ich budżet. Miałem właśne pieniądze, nie musiałem sie nikogo prosić + złapałbys pewności siebie i spędzałbys dużo mniej czasu w internecie, który zabija szare komórki.

0

@MesQueUnClub96 Ja to mam wrażenie, że ty całe życie masz luz, bo spędzasz tutaj całe dnie. Dorosła osoba, która ma obowiązki, nie ma po prostu czasu, żeby codziennie spamować.

4

@MesQueUnClub96 Nie każdy tak jak ty ma możliwość olania obowiązków, bo mieszkam z rodzicami i wszystko za niego zrobią :)

1

@Azazel_Pazuzu Jesteśmy fatalni jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Mamy skuteczność na poziomie amatorów + nie potrafimy zachować czystego konta.

0

@snupson Pokazał, że Argentyna ma 3 Mistrzostwa Świata do kibiców z Meksyku, którzy na niego gwizdali.

1

@Marian_Pazdzioch Trochę niepokojące te słowa. Zabrzmiało to tak jakby wiedział, że coś się wydarzy.

3

Co o tym sądzicie? Laporta idzie na wojne z kibicami i narzucił to z góry? Na wyjazdy jeździ duża część kibiców, za którymi Laporta nie przepada i nie chce ich na stadionie w Barcelonie.


3

Co do gestu Messiego, on po prostu pokazał ile razy kończył kariere w reprezentacji, a ludzie sie spinają i mało sie nie pozabijają :D

0

@Benz Przecież na każdej siłowni masz regulamin. Nie można ćwiczyć, jak sie chce, bo stwarzasz niebezpieczeństwo dla siebie i ludzi, którzy są w tym momencie na siłowni. Chłop nie potrafi ćwiczyć, to niech kogoś zapyta, a nie robi sobie krzywde i naraża właścicieli siłowni na problemy.

0

@bartekvisca Z napisów wynika, że jest właśnie o to i tym sie sugerowałem.

0

@Krzysztof1987 Z tego co zrozumiałem, masz też napisy po Ukraińsku. Kolega zwrócił mu uwagę, żeby tak nie ćwiczył, bo zrobi krzywdę sobie albo komuś, a Polak wybuchł i zaczął sie awanturować.

1

Az mi wstyd za tego Polaka.

3

@Bilon87 Nie, wolałbym przegrać wszystkie mecze z Realem, ale wygrać Mistrzostwo Hiszpanii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messibestplayerintheworld A jeszcze 18 kolejek do końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?