0

@ACMaldini3 Skąd pewność, że przychodzi?

4

@ACMaldini3 To nic innego, jak marnowanie potencjału zajebistego pomocnika jakim jest Valverde.

1

@Jakchcesz Uwielbiam posty tego chłopa, co mecz, jest tam kopalnia złota :D

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15187498#comment-15187498

0

@Gall Tzn? O co chodzi?

0

@Tasde Mądrego to az miło poczytać.

0

Prawda jest taka, że jak ktoś wczoraj był za Realem to jest zdrajcą narodu Polskiego i antyPolakiem. Tacy kibice niczym nie różnią sie od Tuska czy Kaczyńskiego ^^

15

Ale ty piękny piłkarz jesteś.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@AmigoBlancos Nie słuchałeś ze zrozumieniem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

To nie jest gwałt, bo ofiara sie nie broni.

0

@VegetaPolska Bardziej chodzi o to, że o wszystko sie obraża i myśli, że jest najważniejszy.

1

@Bulbulator O co chodzi?

3

Walker chce odejść z City.


3

Podolski


0

@FcPortoFan1999 Z drugiej strony, szkoda by było gdybyś nie skorzystał z zaproszenia.

0

@FcPortoFan1999
200 km masz do Łodzi, to ponad 2h autem. Dużo więcej czasu spędzasz dziennie na pisaniu komentarzy :D

0

@FcPortoFan1999 No przecież weekendy są. Nie gadaj, że nie znajdziesz chociaż jednego wolnego dnia w roku. Jedź, dobrze zjeść, pogadasz i zresetujesz głowe.

5

@Firestone Co niektórzy widzieli go już jako trenera Barcelony, podobnie jak i De Zerbiego.

7

@MesQueUnClub96 Jedyną twoją szansą jest to, że sie zmienisz i ludzie Ciebie polubią, bo póki co jesteś atencjuszem, który chce i lubi być w centrum uwagi :D

7

Wygranie złotej piłki przez @MesQueUnClub96 to ten sam poziom co złota piłka dla Viniciusa.

11

@karolup Nie masz żadnego wpływu na to czy dany multi-milioner kopnie dobrze piłke, więc skoro masz takie myśli w głowie, to potrzebujesz psychologa i nie ma w tym podśmiechujek.

2

@Faro Yamal na 9?

0

@BorzyKrzys Ale zabawne, młody chłopak zmarł po operacji a jakiś idiota pisze, że umarł z głodu, bo klub nie płacił.

Współczuje poczucia humoru i wyczucia, bo jest tragiczne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

Rashford od dziecka kibicował Barcelonie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Who_you_mam Mi wyskakuje cytrulina z Kfd.

12

Widzieliście wywiad z byłą kobitką Enzo Fernandeza? Wynika z niego, że
ona go kochała, gdy był biedny, pracowała na dwóch etatach, żeby mógł skupić się na piłce nożnej, urodziła mu dwójke dzieci, a potem zdecydował się ją zostawić, bo chce sie wyszaleć i mieć wiele partnerek. Dla mnie zwykły śmieć, nic więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?