@l0Messini Tak.Potwierdzam. Była fajna gra, ale fetyszysci z Konami przecież muszą "naprawić gre". Półglówki z Konami. Kopanina straszna, podania co na manuał co na auto i tak nie dochodzą.
@zenoowity Covid-dysydent , to teraz bardzo modna rzecz. Nie rozumiesz. A ja im proponuje: bierzcie kamerki w łapki i do szpitalu ,gdzie umierają ludzi od tej "niby grypy". Do przodu towarzyszy. Pokażcie nam wasze stalowe ja....a.
@jacobFCB Nici z tego. Granat zawsze jest skuteczny.)))) Nikt w zdrowych zmysłach ci nie zaatakuje, bo zginą wszyscy w promieniu do 3=5 metrów. Mało miejsca zajmuje i jest niezawodny.
@masq Do politycy idą z dwóch powodów. Pierwszy, zapisać sie do stron w historii, na zawsze. Po drugiej, mieć władzę i pieniędzy oraz mieć nietykalność. Tę pierwszy są najgorsze z najgorszych, bo gotowy poświęcić wszystko i wszystkich, aby tylko zapisać sie na kartach historii. Powiedzieć kogo mam na myśli?
@masq Czasami lepiej nic dobrego nie robić, niż niszczyć wszystko dookoła. Problem w tym , że nie ma z kogo wybierać. Ale czasami mniejsze zło jest lepsze niż zło totalne. Świat to nie jest walka dobra ze złem, to walka zła z większym złem.
@arasz1819 On jest chorym , naprawdę. On jest psychicznie chorym człowiekiem. Pilnie potrzebuje wybitnego speca psychologa. Natychmiast , bo będzie za póżno. Nienawidzi cały świat i siebie samego.
@GIGAKOKS Przestań używać tego koksa. Ta wasza fifa, to jedno wielkie niedorozumienie i kpina z piłki nożnej. Masochizm w czystej postaci. Taka sama "gra", jak tę Twoi pomidory z rodzinkami.)))))))))))
@Mixtape Sami sobie winny jesteś cie! Mówiłem , napraw cię to zło , które wybrali 5 łat temu. Nikt starego siwego gruzina nie posłuchał. Smutno. Jestem z wami całym sercem. Polska zasługuje na lepsze życie, naród zasługują na lepszą przyszłość!
A wy dalej o polityce?. Masakra. Dziś wielki dzień. 34 urodziny obchodzi Daenerys z rodu Targaryenów, Pierwsza tego imienia, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielka z Okowów i Matka Smoków. Wszystkiego najlepszego Daenerys. https://naforum.zapodaj.net/65cdac13204c.jpg.html
@MesQueUnClub_87 Społeczeństwo można podzielić na dwie kategorie 1) Na tych, które wierzą że jutro wszystko będzie zajebiścje. 2) Na tych , których IQ wyszczy niż 25
@GIGAKOKS Ty ja widzę to na poważnie.))) Ok. Daję słowo , że jutro to zrobię. W razie czego: La Rambla, pamiętaj cie, umarłem nie przez Covid.))) Dobrej nocy GIGAKOKS. P.S. Fajny login.))
@GIGAKOKS Jeszcze raz! Pomidory, rodzynki i musztarda??! Wow! )))) Rene Redzepi i Gordon Ramsey odpoczywają w stronie.))) Jutro spróbuje tego zabójczego połączenia.)))
@GIGAKOKS Kutatelidze))). Jako Gruzin, Ci podpowiadam. Chociaż i tak wiem że to tylko błąd klawiatury. Durny sport , jeden drugiemu mordę biję. Nie rozumiem zachwytów nad takimi dyscyplinami sportu. Po mnie , to nie jest sport.
@D10SLEO Moja ostatnia fifa była w 2014. Byłem w pierwszym dywizjonie. Nie wiem jak teraz ale fifa to tylko na manualu. Wyłącz cię wszystkie wspomagaczy , znajdż cie takich samych "wariatów" i będzie cie mieć frajdę z tej gry.
@tristan87 Właśnie o to chodzi. Dopóki sam tego nie przejdziesz , nie zrozumiesz powagi sytuacji. Noście tę jeb...ę maseczki, uważaj cię na siebie i z szacunkiem do innych. To nie są żarty. To tragedia milionów ludzi.
2
@kuba1308VeB A dla czego na priv? Wal śmiało. O co chodzi? A tak naprawdę, ostatnia aktualizacja popsuła grę strasznie. To juz nie jest pes.
1
@l0Messini Tak.Potwierdzam. Była fajna gra, ale fetyszysci z Konami przecież muszą "naprawić gre". Półglówki z Konami. Kopanina straszna, podania co na manuał co na auto i tak nie dochodzą.
2
@zenoowity Covid-dysydent , to teraz bardzo modna rzecz. Nie rozumiesz.
A ja im proponuje: bierzcie kamerki w łapki i do szpitalu ,gdzie umierają ludzi od tej "niby grypy". Do przodu towarzyszy. Pokażcie nam wasze stalowe ja....a.
0
@Aureczek na 100%. Oby nie był naprawiony ani z defektem. Cena baaaaardzo dobra.
0
@jacobFCB Nici z tego. Granat zawsze jest skuteczny.)))) Nikt w zdrowych zmysłach ci nie zaatakuje, bo zginą wszyscy w promieniu do 3=5 metrów. Mało miejsca zajmuje i jest niezawodny.
0
@masq Do politycy idą z dwóch powodów. Pierwszy, zapisać sie do stron w historii, na zawsze. Po drugiej, mieć władzę i pieniędzy oraz mieć nietykalność. Tę pierwszy są najgorsze z najgorszych, bo gotowy poświęcić wszystko i wszystkich, aby tylko zapisać sie na kartach historii. Powiedzieć kogo mam na myśli?
0
Granat przeciwpiechotny vs Kałasznikow?
1
@masq A czy ja mówię że PO to super???! A teraz powiedz: na kogo chcesz głosować jak nie ma żadnej alternatywy??!
3
@masq Czasami lepiej nic dobrego nie robić, niż niszczyć wszystko dookoła. Problem w tym , że nie ma z kogo wybierać. Ale czasami mniejsze zło jest lepsze niż zło totalne. Świat to nie jest walka dobra ze złem, to walka zła z większym złem.
0
@ranger3120 Limbo. Litlle Nighmares.
2
@DaPi Odpowiedz może być tylko jedna. Di Caprio.
https://naforum.zapodaj.net/39b4db631a06.jpg.html
2
@arasz1819 On jest chorym , naprawdę. On jest psychicznie chorym człowiekiem.
Pilnie potrzebuje wybitnego speca psychologa. Natychmiast , bo będzie za póżno.
Nienawidzi cały świat i siebie samego.
2
@GIGAKOKS Nie.)))) Żadne to starosławiańskie danie, to jest horror w stilu "Piątek 13".))) Nie wyjdzie z Ciebie ani Magdy Gessler ani Amaro))).
12
@GIGAKOKS Przestań używać tego koksa. Ta wasza fifa, to jedno wielkie niedorozumienie i kpina z piłki nożnej. Masochizm w czystej postaci. Taka sama "gra", jak tę Twoi pomidory z rodzinkami.)))))))))))
2
@Mixtape Sami sobie winny jesteś cie! Mówiłem , napraw cię to zło , które wybrali 5 łat temu. Nikt starego siwego gruzina nie posłuchał. Smutno. Jestem z wami całym sercem. Polska zasługuje na lepsze życie, naród zasługują na lepszą przyszłość!
17
A wy dalej o polityce?. Masakra.
Dziś wielki dzień. 34 urodziny obchodzi Daenerys z rodu Targaryenów, Pierwsza tego imienia, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi
Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielka z Okowów i Matka Smoków.
Wszystkiego najlepszego Daenerys.
https://naforum.zapodaj.net/65cdac13204c.jpg.html
0
@MesQueUnClub_87 Społeczeństwo można podzielić na dwie kategorie
1) Na tych, które wierzą że jutro wszystko będzie zajebiścje.
2) Na tych , których IQ wyszczy niż 25
0
Na TVN : Covid 19, Świat w zagrożeniu. Straszna ta epidemia.
1
@Hushovt Ty tam nie choruj, chlopie. Ja chociaż zawsze po stronie ciemności, ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się.
1
@Encore Jestem.
1
@GIGAKOKS Ty ja widzę to na poważnie.))) Ok. Daję słowo , że jutro to zrobię.
W razie czego: La Rambla, pamiętaj cie, umarłem nie przez Covid.)))
Dobrej nocy GIGAKOKS.
P.S. Fajny login.))
3
Dobrej nocy La Rambla.https://naforum.zapodaj.net/b81597bebe78.jpg.html
0
@GIGAKOKS Ależ zapomniałem! "rodzynki domowej roboty", eto jak???!!!)))))))))))))
0
@GIGAKOKS Może już od razu muchomorami?)) Dla czego ludzi męczyć?)))
Chcesz żeby mi wymeldowali?))
15
@GIGAKOKS )))))))))) 25 łat jestem związany z gotowaniem i kuchnią. Takiego hardkoru jeszcze nie spotkałem)))))
3
@GIGAKOKS Jeszcze raz! Pomidory, rodzynki i musztarda??! Wow! ))))
Rene Redzepi i Gordon Ramsey odpoczywają w stronie.)))
Jutro spróbuje tego zabójczego połączenia.)))
15
Dobrej nocy La Rambla.
https://naforum.zapodaj.net/c6f8d477c7bb.jpg.html
2
@GIGAKOKS Kutatelidze))). Jako Gruzin, Ci podpowiadam. Chociaż i tak wiem że to tylko błąd klawiatury.
Durny sport , jeden drugiemu mordę biję. Nie rozumiem zachwytów nad takimi dyscyplinami sportu. Po mnie , to nie jest sport.
0
@D10SLEO Moja ostatnia fifa była w 2014. Byłem w pierwszym dywizjonie. Nie wiem jak teraz ale fifa to tylko na manualu. Wyłącz cię wszystkie wspomagaczy , znajdż cie takich samych "wariatów" i będzie cie mieć frajdę z tej gry.
0
@tristan87 Właśnie o to chodzi. Dopóki sam tego nie przejdziesz , nie zrozumiesz powagi sytuacji. Noście tę jeb...ę maseczki, uważaj cię na siebie i z szacunkiem do innych. To nie są żarty. To tragedia milionów ludzi.