Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę mamy prawdziwego kibica Barcelony. Brawo zuchu!
0
Tylko kosztuje pewnie z 90 baniek :/
2
Jak już próbujesz się powoływać na statystyki to weź je sprawdź zanim cokolwiek napiszesz.
0
Jak tam na Malediwach? Pogoda dopisuje? :P
0
Masz absolutną rację. Wystawienie 2 środkowych pomocników jest najlepszą opcją dla drużyny bazującej na posiadaniu pilki. Szczególnie kiedy rywal gra 541 lub 451 autobusem.
0
Sztab wie że Malcom swoim doświadczeniem i niecodziennymi umiejętnościami gry w tłoku - rozwali każdego rywala i zwyczajnie oszczędzają go na kluczowe spotkania tego sezonu.
0
Bardzo chciałbym wyjść jutro w ofensywnym ustawieniu. Nic nam teraz nie trzeba tak bardzo jak spuszczenie ostrego łomotu silnemu rywalowi. Zwycięstwo przy zachowawczej grze niewiele zmieni w mentalności zawodników.
Kiedy drużyna zaczyna się kruszyć i wychodzi coraz więcej braków - najlepszym cementem jest mocne, pewne zwycięstwo. W ostatnich spotkaniach brakowało nam pewności siebie a rywale to wykorzystali.
Dlatego chciałbym jutro zobaczyć pressing na całym boisku i zdrową sportową złość. To w jakim zagramy ustawieniu i składzie jest dla mnie sprawą drugorzędną.
0
Przy dzisiejszej technologii niezauważenie przez cały sztab przemęczenia piłkarze byłoby chyba szczytem głupoty.
99% przytaczanych tutaj "argumentów" to nic innego jak zwykłe widzi-mi-się użytkowników strony. I mają tak samo logiczne podstawy jak teoria szkodliwych szczepionek czy (jeszcze głupsza) teoria płaskiej ziemi..
1
A mnie się nie podoba że z moich podatków utrzymuje się więźniów. Powinni dostawać jedzenie tylko jeżeli coś wyprodukują.
Tylko to, że mi się to nie podoba, nic nie zmienia.
0
http://olemagazyn.pl/pique-na-lawce-o-roznicach-miedzy-trenerem-a-kibicem/
@Tridente2015 wrzucił ten link pod artykułem o 100 meczu Pique.
Autor - Roman Sidorski - pisze wprawdzie o Pique ale patrząc na Wasze wypowiedzi powyżej idealnie wpasowują się w podane przez niego przykłady "analiz eksperta" :D
0
A myślałem że my mamy problemy z kontuzjami :)
1
Pewnie stawiaj chałupę!
A nie lepiej te 5 złotych przeznaczyć na chipsy na mecz? ;)
1
CD Projekt nie wykorzystuje przecież jego utworu a jedynie na nim bazuje. Tworzy jednak zupełnie oddzielny produkt. To nie jest ekranizacja ani gra obrazująca fabułę z książek.
Gdyby powielali jego dzieło i czerpaliby na tym korzyści większe od zakładanych to bym się zgodził. Ale tak? To byłby niebezpieczny precedens. Moim zdaniem jest bez szans. Pewnie liczy że się dogadają i coś mu odpalą
1
Jest jakiś przepis który mówi że w takim wypadku należy się dodatkowa $? To byłoby wybitnie dziwne. Podpisujesz umowę (nikt Cię nie zmusza) a potem nagle domagasz się dodatkowej kasy bo pomysł wypalił? Bez logiki zupełnie. Kto mu bronił wynegocjować inną umowę?
22
Fajnie że MatS jest nie tylko genialnym bramkarzem ale, że ma też świetny charakter. I pomyśleć że transfer kosztował nas 12 mln euro! To jakby kupić złoto w cenie miedzi :)
0
Kto wejdzie za Dembele? Jeżeli na lewą stronę to Cou a na prawą to może Rafa i Munir. A może też tam zostać Messi.
0
Przecież ciągle piszą że Malcom :P
2
A jest na liście powołanych? ;)
0
A z obrońców na ławce zostanie tylko Vermaelen? Obstawiam że na trybunach wyląduje tradycyjnie Denis.
0
Zdaje się że Miranda załapie się jutro na ławkę. Na trybunach pewnie Denis i Inaki Pena.
0
Nigdy nie oglądałem golfu. Ale ogólnie trzymam się zasady nie wypowiadania się na tematy na których się nie znam. Więc odpowiadając na Twoje pytanie: nie mogę objaśnić.
Ale jestem pewien że kasy nikt tam nie daje na ładne oczy...
13
Ile jest lig siatkówki? Ile reprezentacji bierze udział w eliminacjach? Ile osób ogląda na świecie siatkówkę?
W tym co napisałeś nie ma absolutnie nic dziwnego. Dziwnym byłoby gdyby dostali podobne pieniądze (od kogo?).
0
Dość ciekawe że udało nam się sprowadzić za grosze 20 latka z kilkunastoma występami w kadrze i bramką na MŚ. Widziałem wszystkie mecze z jego udziałem ale nie zapadł mi jakoś szczególnie. Pamiętam tylko że świetnie nas rozciągali. Ciekawe czy się zaadaptuje do naszego stylu?
e: nie napisałbyś parę słów na LR podsumowujące mecze ligowe Barcy B z tego sezonu? Kto się wyróżnił? Kto zawodzi? Kto ciągnie grę? Jakim jest pomysł na grę? Itp.
0
To on nie jest kontuzjowany? Bo jeżeli jest od sierpnia to nie ma co się dziwić że jeszcze nie zadebiutował.
6
Początek sezonu był bardzo obiecujący z VARem. Potem nagle jakby sędziowie zrobili się wybredni co do sprawdzanych sytuacji. I z miejsca pojawiły się kontrowersje.
Jasne że pewne kontrowersje będą zawsze. Dużo sytuacji to mimo wszystko indywidualna ocena danej sytuacji. Nie rozumiem jednak dlaczego VAR sprawdza tylko te wybrane sytuacje? Jak już sprawdzać to wszystko. Tych spornych sytuacji w większości spotkań i tak nie ma aż tyle żeby realnie wpłynąć na płynność gry. Już bardziej spowalniają grę protesty na decyzję sędziego i perfidna gra na czas.
Swoją drogą nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego sędzia często cofa wznowienie gry z wolnego, gdy chcielibyśmy szybko wznowić akcję. To jakaś jawna głupota - wolny to kara dla rywala za faul a cofanie piłki (bo zaczęliśmy z miejsca 5 metrów dalej, gdzie zazwyczaj rywal zostawił piłkę) to karanie nas podwójnie. Jeżeli są przywileje korzyści to takie wznawianie gry też powinno być dozwolone. W piłce ręcznej są kary dla zawodnika, który utrudnia wznowienie gry po faulu - w piłce nożne powinno być podobnie.
0
Dyskusja o Piątku. A wniosek jest taki że trzeba zwolnić Valverde. Niezłe podsumowanie :)
0
Taki kot że w ostatniej minucie Rakitic przerzuca piłkę na wolną prawą stronę a Semedo tam nie ma bo zapomniał się podłączyć do akcji...
Pomijam fakt że słabiutki dziś Rakitic powinien się upewnić czy ma do kogo grać. Ale jak goniąc wynik prawy obrońca może kryć powietrze na własnej połowie zamiast wyjść w wolną strefę?
0
W sensie 442 bez Dembele? No super...
1
Chciałbym ale to dla mnie niestety nierealne czasowo. Nie lubię obiecywać i nie dotrzymywać obietnic, więc nie obiecuję :)
0
Nie oceniam czy mało czy dużo. Faktem jest że porównując liczbę zawodników, którzy otrzymali szansę, do liczy zawodników, którzy zrobili prawdziwą karierę, to wynik nie jest jakiś super. Tylko nie wyciągaj z tego za daleko idących wniosków.
Jeżeli chodzi o Pique to rozegrał on pełen sezon w Saragossa i 23 spotkania w ManUtd. Nie był typowym no-name, kiedy wracał do Barcelony. Nie umniejszam też faktu jak dobrze na kariery, bardzo wielu zawodników, wpłynęła obecność Guardioli jako trenera.