Azi

3

Graty! Za 1 razem?

Azi

2

Ja bym zostawił. Z jednej strony może być podwójna radość a z drugiej podwójna złość. A 556 na koncie wygląda dużo lepiej niż 179

Azi

2

Zrobiłeś super robotę.

Też wolałbym aby FCB pozostały ale nowy herb ma się odnosić do wszystkich sekcji. Coś słyszałem że zmiany zostały świetnie zrecenzowane. Z jednej strony są dość kosmetyczne a z drugiej jednak na tyle znaczące, że sporo osób mimo wszystko zainwestuje w nowe gadżety.

Cóż. Jak przypomnę sobie zmianę w Juve to u nas zrobili naprawdę lepszą robotę.

Azi

0

"a Ty zacząłeś prowadzić wywody (...) na temat tego, (...) że de Light jest słabym piłkarzem a Pogba wręcz przeciwnie" O.o

I to ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Oj chłopie, chłopie. Współczuje Ci. Nie masz Ty w życiu lekko :(

Pozdrawiam

Azi

0

Nie rozumiem co chcesz mi przekazać tą wypowiedzią. Zadałeś pytanie, dostałeś znowu odpowiedź. Rozumiem że wyciągnąłeś z tego wnioski jakie chciałeś wyciągnąć?

Azi

0

Nie uważam tak. Pytanie nadal jest bez sensu.

Po pierwsze: próbujesz porównywać transfer pomocnika do transferu obrońcy.

Po drugie: De Ligt jeszcze nic nie osiągnął. W zasadzie na dziś jego największą wartością jest ogromny potencjał. Pogba wygrał mistrzostwo świata. W zasadzie można już jasno określić w czym jest dobry a w czym słabszy. Grał w Juve i ManUtd i można założyć że poradzi sobie z presją gry w wielkim klubie. Porównywanie tych dwóch zawodników jest bez sensu.

Po trzecie: wartość zawodnika nie wyznaczają wyłącznie jego umiejętności czy potencjał sportowy. Jest jeszcze potencjał marketingowy, osiągnięcia i wiele innych zmiennych, które należy brać pod uwagę.

Rozumiesz już czemu Twoje pytanie jest głupiutkie?

Zadając pytanie najwyraźniej nie zastanowiłeś się zapewne czego tak naprawdę chcesz się dowiedzieć.


e: jeszcze odnosząc się do tej wersji pytania:
odpowiedzi mogą wygląda tak: "Tak", "Nie", "Może", "To zależy".
Pytanie nadal nie ma sensu. Jeżeli młodszy piłkarz jest bardziej przydatny niż starszy to "nie". Jak starszy jest bardziej przydatny to "tak". Jeżeli nie można określić, który jest bardziej przydatny to "może". A jeżeli nie wiadomo o jakich dwóch zawodników chodzi to "to zależy" od tego o kogo pytasz.
Tyle że zajmowanie się gdybaniem jest stratą czasu.

Azi

1

Zgadzam się. Styl nie powala na kolana. I też chciałbym żeby gra wyglądała inaczej.
Czy to usprawiedliwia tępy hejt i życzenie swojemu klubowi porażki?

Azi

0

Nie ma co - merytoryczna odpowiedź ;)

Tak się spodziewałem że nie będziesz umiał wybrnąć z tego prostego pytania i albo napiszesz cokolwiek - w Twoim założeniu zabawnego, albo po prostu nie odpiszesz :)

Azi

1

Każdy ma prawo uważać co mu się podoba. To jednak nie jest powód aby życzyć porażki klubowi, któremu się kibicuje.

Hejt na Valverde nie ma racjonalnych podstaw. To po prostu owczy pęd.

Azi

8

A Miss World z 1980 była kiedyś najpiękniejsza kobietą.

Azi

0

Zobacz kto jest trenerem

Azi

0

Którego pytania nie rozumiem?

Azi

0

Zadawanie głupich pytań jest wstępem do merytorycznej dyskusji? :D
Rozwalasz system ;)

Azi

1

Teraz gramy 433 co zmienia wszystko. Tutaj nie ma nawet co porównywać Vidala do Paulinho.

Azi

0

To Ty tu zadajesz głupie pytania :)

Azi

0

Wydaje. I ile razy grali LM?
Teraz odpowiedź sobie na pytanie czy wydanie setek milionów gwarantuje trofea.

Azi

0

Nie było w tym nic zaskakującego. Akurat tutaj dużo osób powinno być zadowolonych bo zaczęliśmy grać 4-2-3-1. Na taką grę pozwalała jednak dość duża otwartość w grze rywala. Szczególnie w drugiej linii.

Mimo wszystko ten mecz należało wygrać. Zabrakło skuteczności.

Azi

7

Nie czaję ludzi, którzy uważają się za kibiców i życzą swojemu klubowi porażek...

Azi

0

Nie. Nie ma związku między wydawaniem setek milionów a trofeami. Przykładów nie brakuje: Chlesea, PSV, ManCity

Azi

0

Rozsądną :)

Azi

1

Nic takiego nie napisałem. Nigdy. Zadajesz głupie pytania kolego.

Azi

2

Dzięki. Życzę pełnego powrotu do zdrowia!

Azi

9

Jest mi bardzo przykro, że coś takiego przytrafiło się Twojemu dziecku. Pełne współczucie.

Ale jeżeli nie udowodnisz związku przyczynowo-skutkowego między szczepieniem a skutkami to obwinianie szczepień nie ma sensu. Powodów takiego stanu rzeczy może być tysiące. A przy małym dziecku, szczególnie tuż po porodzie, mogą wystąpić różne rzeczy. Od podduszenia po wady wrodzone. I zawsze jest to ogromna tragedia dla rodziców :(
Bardzo chciałbym żyć w świecie, w którym takie rzeczy się nie zdarzają. Tym bardziej że z żoną oczekujemy dziecka.

Azi

3

Nie znam przypadku na który się powołujesz. Ale dużo bardziej prawdopodobne uważam, że można (omyłkowo) dziecku podać np. zanieczyszczone "lekarstwo". Albo że objawy wynikają z jakiegokolwiek innego powodu.
Szczepienia nie powodują chorób. Ale jak każde lekarstwo mogą ciągnąć za sobą skutki uboczne.

Azi

10

Trochę bez sensu. Większości ludzi wystarczy powiedzieć, że badania na które powołują się antyszczepionkowcy (i od których wszystko się zaczęło) zostały, mówiąc krótko, sfabrykowane pod konkretny wynik. Andrew Wakefield (pierwszy autor) stracił prawo wykonywania zawodu a jego badań (mimo wielokrotnych prób) nigdy nie udało się powtórzyć.

Azi

4

Zdecydowanie de Jong

Azi

0

W wysokości transferu.

Azi

13

Ty tak serio czy to tak wysoki poziom ironii że nie załapałem?

Azi

0

Tak. Wydawanie na transfer 19 latka dziesiątki milionów euro to szaleństwo. A to że rynek zwariował nie jest usprawiedliwieniem udziału w szaleństwie.

Azi

0

Które decyzje były nielogiczne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?