Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie licząc pierwszych 15 minut to my kontrolowaliśmy grę. Co nie zmienia faktu, że Valencia była świetnie ustawiona i pięknie zdyscyplinowana. Remis jest w pełni zasłużony dla obu stron. Taktycznie był to mecz na bardzo wysokim poziomie.
0
Zważywszy jak wiele różnych ról dostaje Rakitic - w ogóle bym go nie klasyfikował. To wielozadaniowiec.
Był nawet artykuł o meczu, w którym zagrał na 3 różnych pozycjach
https://www.fcbarca.com/84837-ivan-rakitic-trzy-pozycje-w-jednym-meczu.html
0
Rakitic box-to-box? Że co? Że jak? Coo? Dobrze się czułeś pisząc te słowa? O.o
Też bym rotował Pique. Ale nie nazywam się Valverde. Może ma powody o których nie wiem żeby trzymać Pique na boisku.
0
Bardzo chciałby de Ligta ale jak mam wybierać między nim a de Jongiem to wolę tego drugiego. Na obu nas raczej nie stać.
Cieszę się że Paco świetnie gra w BVB. Ale tam nikt im autobusów nie stawia. Dortmund lubi szybkie akcje co Paco bardzo pasuje. On swietnie wychodzi na pozycję i umie zrobić sobie miejsce, przewidzieć gdzie piłka spadnie albo jak chce mu podać kolega.
A my większość akcji budujemy powoli, co Paco nigdy nie leżało.
0
Nie daj się ponieść fali hejtu na Valverde. Gdyby nie oceniał dobrze zawodników na treningu to nigdy nie wpuściłby Arthura od początku w meczu z Totkami. A jednak zagrał.
Vidal nie zastąpi Rakitica bo to zupełnie inny profil zawodnika. To jest box-to-box i ma grać tak jak Paulinho. Trudno jednak żeby dostawał tyle szans, skoro gramy 433. Ale za Rakiete nie wejdzie - chyba że takie będą założenia taktyczne przed meczem. A Rakieta nie jest w bardzo złej formie. OK, nie jest to jego szczyt ale nie prezentuje się źle.
Pique nie ma zmiennika. Zgadzam się że jest bez formy ale kto ma grać? Lenglet i Vermaelen? To dla mnie takie samo ryzyko jak gra Pique. Jego mógłby zastąpić Umtiti ale sam potrzebuje zastępstwa.
0
Ja liczę na de Jonga. Powinien pasować stylem i przyjemnie grałoby mu się z Arthurem - ale to moje zdanie.
No nie ma zastępstwa dla Pique. Może Cuenca będzie objawieniem? Ciężko jednak o prawonożnego stopera, który nie kosztowałby 100 baniek i miał predyspozycję do gry w Barcelonie.
0
Dokładnie. I tak prezentuje się dobrze i to dużo szybciej niż zakładałem. Przed sezonem obstawiałem że miejsce w 11 wywalczy pod koniec sezonu a tutaj proszę - Pan Piłkarz i młody Generał. No no :)
Tak z innej beczki mam straszną ochotę poeksperymentować ze składem. Poza atakiem Cou-Messi-Dembele marzy mi się sprawdzenie Dembele na 10ce :)
Wiem że to szalone :D
0
Wystarczy na treningu zobaczyć jak sobie zawodnik radzi w grę w dziadka żeby stwierdzić czy da sobie radę z podejmowaniem szybkich i dobrych decyzji. Nie zdziwiłby się, gdyby Malcom słabo wypadał.
Ale on ma dobrą technikę i motorykę. Da sobie chłopak radę jeżeli ma poukładane w głowie. Dajmy mu czas, bo w taką piłkę jak u nas to on w życiu nie grał - a kiepskie minuty tylko źle na niego wpłyną bo zacznie się z kolei hejt że to nieogar albo kolejny Gomes.
0
W pierwszych 15 minutach miał chyba dwie okazje do otworzenia drogi do bramki ale nie podjął ryzyka. Potem już było tak tłoczno, że skupił się na graniu do Cou i Alby.
Zabrakło mi dziś wymiany pozycji z Rakiticem. Dwa razy zamieniali się w meczu z Totkami a dziś pusto.
0
Arthur sprawdza się i bardzo dobrze. Wszedł do drużyny szybciej niż przypuszczałem. Szkoda że nie ma do kogo grać tych podań do przodu - Messi schodzi za głęboko a Saureza kryje zawsze przynajmniej dwóch rywali.
0
Moim zdaniem już pora naruszyć kręgosłup zespołu - niestety.
Messi nie może brać udziału w rozgrywaniu bo nie mamy kim atakować.
Suarez może przepuszczać piłkę ale on ma zwykle 2 stoperów na karku i taki numer zwykle się nie uda. Kiedy rywal się otwiera to strzelamy bramki ładnie. Ale jak gra mądrze w obronie autobusem to Suarezowi brakuje mu wsparcia.
Busi (dziś nienormalnie niedokładny), Rakitic i Arthur ładnie sobie we tróję klepią ale nie ma komu zagrać piłki. Za mało wyjść na pozycję. Może lepiej byłoby żeby Rakitic dostał więcej luzu albo żeby od czasu do czasu zluzował go Vidal?
Dziś w pierwszej połowie ładnie grał Semedo. Szkoda że mentalnie nie wyszedł na drugą. Ale wreszcie pozytywy w jego grze. A już traciłem wiarę :)
Przed sezonem zastanawiałem się czy nie lepiej byłoby grać 433 z Dembele, Messim i Cou w ataku. Arthur - zgodnie z przypuszczeniami - się sprawdził. Malcom nie, ale trzeba dać mu czas. LL i LM to nie to samo co przeciętniak z L1. Ludzie dziwią się że Malcom nie gra - jak ma grać na autobus jak on potrzebuje wolnej przestrzeni i sporo luzu? Będą z niego ludzie - ale niech podłapie jak grać w tłoku.
0
Naprawdę masz problem żeby odpowiedzieć bez próby obrazy drugiej osoby. Możesz sobie ironizować ale to świadczy o Twoim poziomie a nie o moim.
Tak jak napisałem: nie gdybam. Valverde podejmuje bardzo logiczne decyzje - wystarczy się zastanowić co on chce grać, żeby domyślić się czemu coś robi albo nie robi. A Twoja wypowiedź podchodziła już pod kategorię hejtu, A z hejtem się nie dyskutuje, bo szkoda na to czasu. Co zresztą też napisałem.
Nie lubisz Valverde? OK, rozumiem. Mnie też dużo jego decyzji średnio się podoba. Ale, bez urazy - piszę o ogólnym podejściu ludzi na LR - hejt nic nie zmieni. A on ma zespół jaki ma. Jeżeli Malcom nie mieści się na ławkę to jest zwyczajnie za słaby. Skoro nawet Dembele, mający nieporównywalnie większe umiejętności i doświadczenie, wypada z 11 pomimo tylu strzelonych bramek - to jednak coś znaczy.
0
Kogo i za kogo byś proponował zmienić?
0
Gdzie ja Cię obraziłem? O.o
To Ty mnie wyzywasz od hipokrytów. Że o innych ironicznych docinkach nie wspomnę. Czemu Cię dziwi że to zgłaszam?
Możesz sobie uważać co chcesz. Grzecznie poprosiłem Cię żebyś do mnie nie pisał. Szkoda że się nie zastosowałeś.
Nie znam Cię. A docinki na mnie nie działają bo - bez urazy, nie znamy się - kim jesteś żebym się miał przejmować Twoim zdaniem o mnie?
0
Zgłoszony.
Na przyszłość - weź czasem na wstrzymanie zamiast prowokować. Szkoda zdrowia.
0
Chłopie. Nie interesuje mnie Twoje zdanie. Nie załapałeś? Nie pisz do mnie. Proszę.
0
Co Busi dzisiaj odwala? Chory czy w głowie mu się kręci? Gra jak nie on.
0
To standardowa ripsota kogoś komu wytyka się że piszę bzdury. Szkoda czasu.
0
Nie wiem tego. Gdybanie jest niepoważne i dobre dla dzieci...
0
Prsed chwilą gość napisał że Malcom w Romie byłby drugim Mbappe...
0
Czasem jak czytam Twoje komentarze to mam wrażenie że właśnie oglądasz swój pierwszy mecz w życiu
0
Wreszcie porządny mecz Semedo. Dwa dobre wejścia w pole karne. Mam nadzieję że to objawy postępu a nie tego że Valencia broni lewej większą liczbą.
0
Do zmiany tylko nie ma kto wejść. Chyba że Dembele na prawą.
Suarez jakiś koślawy dzisiaj...
1
Akurat taka decyzja jest jak najbardziej logiczna. Jeżeli coś jest dziwne to fakt, że można tego nie rozumieć.
0
Mając na ławce Dembele i Rafę po kiego grzyba Malcom miałby tam jeszcze siedzieć?
e: jeszcze Munir może zagrać na bokach.
2
Piqui ma dużo bardziej racjonalne podejście do swojej gry niż połowa LR :D
0
Skąd to wiesz skoro nie gra? Tym bardziej, że jak już wchodził to też nic specjalnego nie pokazał.
1
A jakie wyniki w Europie ma City albo PSG? Chelsea też miała kurek z $ a LM wygrali dopiero jak ten kurek przykręcili. Kasa nie gra. A czasem wręcz przeszkadza.
0
A jak wejdzie i nic nie pokaże to też będziesz zadowolony? Bez popadania w paranoję. Zachowujecie się jak Wojciechowski, który chciał dyktować trenerom kim mają grać a potem się dziwił że nie ma wyniku.
1
Jak Messi wygra też mało mnie będzie obchodziła. Piłka nożna to sport drużynowy. A to kto jest najlepszym zawodnikiem to ocena subiektywna. Osobiście uważam że Messi jest najlepszy ale ludzie mogą mieć inne zdanie. Ich prawo. Co nie zmienia faktu że mało mnie to ich zdanie interesuje. I tak zataczając pętle - ZP mnie nie interesuje.