Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo widzi i wie więcej niż Ty.
Rakitic jest na dziś zajechany mniej więcej w tym samym stopniu co Krystiano skromny.
0
Już za 4 lata, już za 4 lata...
A tak serio to pewnie przez ten czas nauczą się robić w miarę sensowny poziom studia i transmisji i... licencję przejmie ktoś inny. Zapewne Eleven.
1
A dlaczego miał robić zmianę przed 75 minutą? Tak dla zasady?
12
Te 15 minut tak dużo nie zmienia. Ale też wolę NC+
1
Tutaj znajdziesz:
https://www.whoscored.com/Matches/1328393/Live/Europe-UEFA-Champions-League-2018-2019-Tottenham-Barcelona#heatmaps
0
Co Ty bredzisz?
0
Bardzo ładna bramka. Ale Paco zmarnował karnego. Więc taki mały minusik niestety będzie.
0
Głos rozsądku. Warto przeczytać. Komentarz godny polecenia! :)
2
Rafa wszedł bo lepiej pomaga w utrzymaniu piłki niż Dembele. Każda zmiana była dobrze przemyślana.
0
Semedo dziś zaliczył 3 straty chyba.
5
Za nazwisko. A Valverde za to że żyje najwyraźniej...
0
Semedo super? Co super? Że zawalił tylko 1 bramkę?
0
Bo tutaj ostatnio króluje hejterstwo.
Owszem mógł i powinien zachować się lepiej. Ale jakoś specjalnie nie zawalił. I miał pecha że piłka się od niego odbiła.
0
Semedo dramatycznie odstaje od reszty kadry. Nadal nie radzi sobie pod presją rywala. Zawalił pierwsza bramkę a tylko fartem nie zawalił jeszcze jednej.
0
Taaa oczywiście że zamierzone... Normalnie bestia...
Przy pierwszej bramce też miał pecha że się przewrócił...
0
Tak
4
Janusz zawsze coś znajdzie na nie
4
Przy dwóch z nich Suarez powinien dostać również asystę
1
Pochettino ma taką minę w stylu "ale bym sobie zagrał z takim Realem!"
0
Biedny przemęczony Rakitic. Przewracał się i akurat przypadkiem wepchnął piłkę do siatki...
3
Co za fatalny trener że tak go ignorował a dał zagrać z bardzo silnym rywalem! Łobuz!
0
W tym klubie naprawdę nie pracują idioci. W dodatku ślepi, którzy nie są w stanie zobaczyć objawów przemęczenia. Trochę głupotą jest sądzić, że taka sytuacja ma miejsce.
0
Mnie tam się bardzo podoba że Valverde go zabrał. Mógł wprawdzie zagrać w U19 ale powinien trochę powąchać klimatu pierwszej drużyny po za treningami w Barcelonie.
0
Przemęczony po 9 meczach sezonu? W takim razie Messi i Suarez też są przemęczeni. I oczywiście Pique, Busqets oraz MatS. Nie zapominajmy też o Cou, który grał jeszcze w kadrze Brazylii dwa mecze. Dziw że się jeszcze ruszają!
1
Ale bym chciał aby Rakieta zamknął dziś paszczę hejterom :)
1
Ja obstawiam 433. Nie wydaje mi się aby Rakitic grał na prawej stronie pomocy. Z drugiej strony będzie miał obok Busiego i Arthura a Rakieta bardzo lubi dostać trochę swobody.
16
Chyba nie znasz FCB24 skoro wydaje Ci się że logiczne argumenty mają dla niego znaczenie :)
6
www.flashscore.pl
0
Jakby uważał że nie da to by nie przechodził do Barcelony.
Zapewne na tej samej zasadzie myślą w klubie.
e: Moim zdaniem spokojnie da radę.
7
Właśnie Barca strzeliła. Prowadzimy 1:0