Azi

0

Bo widzi i wie więcej niż Ty.
Rakitic jest na dziś zajechany mniej więcej w tym samym stopniu co Krystiano skromny.

Azi

0

Już za 4 lata, już za 4 lata...

A tak serio to pewnie przez ten czas nauczą się robić w miarę sensowny poziom studia i transmisji i... licencję przejmie ktoś inny. Zapewne Eleven.

Azi

1

A dlaczego miał robić zmianę przed 75 minutą? Tak dla zasady?

Azi

12

Te 15 minut tak dużo nie zmienia. Ale też wolę NC+

Azi

0

Co Ty bredzisz?

Azi

0

Bardzo ładna bramka. Ale Paco zmarnował karnego. Więc taki mały minusik niestety będzie.

Azi

0

Głos rozsądku. Warto przeczytać. Komentarz godny polecenia! :)

Azi

2

Rafa wszedł bo lepiej pomaga w utrzymaniu piłki niż Dembele. Każda zmiana była dobrze przemyślana.

Azi

0

Semedo dziś zaliczył 3 straty chyba.

Azi

5

Za nazwisko. A Valverde za to że żyje najwyraźniej...

Azi

0

Semedo super? Co super? Że zawalił tylko 1 bramkę?

Azi

0

Bo tutaj ostatnio króluje hejterstwo.
Owszem mógł i powinien zachować się lepiej. Ale jakoś specjalnie nie zawalił. I miał pecha że piłka się od niego odbiła.

Azi

0

Semedo dramatycznie odstaje od reszty kadry. Nadal nie radzi sobie pod presją rywala. Zawalił pierwsza bramkę a tylko fartem nie zawalił jeszcze jednej.

Azi

0

Taaa oczywiście że zamierzone... Normalnie bestia...
Przy pierwszej bramce też miał pecha że się przewrócił...

Azi

0

Tak

Azi

4

Janusz zawsze coś znajdzie na nie

Azi

4

Przy dwóch z nich Suarez powinien dostać również asystę

Azi

1

Pochettino ma taką minę w stylu "ale bym sobie zagrał z takim Realem!"

Azi

0

Biedny przemęczony Rakitic. Przewracał się i akurat przypadkiem wepchnął piłkę do siatki...

Azi

3

Co za fatalny trener że tak go ignorował a dał zagrać z bardzo silnym rywalem! Łobuz!

Azi

0

W tym klubie naprawdę nie pracują idioci. W dodatku ślepi, którzy nie są w stanie zobaczyć objawów przemęczenia. Trochę głupotą jest sądzić, że taka sytuacja ma miejsce.

Azi

0

Mnie tam się bardzo podoba że Valverde go zabrał. Mógł wprawdzie zagrać w U19 ale powinien trochę powąchać klimatu pierwszej drużyny po za treningami w Barcelonie.

Azi

0

Przemęczony po 9 meczach sezonu? W takim razie Messi i Suarez też są przemęczeni. I oczywiście Pique, Busqets oraz MatS. Nie zapominajmy też o Cou, który grał jeszcze w kadrze Brazylii dwa mecze. Dziw że się jeszcze ruszają!

Azi

1

Ale bym chciał aby Rakieta zamknął dziś paszczę hejterom :)

Azi

1

Ja obstawiam 433. Nie wydaje mi się aby Rakitic grał na prawej stronie pomocy. Z drugiej strony będzie miał obok Busiego i Arthura a Rakieta bardzo lubi dostać trochę swobody.

Azi

16

Chyba nie znasz FCB24 skoro wydaje Ci się że logiczne argumenty mają dla niego znaczenie :)

Azi

6

www.flashscore.pl

Azi

0

Jakby uważał że nie da to by nie przechodził do Barcelony.
Zapewne na tej samej zasadzie myślą w klubie.

e: Moim zdaniem spokojnie da radę.

Azi

7

Właśnie Barca strzeliła. Prowadzimy 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?