BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FloroFloro słaby troll
2
Araujo napewno nie odejdzie, temat tutaj jest zamknięty. Christensenowi się nie dziwię bo po tak długim okresie kontuzji trudno o oferty z topowych klubów, my też raczej nic za niego nie dostaniemy. Jeśli będzie zdrowy to może wywalczyć sobie miejsce w składzie jak Eric i nawet posadzić Inigo. Za rok i tak będziemy szukać stopera jeśli Christensen odejdzie więc to trzeba przeanalizować, dopóki był zdrowy to Flick na niego stawiał i z tego co piszą media to chce żeby został ale może być zmuszony go oddać kosztem innych wzmocnień
1
@blakkudium Deco chyba dalej myśli że są szanse na Diaza, jak się nie ogarniemy to zostaniemy z niczym i będzie paniczne szukanie transferu w ostatnich dniach okienka
1
@Faro ciężko znaleźć dane tych niższych sekcji, w samej młodzieżowej LM ma 12 meczy w tej edycji. Za rok będziemy szukać stopera i nie wiadomo co z Christensenem więc nie zaszkodziłoby wziąć tego Kospo na presezon. Olmedo jest bardziej doświadczony ale nie wiem czy to materiał na pierwszy zespół, na zmiennika raczej. Kospo ma wyżej sufit i lepszy profil
1
@Faro ale nie mówię że ma być włączony do drużyny ale na ten presezon to mógł pojechać tym bardziej że żaden stoper ze szkółki nie jedzie. To podstawowy zawodnik juvenilu A jak masz w artykule, teraz pewnie będzie awans do Barcy B niedługo
1
@Faro https://www.fcbarca.com/126294-kim-jest-eman-kospo-ktory-trenuje-z-pierwszym-zespolem.html
1
@blakkudium tego Kospo tylko szkoda a tak to super. Największą szansę będzie miał Virgill bo nowy LS nie wyrobi się na presezon, Torrents też bo Martin nie odejdzie a to raczej blokuje transfer na tą pozycję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium przecież to jest ich kompromitacja jeśli tak będzie finalnie. Kto to układał xd
1
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/so-bad-facepalm-dismay-disappointed-ryan-reynolds-gif-16831760
1
@blakkudium z tego co czytam to bardziej utalentowany od starszego brata i mocno ceniony profil na rynku. Jeszcze podpisać Varelle i mamy trzech perspektywicznych graczy na LS. Będzie ich można wprowadzać spokojnie przy Rashfordzie jeśli go wykupią (zakładam że nie zepsują tego transferu)
9
I cyk kolejny talent na LS w pakiecie
@blakkudium @ViscaelBarca2007
5
@blakkudium głupoty gadasz, jeszcze story Yamala nie było
0
@Faro zalecam nie wierzyć we wszystko co się czyta i poczekać na lepsze źródło bo jakoś nie wierzę że mu coś tak oczywistego zakomunikował. Znowu coś z tym Raphinha masz? I dalej Cię ten Fati boli xd, nic mu nie było obiecane, miał zapracować na minuty ale mu się nie udało
0
@BezglutenowyPedri raczej nikt nie wierzy że powiedział konkretnie że nie ma zapewnionego pierwszego składu, no przecież to oczywista oczywistość. Powinno być proste nie liczę na ciebie i lepiej poszukaj sobie nowego klubu jeśli chcesz grać, proste
1
Napewno się tego nie spodziewał xd
11
Korekta newsa potrzebna
@blakkudium @ViscaelBarca2007
2
@blakkudium nie wystarczy tyle, loże muszą być gotowe. Coś dogadują na przyszłość, zobaczymy co z tego będzie
6
@Gaucho pomarzyć zawsze można
3
@blakkudium jeszcze tu coś kombinują
https://tenor.com/pl/view/hasbulla-money-gif-25191018
0
@VeB 1899 no właśnie czyli nie wiemy. Tak jak mówię Rashford + te uzupełnienie ze szkółki wystarczy. Jak nie ściągniemy LO to będzie Torrents wprowadzany, na PO wrazie Farre to może też Forta na LO przerzucić
0
@VeB 1899 skąd masz tą pewność że mieliśmy kasę? Często się już mówiło pod koniec o konieczności pożyczki żeby sfinalizować transfer. Podobno znowu jakieś problemy z lożami są i wejście w 1:1 może być opóźnione. Do tego za rok będziemy szukać ,,9", pewnie jeszcze ŚO i LS jeśli Rashford nie odpali więc trzeba oszczędzać kasę i nie wydawać na siłę. Rashford + Virgill wystarczy, na zmiennika Yamala może załapie się Bardghij albo Diarra, ewentualnie Toni
2
@blakkudium nie lubię przestawiana na siłę zawodnika na drugą stronę boiska, nigdy tam nie grał. Też mnie nie przekonuje do końca, brać tego Rashforda na wypożyczenie z opcją wykupu i nie kombinować bo lepszej opcji już nie znajdziemy
1
@VeB 1899 nie ma szans, na Rashfordzie się skończy, ewentualnie jakiś LO i koniec okienka
25
Najsensowniejsza opcja jaka została
3
@blakkudium inne opcje się wysypały to ten Rashford to must have, dobrze że coś się pojawiło bo zacząłem się obawiać że ucieli temat i będą kombinować
1
@Safrani z ofensywnych pomocników tylko Simons by się wpasował ale za dużo za niego chcą. A opcje typu Nusa czy Fofana to koty w worku a nie realne wzmocnienie na już, podobny efekt byłby z darmowym Virgillem
1
@Safrani żeby nie było zaraz panicznego szukania wzmocnienia bo się wszystkie cele wysypały
2
@Safrani żebyśmy zaraz z Virgillem nie zostali. United się ugnie jeśli Rashford się uprze i będzie czekał do końca ale to nie jest takie pewne że tak zaryzykuje
2
@blakkudium w końcu będzie kocur na LS