BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 wątpię że wogóle by chcieli go sprzedać, w tym roku może nieźle powiększyć wartość
0
@cules100pro po pierwsze nie wydamy tyle, po drugie on tam zaraz kontrakt przedłuży
0
@KamilS689 tak koty w worku. Ale ty wiesz że my kompletnie sprzedawać nie umiemy i o sprzedaży z zyskiem w razie flopa możemy pomarzyć? Tak jak pisałem koty w worku to my już mamy a potrzebny jest ktoś kto będzie z miejsca wzmocnieniem
0
@LukaszFan wiem, gdyby nie lepsza końcówka sezonu to można by było uznać ten za fatalny z jego wykonaniu
3
@Krzywy95 nie mają pozycji negocjacyjnej żeby tyle chcieć. Wypożyczenie z opcją wykupu za 30/40mln i ok
0
@bartulek98 uzupełnienie składu raczej, da rotacje na wszystkich pozycjach w ataku. No chyba że załóżmy że Rashford bierze się ostro do roboty i Flick wyciąga z niego cały potencjał który wcześniej zadusił siedząc w United i byciem leniem to mógłby grać w podstawie teoretycznie
0
@esem91 ale fajnie drybluje.... walić to że mało z tego wynika ale tutejszych zadowala xd
3
@blakkudium ta saga raczej długo nie potrwa, potrzeba tylko zdecydowania z naszej strony
5
@MateuszDoniec do zawężenia wystarczy cena bo wiadomo że mamy ograniczone środki, trochę to dyskryminuje inne ciekawsze opcje niż niektóre wymienione wyżej
17
Nie rozumiem czemu wybraliście sobie wiek maks 24 lata, mamy bardzo młodą kadrę i na LS będą czekać Virgill i prawdopodobnie Varella, nie ma tu potrzebny ściągania koniecznie młodego zawodnika. Taki Paixao ma 25 lat i byłby bardzo ciekawą opcją i już się nie łapie do waszego wykresu, Lookman co ma 27 lat i byłby też fajnym wzmocnieniem też się nie łapie. Graczy na przyszłość już mamy a przydałby się ktoś kto będzie wzmocnieniem z miejsca, wszyscy w tym artykule poza Martinellim (cena będzie wyższa niż 55mln bo Arabia się już licytuje) i Doku (jeździec bez głowy) to koty w worku a nie realne wzmocnienie na już
3
@blakkudium jak nie będzie niespodzianki to trafi do nas. Mam nadzieję że na presezon się załapie
2
@Lokusekpl nic się nie mówiło to po pierwsze. Do tej pory był na wakacjach i mógł spokojnie poczekać, niedługo będzie wszystko podpisane
3
@Lokusekpl to lepiej wyjść na kompletnego frajera i mieć kwas w szatni xd? Wojtek zarabia mniej niż Pena, nie ma problemu z rola rezerwowego i Garcia dużo się od niego nauczy a Mats już teraz w wywiadach robi kwas. Posiedzi pierwsze kolejki na trybunach to sam odejdzie żeby zagrać na MŚ2026
0
@kamilop jest, w Villi już się trochę odbudował. Da opcje realnej rotacji na wszystkich pozycjach w ataku. Na nic więcej bym nie liczył w tym okienku jeśli chodzi o atak
0
@kamilop tylko Paixao to ciekawa opcja a reszta to koty w worku, taki sam efekt będzie miało wystawienie Virgilla którego już mamy. Potrzebujemy wzmocnienia na już, talenty na przyszłość to mamy
1
@blakkudium raczej nikogo w rozliczeniu nie oddamy, albo sa nam potrzebni albo nikt ich nie chce. Ale i tak byłby spokojnie do wyjęcia
0
@Transu96 De Jong nie jest nietykalny, w pomocy tylko Pedri ma taki status
0
@Lokusekpl Mats poleci w najgorszym wypadku na trybuny a nie na ławkę. Wojtek będzie rezerwowym. To jest jego koniec w tym klubie
2
@blakkudium bardzo ciekawa opcja ale zero zainteresowania
@alone49 nie, chyba Ci chodzi o zasadę 1:1, chodzi o to że możesz przeznaczyć tyle ile zarobisz z transferów odchodzących na transfery przychodzace a nie np. połowę. Nie chodzi że tyle maks możesz wydać, inaczej by praktycznie każdy klub łamał te zasade
@Barca_Big_Moment Nico też nie pasował idealnie, jedynie u Diaza nie można się przyczepić ale nie do wyjęcia
@ViscaelBarca2007 już pisałem że Rashford na wypożyczeniu z opcją wykupu to najsensowniejsza opcja, tylko tak rozmyślam bo Laporta może chcieć pójść po większe nazwisko po stracie Nico i okazji powrotu na Camp Nou
1
@Barca_Big_Moment transfer skrzydłowego to must have i kogoś napewno trzeba ściągnąć. Virgill nie wystarczy, nie może być powtórki jak z Victorem, Fatim czy Torre że nie będzie komu rotować
0
@blakkudium tak naprawdę tylko Diaz się idealnie wpisuje w profil którego szukamy. Najpewniej będzie Rashford ale pewnie badają też inne opcje
0
@DonCarletto taka cene dostał Bayern jak o niego pytali. Nikt normalny nie da 100
3
Niby tak ale on jest naprawdę słaby w grze bez piłki a w obronie i pressingu to już wogóle. Musiałby się naprawdę wziąć do roboty w tym aspekcie i się mocno rozwinąć. Nie widzę sensu wydawania na niego 70mln ale to już decyzja zarządu i Flicka (przynajmniej taka mam nadzieję)
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
2
@blakkudium koszmarnie to wygląda, jednego sezonu nie zdążył skończyć a może stracić cały następny
1
@blakkudium no i super, idealna formuła transferu a kompletnie nie ma sensu go trzymać. Jeszcze to samo z Victoren zrobić
0
@Foster już teraz z Villi często tam grał.
Son dopiero co przedłużył z Totkami
1
@PatrykBarca tak ale to będzie rozłożone w ratach na kilka lat a nie wypłacone na raz w formie klauzuli. Zapłacili tyle bo kilka klubów się licytowało
3
@Foster Raphinha i tak będzie grał w podstawie czy to bliżej lewej strony czy na ,,10". Rashford wrazie może zagrać na wszystkich pozycjach w ataku więc swoje minuty dostanie nawet jak nie będzie pierwszym wyborem
5
@ka3fcb Eric w zupełności wystarczy a w obwodzie będą Fort i Farre. Nie ma sensu tam nikogo ściągać. Co z tego że to nie jego naturalna pozycja skoro świetnie tam się spisał? Tym bardziej że to zawodnik który gwarantuje jakość na kilku pozycjach
4
@Richelieu transfer do ataku to must have więc to chyba oczywiste że jak nie da rady planu A to przechodzi się do planu B