BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 kolejny raz zaorany i brak argumentów z twojej strony (:
0
@Iniesta444 no właśnie o cenę się rozchodzi między nim a Lookmanem
1
@blakkudium 70mln i ok. Cena wstepna zawsze taka jest, trzeba negocjować
1
@Lionel_Messi10 chłop chce grać Alvarezem na LS xd, trzymajcie mnie. Znowu upychanie graczy na siłę na nie jego pozycji aby był (:
Już nawet nie będę Ci tłumaczył że nas nie stać bo nie ogarniasz kompletnie
1
@Messibestplayerintheworld ciężko powiedzieć, najbardziej do Barcy Flicka pasują Lookman i Diaz, wolałbym tego pierwszego raczej. Leao miałby ciężko z adaptacją, umiejętności ma największe z wymienionych ale mało co robi w pressingu, bronić też nie za bardzo. Rashford... no odbudował się trochę w tej Villi, zagra na 3 pozycjach w ataku ale kot w worku mocno.... no ale dużo tańszy od Leao.
0
@ViscaelBarca2007 to teraz będą grzane opcje Diaza, Rashforda, Leao i MOŻE Lookmana. Obstawiam że głównym celem będzie Diaz a Rashford zapasowym jakby nas nie było stać na tego pierwszego
0
@Hindus to powinna być decyzja Flicka
0
@PJ777 ale wiesz że te 80mln (najpewniej zbijamy to do 70mln ale ok) będzie rozłożone w ratach na kilka lat a za Nico trzeba dać 58mln na raz z buta? (:
Już o chorych wymaganiach finansowych Nico nie wspomnę bo to bardzo utrudni rejestrację, Diaz zarabia mniej i będzie bardziej chętny na ustępstwa. Nico zawołał w PL 24mln euro brutto (:
0
@PJ777 bo jego transfer jest dużo łatwiejszy do przeprowadzenia a na Nico nas nie stać. Proste
1
@Rhaan @mientusek1407 XGOT to statystka która określa jak trudny był strzał do obrony, za strzały prosto w bramkarza prawie nic nie naliczą (:
Polecam obejrzeć parę jego meczów
@Messibestplayerintheworld też nie wiem
1
@mientusek1407 genialny argument xd, XGOT to chyba najlepsza statystyka pokazująca umiejętności bramkarzy. Gra na przedpolu to nie jest wielki problem, jak Wojtek który ostatni raz grał tak w Arsenalu (nawet nie) dał radę to ogarnąć to on też da radę. Grać nogami też potrafi. Oglądałem parę jego meczy i to kapitalny bramkarz
@lucca87 ten Chevalier to na tle chyba wszystkich bramkarzy wygląda kosmiczne nie tylko na tle naszych (;
0
@lukkobe jak chcemy być frajerami to ok. 40mln to maks ze zmiennymi, oni nie mają żadnej pozycji negocjacyjnej, jeszcze Rashford może wymusić transfer konkretnie do nas
3
Ten Chevalier to mokry sen, potężne wzmocnienie by to było.
Mam też wrażenie że Wojtek nie zostanie
0
@lukkobe nikt im tyle za Rashforda nie da xd
0
Czyli Diaz/Rashford, może się jeszcze Lookmanem zainteresują
1
@Arekvip tera to już zapóźno
0
@takisobiektos no jak zawołał 24mln brutto :D
@tbas zobaczymy, mam nadzieję że kogoś kupią
@ProMILs no z tym Nico to zależy, skoro chce chore pieniądze to dobrze że rezygnujemy. Ale z tym bramkarzem to słabo
3
Ciekawe będzie te lato xd
0
@ViscaelBarca2007 no ja mam wątpliwości bo u nas wszystko na ostatnią chwilę
1
@ViscaelBarca2007 to jeszcze w jakimś innym widziałem że wzrośnie do 35mln (:
0
@PatrykBarca artykuł jest oparty o jedno źródło a reszta podawała że 30mln i spadnie do 15 przy spadku Espanolu
0
@negreanu według mnie nikt z obrony nie odejdzie ani nikt nie przyjdzie, już ewentualnie ktoś na boki ale też zaczynam wątpić. Wolałbym transfer bramkarza niż kogoś do obrony
0
@AlphaNumeric no tak patrzę xd bo to mocne źródło a tu takie coś :D
0
@PatrykBarca 30mln
1
Nie no trochę mi się to nie zgadza xd, Taha zaraz weźmie Bayern to kogo my niby kupimy w miejsce Christensena i Araujo? Już nawet nie wspomnę że wszystko narazie wskazuje że obydwaj zostaną. A ten Eric to nieporozumienie jakieś :D
Fermin też wątpliwe że odejdzie
3
@blakkudium już szczerze wolę tego bramkarza niż transfer do obrony. Potrzebny jest topowy bramkarz + dobry LS i mamy potężny skład w następnym sezonie
1
@PatrykBarca dużo tańszy to będzie tylko jak Espanol spadnie, jeśli nie to cena praktycznie taka sama powinna być
0
@ali3gator bo druga liga to rzeźnia i nie da się tam rozwijać młodzieży
7
Thank you and good luck!
Kupić Chevaliera albo Garcię i Wojtka na ławkę zostawić
0
@AlphaNumeric no dobra ale to akurat oczywiste że dostanie ten numer, na 99% sobie go w nowym kontrakcie już zagwarantuje. Też jak taki talent spali numer na koszulce to bardzo źle by o nim świadczyło. Yamal ma mocna psyche, poradzi sobie