0

Araujo zostaje i Flick w niego wierzy, Tah przechodzi do Bayernu, Deco mówi że nie szukamy ŚO ani LO/PO. Czyli wsumie okienko się może skończyć tylko na tym LS, ewentualnie bramkarz jeśli Wojtek nie przedłuży

0

@ShawnC biorąc pod uwagę formę reszty to napewno jest

0

@ShawnC Cubarsi będzie coraz lepszy z roku na rok, nie posadzą go. Będzie poprostu częściej rotowany

0

@gracianho7 napewno się zgodzą xd

1

@ShawnC no według mnie posadzi Inigo. W rozegraniu mu nie ustępuje, jest większy, silniejszy, szybszy, boiskowe IQ też mocne, umie grać na spalone. Wszystko zależy od zdrowia

0

@ShawnC Deco już powiedział że nikogo na środek obrony i boki nie kupimy, Flick będzie tam budował z tego co ma. Przez 90% sezonu nie miał Christensena, Araujo też przez jakoś połowę może, będzie ich próbował pewnie odbudować i kosztem tego wzmocnia inne pozycje

0

Miałem nadzieję że odejdzie definitywnie ale chociaż część pensji zwolni. Trzeba jeszcze wywalić Lengleta, Romeu i Pene, sprzedać Victora i Torre, Valle już sprzedaliśmy, może jakaś kasa z praw do Minquezy, Trincao czy Marmola wpadnie. Trzeba robić miejsce w limicie na transfery, do szerokiej kadry mogą się też załapać gracze z rezerw np. Guille, Toni, Virgill czy Torrents

0

@batoon tak bo to były poważniejsze źródła i w większej ilości. Naprawdę to nie jest takie trudne do zrozumienia ;D

13

Przyjdzie Diaz albo Rashford jeśli nie będzie nas stać na tego pierwszego i kropka.
Diaz zdecydowanie najbardziej pasuje do tego co gramy. Diaz to profil pomiędzy Nico/Leao a Lookmanem, umie dryblować, wykończać akcje, dobrze gra obiema nogami, jest szybki, dobrze broni i dużo pracuje w pressingu. Zagra na LS i czasami na ,,9" i PS. Do wieku też się tak bym nie przyczepiał, to nadal 4-6 lat gry na najwyższym poziomie tym bardziej że później wszedł na najwyższy poziom jak np. Raphinha. Wszystko zależy od ceny. I proszę nie powielać głupot o tym że musimy dać ponad 80mln, jakiś dziennikarz przepisał cenę z transfermarkt które są nic nie warte i zadowolony i reszta dziennikarzy to dementowała i pisali że będzie tańszy. Dosłownie wszystkie Hiszpańskie media i te topowe z zagranicy pisały że Diaz to cel nr.1 a Rashford opcja zapasowa i tyle w temacie.
O Nico dyskusja się zakończyła wraz ze słowami Deco (i dobrze) więc nie ma sensu dalej drążyć jego tematu.

0

@addept nie jest tańszy ludzie, nie stać nas. 58mln płatne odrazu to inna bajka niż 70mln płatne w ratach na kilka lat. Już nawet nie wspomnę o dużo wyższych wymaganiach finansowych Nico

0

@Borneo nic nie będzie czekał xd, u nas wszystko na ostatnią chwilę i też będzie to denerwowało inne kluby które zaczną szukać innych opcji i obniża mu oferty

0

@Borneo nie będzie na nas czekał, my pewnie dopiero coś zaczniemy robić pod koniec czerwca jak nie później

1

@Borneo Taha zaraz podpisze Bayern, trzeba próbować ogarnąć zdrowie Christensena i obudować Araujo. Na obrońcę z topu jakiego opisujesz nas nie stać

0

@Borneo ogólnie się zgodzę ale przesadzasz, zestawienie go z Christensenem albo Araujo zamaskuje te wady a chłopak dużo nadrabia boiskowym IQ, rola Inigo będzie już stopniowo zmniejszana

0

@Esteban_ +dużo mniejsze wymagania finansowe

0

@malicinho no sorry akurat teraz wszyscy topowi skrzydłowi są przed 30stka ale nawet taki Ribery czy Robben odchodzili z Bayernu w wieku 35 i 36 lat a od tego czasu jeszcze bardziej zostały podkręcone metody treningów, odżywiania itp.

5


Już dosłownie wszystkie źródła w Hiszpanii i te najpoważniejsze z zagranicy potwierdziły że Diaz to nr.1 na liście i po niego pójdziemy.
Będzie dużym wzmocnieniem i cena powinna się zakręcić przy ok. 65mln a jak Liverpool będzie chciał za dużo to pójdziemy po Rashforda który jest opcja zapasową. I proszę nie pisać głupot o 85mln bo nawet reszta dziennikarzy to dementowała bo jakiś chłop se cenę z transfermarkt przepisał i zadowolony xd

1

@Borneo chłopie on ma 18 lat dopiero, pokaż mi gdzie są inni środkowi obrońcy w tym wieku

0

@malicinho super jak nie zdąrzyli dojść do tego wieku xd, Salah ma 32 lata i jeszcze ze 2 lata zagra bo to ten sam typ co Lewy czy Ronaldo pod względem pracy nad sobą

4

Chłopak z każdej strony hypowany, ciekawe jak pójdzie presezon bo przydałby się lepszy zmiennik i konkurent dla Balde

2

@Kubsoleon Isak

0

@malicinho nie zgodzę się kompletnie, teraz piłkarze wytrzymują na najwyższym poziomie dużo dłużej niż 20, 10 lat temu a Diaz później wszedł na najwyższy poziom. 4-6 lat gry na najwyższym poziomie przed nim

1

@partymaker nie, mówił że idzie na emeryturę potem, wcześniej też mówił że jako trener ma więcej czasu dla rodziny niż jako dyrektor sportowy

2

@blakkudium 60-70mln jest wart narazie, 80-100mln to gruba przesada

7

@blakkudium mówił że Barca to jego ostatni klub więc myślę że jak będzie dobrze szło to mógłby jeszcze te 3-4 lata spokojnie potrenować

23

Ciekawe ile finalnie u nas zostanie, liczę że w końcu trafił się nam trener na dłużej niż 3 lata. Narazie radzi sobie fenomenalnie, niech zarząd chociaż trochę pomoże tego lata tymi 1-2 transferami i wracamy po LM za rok

1

@blakkudium @ViscaelBarca2007 gdzieś koło 65-70mln się pewnie zakręci

0

@Gaucho Nunez to nie skrzydłowy, a już napewno nie taki jakiego szukamy

0

@Gaucho Nunez? (:

0

@MaŁolat jakby wynegocjowali np. 55mln + 10 mln zmiennych to byłoby super

@malicinho no nie aż tak nam nie opuszczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?