BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek Arabia się skusi (:
Nikt z topu go nie weźmie bo jest już za słaby i zniszczony kontuzjami. Trzeba mu poprostu zdecydowanym ruchem pokazać drzwi i tyle w temacie
3
@Rifek będą pewni bo Mats nie zaakceptuje roli rezerwowego bo nie zagra wtedy na mundialu za rok. Wszystkie źródła Ci piszą że chcemy już teraz go podpisać i przedłużyć Wojtka, to chyba dość jasny sygnał jaki jest plan ale druga sprawa czy zostanie zrealizowany bo nie tylko my chcemy Garcię
3
@Rifek nie, trzeba ściągnąć Garcię i przekazać Matsowi że będzie trzecim wyborem to odejdzie, jak będziemy czekać to Garcia napewno nie przyjdzie a Mats nie odejdzie
6
Żeby się zaraz nie okazało że nic z tego nie będzie i zostaniemy z tym samym zestawem bramkarzy xd, ale nie zmienia to faktu że bardzo dawno nie było takiego zagrożenia dla pozycji Matsa w klubie. Wątpię że się uda ale mam nadzieję że uda się ściągnąć Garcię i ten wywali Matsa z klubu i zostaniemy z nim i Wojtkiem
@blakkudium @Nightraider
3
Może sobie chcieć xd, jak będzie trzeci w hierarchii to odejdzie. Wszystko zależy od tego czy Garcia przyjdzie
19
Super, zobaczymy jak będzie wyglądał skład rezerw i czy uda się wrócić do 3 ligi
9
Wojtek i Garcia to zdecydowanie najlepsza opcja i tu nie ma nawet dyskusji
0
@David_Martin bo nikt normalny by tego nie zaznaczył
3
@blakkudium jeśli Moretto miał dobre info to wychodzi na to że prowadzimy w wyścigu o Garcię.
Lepiej skasuj oznaczenie bo kolega ma bana
0
@RoberDzik jeśli chodzi o całą karierę to minimum top3, Suarez byłby wyżej jeśli chodziłoby o prime a tak jest niżej. Ten Nazario też raczej bo najlepsze lata miał przed XXI wiekiem więc nie wiem czy jest sens go tu liczyć
0
@Reviven ja właśnie myślę że wybierze Newcastle, niby absurdalne ale w klubie nadal jest Mats i to może zaważyć. Ale mam nadzieję że trafi do nas
1
Wiedziałem że zaraz ktoś z Leao wyskoczy xd
3
@Safrani Leao i dalej nie mam pomysłu, Lookmanem raczej napewno się nie interesujemy.
@blakkudium Torrents ma awansować, jeszcze może Farre, Fort ma zostać i Deco mówił że nikogo do obrony nie sprowadzą. Priorytet został przerzucony na bramkarza
3
Podpisanie Rashforda/Diaza i Garcii to byłoby dla mnie top okienko na nasze możliwości, jeszcze sprzedać Matsa i tych co wracają z wypożyczeń + uzupełnienie z rezerw do szerokiego składu i byłoby mega. Ale jakbym miał obstawiać to ten Garcia się nam wymknie, mam nadzieję że się mylę ale obecność Matsa może być tu kluczowa i będzie wolał iść gdzie indziej. O tego Rashforda to jestem raczej spokojny, przyjdzie jeśli okaże się że na Diaza nas nie stać ostatecznie.
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
3
@mcsarna wy naprawdę nie rozumiecie podstawowych rzeczy xd. 58mln płatne odrazu to inna bajka niż 47 mln w ratach i jeszcze jako opcjonalny wykup. Jeszcze Rashford ma dostosować pensje a Nico chce 24mln brutto + premie. Przecież to nie jest takie trudne do zrozumienia
0
@Hadim ciężko to skomentować nawet xd
0
@Messibestplayerintheworld to akurat zależy od warunków płatności, wpłacanie klauzul nie wchodzi w grę
2
Z tą cena to poleceli, nie mają pozycji negocjacyjnej żeby tyle chcieć. Wypożyczenie z opcją wykupu za 30mln euro + jakieś zmienne i ok
0
@Hadim dobrze zrozumiałem że Nico jest według ciebie tańszy?
@Iniesta444 super ale nas nie stać
1
Wątpię że to prawda ale załóżmy że tak, to trener widzi kto robi to dobrze i są gracze do tego wyznaczeni. Yamal już pokazał że nie potrafi strzelać karnych, narazie robi to wręcz fatalnie i jest na końcu kolejki do nich jeśli tego nie poprawi
1
To może oznaczać że pewnie nie będzie nas stać na Diaza po kupnie Garcii i Deco spróbuję dogadać Rashforda na wypożyczenie z opcją wykupu a na to napewno będzie nas stać. Jeszcze bym nic nie skreślał bo mało wiemy na ile możemy sobie pozwolić ale dobrze że Deco przygotowuje się na różne ewentualności
3
@Nightraider jakoś dalej mi się w to nie chce wierzyć, zbyt piękne by było prawdziwe xd
11
Brzmi jak plan xd
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
Może się uda, ostatnio mówił że nie będzie miał problemu grać przeciwko Espanolowi
@blakkudium @ViscaelBarca2007
2
@Messibestplayerintheworld jedynym problemem jest chyba Mats xd
1
@ViscaelBarca2007 czy przesadzają? Trochę tak. Czy jest to za nic? Nie. Ja poprostu chce żeby odszedł i więcej taka okazja sie nie powtórzy
5
Mobilizacja trwa
https://x.com/BarcaVerse_/status/1927357664880677056
18
Nie zaprzeczył i nic nie wykluczył czyli dalej jesteśmy w grze
21
No i super. Teraz #TerStegenOut, podpisać Garcię i jakiś LS
1
@Safrani nie byłem i raczej nie będę, wolę grać tym co mamy niż go kupować, do tej pory się w żadnym sezonie nie wyróżniał poza pojedyńczymi meczami a Brighton sporo zawoła. Skoro grając z niskim blokiem obrony ma słabe staty to co będzie jak trafi do tak ryzykownego stylu jak nasz? Nie mówię że na 100% flop ale bardzo wątpię że się sprawdzi