3


Pewnie się skończy na 65mln gdzieś albo postawimy na tańszego Rashforda. Ale śmiać się tylko można z tych co uwieżyli w 85mln xd, dziennikarz przepisał cenę z transfermarkt i większość uwierzyła że zaraz tyle damy (:

0

@bartekvisca z tym Dibu to bardziej chodzi że ma 34 lata, dużo zarabia i będzie kosztował 25mln gdzieś więc wymiana darmowego i taniego w utrzymaniu Wojtka nijak się opłaca, nawet lepszy nie jest. Też jego zachowanie mi się bardzo nie podoba. W tej cenie masz młodego genialnego Garcię albo dopłata do Chevaliera

14

No w końcu ktoś z jakimiś kompetencjami

0

@Roobo nie ma sensu

2

@Roobo przedłużył kontrakt chyba a płacić za niego nie ma sensu

0

@AlphaNumeric emeryt xddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs odniosłem się co do ceny wyżej, trzeba negocjować

1

@AlphaNumeric super ale wiesz że i tak musimy kupić tego skrzydłowego xd?

@Kwiatek67 też go wolę ale będzie kosztował gdzieś 40mln a ten byłby za 15 więc raczej wiadomo kogo wezmą

7

Wrazie co będzie podwójna radość z ich spadku xd


0

@LOPEZ16 to zależy jak kto pojmuje średni. Ten ruch jest napewno omówiony z Flickiem bo wpasowuje się idealnie w poszukiwany profil i styl gry drużyny więc Flick powinien dostać to czego chce. A na Nico nas nie stać i proszę nie pisać bzdur że jak nas stać na Diaza to na Nico też

4

Napewno fake, poważne źródła pisały o 10mln brutto + jakieś zmienne. Jakby mu dali w wieku 17 lat prawie 30mln brutto to ile miałby dostać w wieku np. 27 lat? Prawie 100mln czy więcej? Trzeba dobrze to prowadzić żeby za parę lat się nie okazało że nas stać na niego nie będzie

0

Ciekaw jestem reakcji jak ten Diaz przyjdzie i jednak nie będzie to placek wbrew powszechnej opinii tylko bardzo wartościowy członek zespołu (:
Jedyne co to będzie można mieć pretensje o cenę, jakby to zamknęli w 70mln razem ze zmiennymi to byłoby bardzo dobrze ale 80mln+ to gruba przesada


0

@Lionel_Messi10 zapomniałem że nie umiesz czytać

0

@Lionel_Messi10 https://www.fcbarca.com/123810-ferran-torres-udowodnil-ze-jest-wartosciowym-pilkarzem-dla-barcelony.html
A teraz przeproś, Ferran już dawno przestał być skrzydłowym gdzie się nie sprawdził. Guardiola budował go na ,,9" a Xavi hamował jego rozwój dając go na skrzydło, Flick spowrotem przestawił go na ,,9" i znowu zaczął sie rozwijać. Poddajesz się już? :D

0

@Lionel_Messi10 i jak wyglądał na tym skrzydle xd?

0

@Lionel_Messi10 ty ale o czym mi teraz piszesz xd? Ferran nie jest zmiennikiem ani Yamala ani Raphinhi, tylko i wyłącznie Lewego i już z musu zagra jako schodzący napastnik

0

@Lionel_Messi10 to kto będzie rotował xd? Szukamy zmiennika dla Raphinhi i Yamala i zagra też w pierwszym składzie na skrzydle a nie będzie się wymieniał pozycja z Raphinhia xd, zresztą Alvarez nijak nie odwzoruje gry Raphinhi bliżej lewej strony

1

@Lionel_Messi10 wiem ale co to ma do tego? Z Lewym ma się wymieniać i w efekcie nikt na tym skrzydle nie zagra xd :D
Najpierw się doinformuj jak działa ta wymienność pozycji

2

@Lionel_Messi10 no a my szukamy typowego skrzydłowego a nie kogoś kto ,,może" grać na skrzydle a w praktyce będzie grał na tych pozycjach co wymieniłem a jak nie było skrzydłowego tak nie będzie

0

@Lionel_Messi10 no już to dawno zrobiłem i potwierdziły to co pisałem, to nie jest skrzydłowy i nigdy nie grał jako typowy skrzydłowy tylko napastnik, cofnięty napastnik i ofensywny pomocnik

1

@Lionel_Messi10 super ale twoja opinia to żaden wyznacznik, wypadałoby to podeprzeć argumentem np. heatmapą

1

@Lionel_Messi10 ty masz jakiś argument czy tylko będziesz przekrzykiwał że ty wiesz lepiej xd?

1

@Lionel_Messi10 oni odczytują z grafik xd, a grafiki nie pokazują wprost gdzie gra zawodnik i w jakich sektorach się porusza (:
Pierwsza lepsza heatmapa obala twoja tezę

1

@Lionel_Messi10 oglądałem i nie grał jako typowy skrzydłowy tylko jako napastnik, cofnięty napastnik i ofensywny pomocnik, to dużo różnica w kontekście tego jakiego profilu zawodnika szukamy

0

@Lionel_Messi10 kiedy grał jako typowy skrzydłowy a nie cofnięty napastnik albo ofensywny pomocnik?

0

@Lionel_Messi10 nie grał tam

6

Jakby była gwarancja że jak Wojtek odejdzie to przyjdzie Garcia albo Chevalier to ok ale jak może się tu zrespić Dibu za 25mln z dużą pensja to strach xd. Najlepiej jakby odszedł Mats i przyszedł nowy bramkarz do rywalizacji z Wojtkiem

1

@Lionel_Messi10 ojoj zabolało xd. Julian to nie skrzydłowy tak trudno to zrozumieć? (:
Nigdy tam nie grał ani nie ma cech skrzydłowego, to byłby nawet gorszy efekt upychania Ferrana na skrzydle

1

@Lionel_Messi10 kolejny raz zaorany i brak argumentów z twojej strony (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?