BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Z tych młodych to tylko Chevalier, tym bardziej że ta sama cena. Ale najlepsza opcja to zostawić Wojtka bo mamy już 3 duże talenty na tą pozycję w szkółce i nie widzę potrzeby wielomilionowej inwestycji w bramkarza na lata, te pieniądze można wydać na coś innego jak skrzydłowy albo boczny obrońca
0
@doc wyszliśmy na zero w ffp ale kasę straciliśmy. Premie, podatki które wzięliśmy na siebie, % za Abde.....
4
@blakkudium Tebas na zawał zejdzie
4
@Lola120 spójrz na to w ten sposób. Przed sezonem było mówione że to będzie sezon przejściowy na zbudowanie nowego projektu i odbudowanie graczy po okresie Xaviego, tym bardziej że mamy bardzo młodą kadrę ze średnia wieku 24 lata, do tego kadra jest poprostu krótka i brakuje jakościowych zmienników.
Flick dał nadzieję i jesteśmy w walce o tryplet. W LM łatwe losowania i praktycznie pewny półfinał, tu może tylko przeszkodzić młoda kadra. W lidze już wróciliśmy na lidera z dużej straty i będą jeszcze mecze z Realem i Atletico więc wszystko w naszych rękach. W PK narazie remis więc wszystko w grze
1
@bartulek98 na chłopski rozum ludzie. Po co Flick blokowałaby odejście Araujo i chciał żeby podpisał długoterminowy kontrakt skoro miałby być czwartym wyborem? Przecież to nie ma sensu, dałby go sprzedać i miałby inne wzmocnienie. Poprostu Araujo ma wrócić do formy i wywalczyć pierwszy skład. Wojtek też musiał na to zapracować mimo że Pena zawodził. Podkreślał też na konferencji że chce Araujo w zespole ale musi dużo jeszcze poprawić więc potwierdza się to co piszę.
To że gra De Jong to bardziej wina Casado niż forma Holendra, zobaczymy w kolejnych meczach, jeśli Casado wróci do formy powinien znowu grać w pierwszym składzie
0
@Lola120 mamy już przecież superpuchar
0
Araujo mógłby zneutralizować tego Sorlotha ale problem jest taki że nie wrócił do formy i u Flicka musi sobie wywalczyć pierwszy skład. To nie jest tak że Araujo się w planach Flicka nie mieści ale sytuacja wygląda tak, na ŚO jest mocna konkurencja a chyba każdy zdążył zauważyć że Flick podchodzi mocno psychologicznie do decyzji kadrowych co mocno pokazała sytuacja Wojtka. Gdyby Flick go nie chciał to by nie blokował jego odejścia i nie chwalił na konferencjach, przypomnę tylko że dodał że Araujo ma dużo do poprawy czyli potwierdza się to co pisze. Wątpię że Araujo wyrobi się do rewanżu ale dobrze by było żeby wszedł chociaż z ławki. Przecież to na chłopki rozum, gdyby Araujo miał być czwarty w hierarchii cały czas to Flick nie chciałby żeby dawali mu podwyżkę i kontrakt na 6 lat tylko chciałby jego sprzedaży i żeby kupili mu kogoś w jego miejsce
1
@Michael24 co miał zrobić więcej? Griezman miał sam na sam a i tak prawie wybronił, Alvarez strzelał z metra od bramki, trzeci gol to już absolutnie bez szans. Zaczyna się obiektywność w drugą stronę widzę. I tak obronił więcej niż musiał i miał dobry mecz, to nie jest tak że bramkarz może wybronić wszystko
1
@Arden no trochę tak to wygląda niestety. Jak tego nie poprawi to nie ma szans na pierwszy skład po Lewym
1
Tak szczerze to Ferran mógłby dostać cały PK do końca. Lewy mógłby oszczędzać siły na kluczowe mecze w LL i LM w których Ferran prawdopodobnie będzie jokerem
0
@partymaker napisałem że jest profilem podobny a nie talentem, Neymar to jeden z największych talentów w historii futbolu.
Doue gra 1:1 jak Neymar gdy jest ustawiony na skrzydle, powtórzę gdy jest ustawiony na skrzydle bo to zawodnik mogący grać na kilku pozycjach, głównie LS, LM, ŚPO i ŚP, nie dziwi mnie że Lucho go przestawił skoro ma na LS Barcole i Kvare
1
@partymaker tak, zbyt duża presja kibiców i zarządu a do tego polityka transferowa klubu i prowadzenia projektu to dno, zarząd kupuje kogo chce w większości bez konsultacji z trenerem i ten ma prowadzić ich projekt. Tak robi Laporta i tak roboli jego poprzednicy i to musi się w końcu zmienić
0
@ViscaelBarca2007 tak, powrót Neymara to bomba marketingowa ale gwarancji sportowych nie daje kompletnie żadnych
0
@ViscaelBarca2007 chodzi mi o profil Neymara a nie samego zawodnika (:
Wątpię że Flick by go chciał w zespole ale profilem jest idealny
7
Będzie ten temat grzany w mediach bo zbliża się MŚ2026 i teoretycznie Neymar może się śpiąc żeby zaliczyć jakiś last dance na koniec kariery. Tylko fakty są takie że ostatni raz mu naprawdę zależało kiedy grał u nas a odkąd odszedł to systematyczny zjazd i dużo kontuzji. Neymar najprawdopodobniej nie wyrobi fizycznie. Ale tak serio to rynek jest chodzi o LS jest poprostu ubogi i Neymar ma w jednej nodze więcej talentu niż te przepłacone grajki typu Nico czy Leao. Profil Neymara świetnie by pasował do formacji Flicka ale jedynym takim piłkarzem oprócz Neya na rynku był Doue którego kupiło PSG, można rozważyć zakup innego typu zawodnika jak odwrócony skrzydłowy (np. Lookman) albo fałszywy skrzydłowy (np. Baena) czy wahadłowego (np. Frimpong) którzy też świetnie pasuja ale tu powinien decydować bezpośrednio trener ze swoim sztabem. Oczywiście można sobie wyobrazić że Neymar się ogarnie, weźmie mała pensje i będzie zdrowy to mam jokera ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Moim zdaniem ten temat Neymara powinien być zamknięty
14
Jak się uda to Tebas zawału dostanie
0
@Mroziu a co to ma do tego? Oddanie połowy kwoty transferu Betisowi to byłoby upokorzenie i nawet szwagry czegoś takiego nie odwalą
15
Super by było gdybyśmy mieli w końcu trenera na więcej niż 3 lata. Sprawę z kontraktem powinni na spokojnie załatwić po sezonie, takich rzeczy się nie załatwia w kluczowej fazie sezonu
0
@Mroziu tak tylko żądanie połowy z transferu wynoszącego 25mln brzmi śmiesznie
0
@czarnatom u Flicka coś takiego nie przejdzie
1
@blakkudium no trochę mnie to zdziwiło, co prawda dobrze sobie radził w rozegraniu ale jako pomocnika go nie widziałem. Może idzie w kierunku DM? Zobaczymy bo dopiero wchodzi do pierwszego zespołu Ajaxu
0
@blakkudium straciliśmy szansę przez cyrk z Faye, chłopak wolał iść na spokojny rozwój do Ajaxu niż iść tutaj i być wypychanym za rok w celu zarobku. Szkoda bo tak jak Faye świetnie by pasował do formacji Flicka
0
@totalcrack no uczciwie przyznam Ci tutaj rację ale operacja została zablokowana przez La Lige i wracamy do punktu wyjścia latem najprawdopodobniej
30
Do końca sezonu napewno powinien być. Powrót Matsa w tym sezonie nie ma poprostu sensu. W następny sezonie powini ze sobą rywalizować o skład a Pena na sprzedaż.
Według mnie Wojtek wygra taka rywalizację jeśli Matsowi się nie trafi prime season bo jest równiejszym bramkarzem.
Też trzeba wziąć pod uwagę poważną kontuzje Matsa bo razem z problemami z kolanem i plecami mogą zakończyć jego karierę na tym poziomie albo ją utrudnić
0
@totalcrack słuchaj jakby mieli dostać z tej operacji 5mln+ to by została wstrzymana do lata. Mają opcje wykupu 25mln więc my możemy mieć wywalone bo obojętnie kto zapłaci będzie ok. Nikt normalny by nie przyśpieszał operacji o parę miesięcy za taką opłatą. Do tego Betis ma już nowego napastnika który wygryzł Roque.
Tak pomyliło mi się z Sevilla co nie zmienia faktu że Betis nie ma tyle kasy żeby wpłacić klauzulę i poprostu im się to nie opłaca, oferta Palmerias to dla nas zbawienie bo nikt tyle by nie dał
0
@Kubsoleon śledzę jego grę i dlatego nie chce go tutaj. Możesz zestawić go z innymi opcjami i uzasadnić dlaczego jest najlepszy. Ja już to robiłem i Nico pod względem cena/jakość wypada najgorzej z opcji które mogą być brane pod uwagę
1
@totalcrack widziałeś w jakiej sytuacji ekonomicznej jest Betis? Nie stać ich na to i go nie kupią. Ich opcja wykupu jest podobna do kwoty jaką daje Palmerias więc czemu nie wpłacają? Nawet nie mają środków żeby zagrozić wpłaceniem tej klauzuli
0
@Kubsoleon świetnie uargumentowane xd
0
@totalcrack przecież ich nie stać żeby to wpłacić więc żaden argument
0
@Kubsoleon xd, każdy może sobie tak napisać. Tylko dwa kluby w PL wykazują jakąkolwiek chęć wpłacenia klauzuli a ty tu gadasz o płaceniu jeszcze więcej