0

@ViscaelBarca2007 Alonso raczej napewno ostatni rok w Leverkusen, latem posypią się oferty. Obstawiam że będzie transakcja wiązana i razem trafia do City w lato (:

1

@ViscaelBarca2007 ja jakoś dalej wolę Musiale ale Leverkusen prawie nie oglądam i tyle co z Euro mam najlepsze porównanie. Też kontuzja Wirtza mogła opóźnić jego rozwój i można dywagować że gdyby się nie połamał to byłby już nad Musialą.
Obydwaj nam puszczali oczko ale fakty są takie że prędzej do Realu mogliby teraz trafić niż do nas, mieliśmy rok temu szansę budować grunt pod pozyskanie Musiali ale nic w tym kierunku nie zrobiliśmy a patrząc na wypowiedzi Wirtza i jego ojca to jestem wstanie uwierzyć że przeczekałby kontrakt żeby tu trafić ale to wątpliwe bo wie że stopowałby w ten sposób swoją karierę

1

@ViscaelBarca2007 o tego Wirtza może się niezła licytacja zrobić w lato, Bayern, do tego City napewno po niego pójdzie a do tego szykuje się przebudowa ataku w Liverpoolu

0

@ViscaelBarca2007 tak tylko gość jest co chwilę weryfikowany i dalej w to brnie a to ty jesteś głupi xd. Gość coś pisze o dyskutowaniu a z nim się nie da

0

@Faro ty już nawet śmieszny nie jesteś xd.
Kolega @ViscaelBarca2007 podaje Ci argumenty krytykując Fatiego a ty piszesz że jest śmieszny, nie ma argumentów i tylko hejtować umie xd. Jeszcze próbujesz wmawiać że Araujo nie gra bo z Fatim się dogaduje xd, i kto tu jest śmieszny? Albo śmiejesz się z Torresa i wywalasz go z klubu mimo tego że jest świetnym jokerem na ten moment i na przekroju kariery zjada Fatiego którego bronisz na siłę. Zastanów się nad sobą bo się ośmieszasz tylko

0

Komentarz usunięty

1

@Faro xddddddd

3

@blakkudium ciekawie czy albo kiedy wróci, przydałby się w sztabie

0

Komentarz usunięty

0

@MeAndSwan wszystko ok ale pierwszy podpunkt to xd, chyba specjalnie bo madryt się spłakał o nasza taktykę

@Objectivo xddd

1

@Gaz po pierwsze Nico xd a Neymar nawet jakby wrócił to napewno nie grałbyw pierwszym składzie. Po drugie jakbyś chciał grać bez napastnika to musi być dobra fałszywa ,,9" a ani Raphinha ani Neymar w tej roli się nie odnajdą

0

Ta oferta to ratunek xd, coraz więcej wskazuje że ten transfer to wałek. W lato może wleci kasa z praw za Mingueze, Trincao albo Abde czy Marmola i tego Lengleta Atletico pewnie wykupi, jeszcze pomarzyć można że pozbylibyśmy się Fatiego i De Jonga to drabinka byłaby w owiele lepszym stanie. Przypomnę że Lewy miał się zgodzić na przedłużenie kontraktu do 2027r. ale jego pensja która miał dostać w następnym sezonie (26mln brutto) ma zostać rozbita na dwa ostatnie lata więc tym bardziej budżet się odciąży

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Marusek lepiej. Araujo na prawej obronie ma sens tylko okazjonalnie jeśli ma kryć kogoś indywidualnie. Nie ma racji bytu u Flicka na tej pozycji bo PO ma się podłączać do akcji a Araujo przez ograniczone możliwości operowania piłka sobie tam nie poradzi

0

@Marusek jakim skrzydle xd

0

@Faro dlatego trzeba pozbyć się graczy pokroju Fatiego

0

@DonCarletto spisuje od innych xd. Podaje informacje kiedy wiadomo że coś jest na rzeczy, nie wrzuca pierdół pod kliknięcia. Kiedy coś pisze nie oznacza że tak będzie ale wiadomo że coś w tym temacie się dzieje. Narazie top1 źródło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Faro przedłużają kluczowych zawodników a ty o Fatiego znowu płaczesz xd

1

Coraz ciekawiej widzę bo piszą o tym coraz poważniejsi dziennikarze. Tutaj się odniosłem do sensu tego transferu
https://www.fcbarca.com/124466-pini-zahavi-naciska-na-przejscie-neymara-do-barcelony,dyskusja-15354206.html#comment-15354206
Dopóki nie potwierdzi tego Romano albo Moretto to bym nie brał tego na poważnie bo od ponad roku można się było spodziewać takiej sytuacji

0

Media mają pożywkę i będą takie rzeczy pisać. Trzeba czekać i rezultaty oceni się po sezonie.
https://www.fcbarca.com/123742-czas-wyczyscic-ronalda-araujo-z-pomyj.html
Polecam przeczytać i na spokojnie podejść do sytuacji.
Sam Ronald odniósł się do sytuacji w wywiadzie artykuł wyżej

0

@blakkudium wkleję swój komentarz wcześniejszy
,,na chłopski rozum ludzie. Po co Flick blokowałaby odejście Araujo i chciał żeby podpisał długoterminowy kontrakt skoro miałby być czwartym wyborem? Przecież to nie ma sensu, dałby go sprzedać i miałby inne wzmocnienie. Poprostu Araujo ma wrócić do formy i wywalczyć pierwszy skład. Wojtek też musiał na to zapracować mimo że Pena zawodził. Podkreślał też na konferencji że chce Araujo w zespole ale musi dużo jeszcze poprawić więc potwierdza się to co piszę"
Takie gdybania mediów na tym etapie można wywalić do kosza

0

@krol211 no zależy ile będzie chciał grać, ale Lewy ma zostać do 2027 więc może to go zachęci. Ja bardziej cenie Kochena narazie, warunki też lepsze, zresztą kolejny się zrespił (:
https://www.fcbarca.com/124493-iker-rodriguez-kolejny-bramkarz-w-la-masii-z-wielkim-potencjalem-wideo.html

0

@seba8101 po tym co widzę to moderacja toleruje takie osoby niestety.
Wyżej @lucas75 pisze żeby do wieczystej szedł xd

0

@lucas75 xddd kolejny. Niektórzy powinni mieć zablokowany dostęp do internetu

0

@krol211 po to masz Wojtka i Matsa w tej sytuacji. Wojtek jeszcze 3 lata mógłby pograć, Mats niewiadomo bo ta kontuzja. Przez ten czas złapią doświadczenie, może też jakieś wypożyczenie będzie

2

@ShawnC tak i chce 20mln brutto pensji

16

@OrangeFcb się zastanawiam co ludzie muszą mieć w głowach żeby takie rzeczy pisać

3

Michell z Crystal Palace na LO latem za darmo to chyba najlepsza opcja, co do PO to gorzej bo trudno znaleźć opłacalna opcje na zmiennika, Pubil nie powinien być brany pod uwagę, trzeba liczyć na Forta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?