0

@Mroziu niby jakim prawem mają dostać połowę xd? Dostaną najwyżej mała rekompensatę za przerwanie wypożyczenia kilka miesięcy wcześniej

0

@tbas Raphinha to nie skrzydłowy, tylko Yamala można tak nazwać obecnie chociaż też zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika w celu zwiększenia wpływu na grę co pozwoli jeszcze bardziej wykorzystać jego talent jak kiedyś Messiego

0

@Kubsoleon bo transfermarkt tyle podał xd? To żaden wyznacznik. Nikt normalny by nawet w tym momencie nie pomyślał żeby wyłożyć 70mln za niego

0

@Kubsoleon nie nie jest wart 58 milionów. Wartości większości graczy na tej pozycji są mocno zawyżone bo brakuje graczy na tą pozycję co nie zmienia faktu że płacenie tyle za niego to głupota w naszej sytuacji

0

@Huck ludzie przecież jest klauzula której Bilbao nie chce negocjować. Nico nie jest warty takich pieniędzy, już nawet nie wspomnę o jego wymaganiach finansowych

0

@ViscaelBarca2007 nawet jakby Neymar się zmobilizował mentalnie na ten mundial to on fizycznie nie dojeżdża. Nie ma sensu ten ruch bo i tak pograłby maks rok wrazie, miał swoją szansę to odszedł

25

W naszym interesie jest żeby grał Casado bo daje więcej i jest bardziej kompletny. Tylko musi wrócić do formy bo od jakiegoś czasu nie przypomina siebie. De Jong to jest opcja z ławki kiedy trzeba uspokoić mecz albo na autobusy a nie na kluczowe mecze co pokazał przez 6 lat odkąd tu trafił

1

@turhiay ty chcesz nam do reszty drabinkę płac zrujnować?

1

@blakkudium świetna wiadomość (:

0

@SinMistico to ja nie wiem jak ty te mecze oglądasz

@kamiVeB tu większość się podnieca pojedyńczymi meczami tych bardziej efektownych ale mniej efektywnych graczy

1

@ViscaelBarca2007 wiadomo Lewy ma ambicje żeby wygrywać i bić te rekordy ale decyduje trener co podkreślał Flick

12

Ferran powinien grać więcej bo na to zasłużył. Oczywiście w tych ważnych meczach Flick będzie w tym sezonie preferował Lewego ale Ferran przynajmniej te 30min na mecz powinien dostawać a Lewy mógłby być częściej rotowany. Ferran musi być przygotowywany żeby już od następnego sezonu mógł wrazie co być nasza podstawową ,,9" bo Lewy będzie stopniowo przechodził do roli zmiennika przez swój wiek

0

@ArcziArtt jeśli Matsowi się nie wylosuje prime to Wojtek będzie bronił

0

@Kapitan9 zostanie najpewniej, Flick już jasno dał do zrozumienia że chce go w kadrze tym zablokowaniem transferu. Skoro nie chcą mu kupować kogo chce to chociaż nie daje sobie sprzedać graczy

13

To się szwagry popisały na tym brazylijskim rynku nie ma co xd. Pewnie jest tak jak powiedział Font że ten transfer to wałek, ta oferta to dla nas ratunek z nikąd

0

@dzefrej234 tak, mam wrażenie że oceniacie go na podstawie gry u Xaviego a okres w Gironie kompletnie pomijanie. Eric gra dobrze i jego błędy do zredukowane do minimum

0

@dzefrej234 to czemu takie głupoty piszesz?

0

@dzefrej234 oglądasz mecze?

0

@gaq albo Ferran albo przerzucamy tam Raphinhe i Fermin/Olmo z lewej strony

0

0

@Faro w decyzjach Flicka mam wrażenie jest duże podłoże psychologiczne i mocno reaguje na kwestie pozaboiskowe. Narazie trudno powiedzieć czemu ale widać że zdecydował się grać krótką kadra i zmiennicy tacy jak Torre, Victor czy Fort nie grają prawie wcale a taki Martin sporo szans dostaje więc ciężko o minuty dla kogoś z rezerw. Trzeba zaufać trenerowi, Toni narazie niech gra w rezerwach, przyjdzie na niego czas

2

Bardzo mi się podoba jaki nacisk kładzie Flick na aspekt mentalny i psychologiczny. Pełny profesjonalizm. Flickowi należy się duży szczacunek za to co wzniósł do drużyn w tak krótkim czasie

0

@ViscaelBarca2007 ciekawe jak będzie z Gyokeresem, nie skreślam go ale nie odważyłbym się go wziąć (:

1

Mógłby dzisiaj Yamal zacząć na ławce, spadek formy i do tego gra samolubnie ostatnio. Odpoczynek mu się przyda

0

@krol211 wiedział na co się pisze. Mógł spokojnie dokończyć tam sezon i zdobyć trofea a w lato miałby pewnie lepsze oferty, może nawet na City by się załapał to wybrał United gdzie poległ każdy trener od Fergusona

1

Super wiadomość, chyba ostatnia szansa żeby Olmo skończył się co chwilę łamać a i powinno to jeszcze bardziej zmniejszyć ilość kontuzji w całym zespole

0

@Gall patrzę teraz na tą dyskusję i nie wiem jak do takich wniosków doszłeś

0

@mcsarna sorry ale wymiana Araujo-Yildz to byłby żart. Ma talent ale nie taki jak jest pisane, narazie nawet nie może wywalczyć pierwszego składu a żadnej mocnej konkurencji nie ma

1

@ViscaelBarca2007 mają zbyt niskie IQ żeby to zrozumieć

0

@lukkobe ja mam tylko nadzieję że w półfinale nie będzie Interu, ich styl najmniej nam leży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?