BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@wojopancer w dzisiejszej piłce nie ma czegoś takiego jak samograj. Bardzo dużą rolę odrywa przygotowanie taktyczne i mentalne. Trener jest kluczowym elementem drużyny.
Tym bardziej nie mogę przeżyć że ten wuefista zostaje
1
@Barcasub Xavi potrzebuje samograja który będzie tuszował jego brak umiejętności trenerskich
1
Coraz śmieszniejsze te plotki
2
@bartekvisca lepszy trener, wiedzieli co chcą zrobić i zagrali solidnie
0
Chłopaki spokojnie..... nie stać nas
0
Jak mamy wywalać tyle kasy to na nominalnego DM a nie gościa który w klubie gra obok DMa, słabo broni i nie umie wyprowadzić piłki
1
@ViscaelBarca2007 Guiu :)
Ewentualnie jak chcemy ŚPO to Torre wraca
0
@Encore
@Chucky
Przecież @michal199500hehe to fanboy Xaviego, szuka jakiejkolwiek okazji żeby napisać coś pozytywnego na jego temat
0
@ziomal88
- Lewy
- Ferran
- Roque
- Guiu
Jak już nie będzie Lewego i Ferrana to wtedy można pomyśleć a teraz nie ma tematu
0
@ViscaelBarca2007 Guido, Garcia, Valle i J.Araujo :)))))))
0
@michal199500hehe ja niemogę. To Xavi mógł zachowywać się normalnie a nie sam pozbawił swój zespół trenera.
A tak poza tym to Xavi się w tym meczu nie popisał
1
@MesQueUnClub96 gdyby nie dwa błędy Cancelo i słabe zmiany Xaviego też byśmy awansowali.
1
@blakkudium nas nie stać a ich nikt nie chce :D
0
@ziomal88 nie mówię że źle się pozycjonuje ale robi to gorzej niż Lewy.
Lubie styl gry Nuneza ale nas nie stać i mamy za dużo napastników
0
@KluivertFCB Nunez to inny typ napastnika, bardziej mobilny potrafiący sam coś zrobić ale nie jest tak dobry w pozycjonowaniu i nie ściągnie tak dobrze obrońców w ataku
0
@esem91 i tak pod Xavim zaliczy regres.
A tak po za tym to jak go chcemy to trzeba sprzedać Lewego i Ferrana bo mamy 4 graczy na ,,9"
1
@Jackazz Vitor i Curry nie zaakceptują wypożyczenia
0
@Amidamaru jeśli chcemy napastnika to trzeba by było sprzedać Ferrana i Lewego bo mamy obecnie 4 graczy na ,,9" i jeszcze mamy wykupić Pau Victora
0
@Emhyr nie widzę kompletnie sensu w transferze Olmo nawet jakbyśmy nie mieli co z kasą robić
1
@TR3YWAY nie no to akurat bardzo mobilna ,,9"
0
@TR3YWAY Nunez drewno????
10
Powiem tak, dobry napastnik pasujący do naszego stylu gry tylko każdego odstrasza że chłop bardzo często ma pecha i nie trafia tych setek ale potrafi sam sobie stworzyć okazję i strzelić coś z niczego.
Ale dla mnie nie ma tematu bo nas poprostu nie stać
0
@MesQueUnClub96 gdybanie teraz to głupota bo z tych trzech nazwisk tylko De Zerbi mówił że zostaję, dużo się może zmienić
0
@ksicus51 to czy to jest dobra oferta zależy od czego zależą te zmienne.
Podstawa wynosi tyle ile ma Real na umowie sprzed 5 lat więc nie jest to jakaś mega oferta, a jak zmienne będą takie same jak teraz (spore wyniki sportowe, dotąd żadko je spełnialiśmy) to średnio bym powiedział.
0
@Lanosss wsumie może zachęci De Jonga do transferu
0
@Arden ale ja mówię o 16 letniem cracku który powinien się rozwijać
0
@Amidamaru ja tylko czekam aż Yamal przygaśnie, gra tak samo od debiutu bo Xavi nic go nie uczy, kwestia czasu aż inni go rozpracują
0
@Amidamaru pod Xavim każdy zalicza regres
0
@ksicus51 190mln razem ze zmiennymi, te drugie 100mln to premia za podpis (jednorazowa)
0
@RosjaninBut zobaczymy ale dla mnie to pokazówka Laporty żeby przyćmić skandal z Xavim i zainteresować kibiców nowym sezonem