4

@wojopancer w dzisiejszej piłce nie ma czegoś takiego jak samograj. Bardzo dużą rolę odrywa przygotowanie taktyczne i mentalne. Trener jest kluczowym elementem drużyny.
Tym bardziej nie mogę przeżyć że ten wuefista zostaje

1

@Barcasub Xavi potrzebuje samograja który będzie tuszował jego brak umiejętności trenerskich

1

Coraz śmieszniejsze te plotki

2

@bartekvisca lepszy trener, wiedzieli co chcą zrobić i zagrali solidnie

0

Chłopaki spokojnie..... nie stać nas

0

Jak mamy wywalać tyle kasy to na nominalnego DM a nie gościa który w klubie gra obok DMa, słabo broni i nie umie wyprowadzić piłki

1

@ViscaelBarca2007 Guiu :)
Ewentualnie jak chcemy ŚPO to Torre wraca

0

@Encore
@Chucky
Przecież @michal199500hehe to fanboy Xaviego, szuka jakiejkolwiek okazji żeby napisać coś pozytywnego na jego temat

0

@ziomal88
- Lewy
- Ferran
- Roque
- Guiu
Jak już nie będzie Lewego i Ferrana to wtedy można pomyśleć a teraz nie ma tematu

0

@ViscaelBarca2007 Guido, Garcia, Valle i J.Araujo :)))))))

0

@michal199500hehe ja niemogę. To Xavi mógł zachowywać się normalnie a nie sam pozbawił swój zespół trenera.
A tak poza tym to Xavi się w tym meczu nie popisał

1

@MesQueUnClub96 gdyby nie dwa błędy Cancelo i słabe zmiany Xaviego też byśmy awansowali.

1

@blakkudium nas nie stać a ich nikt nie chce :D

0

@ziomal88 nie mówię że źle się pozycjonuje ale robi to gorzej niż Lewy.
Lubie styl gry Nuneza ale nas nie stać i mamy za dużo napastników

0

@KluivertFCB Nunez to inny typ napastnika, bardziej mobilny potrafiący sam coś zrobić ale nie jest tak dobry w pozycjonowaniu i nie ściągnie tak dobrze obrońców w ataku

0

@esem91 i tak pod Xavim zaliczy regres.
A tak po za tym to jak go chcemy to trzeba sprzedać Lewego i Ferrana bo mamy 4 graczy na ,,9"

1

@Jackazz Vitor i Curry nie zaakceptują wypożyczenia

0

@Amidamaru jeśli chcemy napastnika to trzeba by było sprzedać Ferrana i Lewego bo mamy obecnie 4 graczy na ,,9" i jeszcze mamy wykupić Pau Victora

0

@Emhyr nie widzę kompletnie sensu w transferze Olmo nawet jakbyśmy nie mieli co z kasą robić

1

@TR3YWAY nie no to akurat bardzo mobilna ,,9"

0

@TR3YWAY Nunez drewno????

10

Powiem tak, dobry napastnik pasujący do naszego stylu gry tylko każdego odstrasza że chłop bardzo często ma pecha i nie trafia tych setek ale potrafi sam sobie stworzyć okazję i strzelić coś z niczego.
Ale dla mnie nie ma tematu bo nas poprostu nie stać

0

@MesQueUnClub96 gdybanie teraz to głupota bo z tych trzech nazwisk tylko De Zerbi mówił że zostaję, dużo się może zmienić

0

@ksicus51 to czy to jest dobra oferta zależy od czego zależą te zmienne.
Podstawa wynosi tyle ile ma Real na umowie sprzed 5 lat więc nie jest to jakaś mega oferta, a jak zmienne będą takie same jak teraz (spore wyniki sportowe, dotąd żadko je spełnialiśmy) to średnio bym powiedział.

0

@Lanosss wsumie może zachęci De Jonga do transferu

0

@Arden ale ja mówię o 16 letniem cracku który powinien się rozwijać

0

@Amidamaru ja tylko czekam aż Yamal przygaśnie, gra tak samo od debiutu bo Xavi nic go nie uczy, kwestia czasu aż inni go rozpracują

0

@Amidamaru pod Xavim każdy zalicza regres

0

@ksicus51 190mln razem ze zmiennymi, te drugie 100mln to premia za podpis (jednorazowa)

0

@RosjaninBut zobaczymy ale dla mnie to pokazówka Laporty żeby przyćmić skandal z Xavim i zainteresować kibiców nowym sezonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?