0

@tristan87 niech Deco w końcu się przyda i wywali Xaviego

0

@platki_owsiane wiem ale teoretycznie ma doświadczenie jako praca w Barcelonie jako główny trener i tylko tym mogą się chwalić fanboye Xaviego w starciu on vs Marquez

1

Niech skończą z tym Xavim i zaczną dogadywać nowego trenera dopóki nie jest zapóźno!

0

@mightyanaldevastator ty mi fakturę xd. To ja ci muszę tłumaczyć. To ja teraz mogę powiedzieć że quritto to twój idol.
Nie potrafisz podać żadnego efektu jego pracy i piszesz bez sensu więc to ty się odwal i nie odpisuj

0

@Emhyr też nie chce Marqueza ale wolę jego niż Xaviego

0

@Emhyr uffff, mam nadzieje że nic się nie zmieni

0

@mightyanaldevastator już nawet nie wiem o którą dyskusję z qurito ci chodzi. Jak nie wciągasz go do dyskusji to po co go kolejny raz oznaczasz?
Ty łżesz bo nadal nikogo nie wymieniłeś i nie masz argumentów

2

@krzakov tylko nie masz żadnego argumentu za jego pozostaniem.
Nikt nie skuli ogonu bo następny sezon z nim będzie najprawdopodobniej znowu kompletnie zmarnowany

0

@mightyanaldevastator nadal nie podałeś przykładu.
Ty też mnie zaczepiasz więc to nie argument, nie będę ignorował bo dyskusji się nie boję. Super że ma licencję ale jakoś podałem argumenty i nie miałem za bardzo w czym się mylić, nie wnikam do jego pracy i jak ma licencje to znaczy że ma jakiś pomysł na futbol i wie jak wcielić go w życie i życzę powodzenia ale nie podawaj go jako argument bez podstawy.

0

@mightyanaldevastator piszesz bez sensu i nadal nie podałeś przykładu kogo rozwinął.
Widzę że czytasz moje komentarze i wciągasz do dyskusji kolejną osobę, nic do niego nie mam, zwykła dyskusja gdzie poprostu wygrałem na argumenty i tyle.

1

@lambard mam taką nadzieję, jedyne co mi u niego nie pasuje to bardzo małe doświadczenie. Ogóle to się zapowiada na mocnego trenera

10

Nie byłem za zatrudnieniem Marqueza ale teraz naprawdę się obawiam że możemy zostać z Xavim więc liczę na Meksykanina.
Najprawdopodobniej nie mamy szans albo nas nie stać na nikogo lepszego

0

@Zoker Laporta kombinuje na chwilę żeby ugrać jak najwięcej za swojej kadencji i nie myśli co będzie później

3

@Zoker zależy kto będzie prezydentem

0

@Cule1234 Marquez jest lepszy więc to i tak zmiana na plus.

0

@PatrykBarca każdy trener zaczyna od czegoś małego.
To jak bawimy się w przykłady to ja podam swój..... Guardiola ((((((((:
Na ten moment mamy Marquez vs Xavi więc nie będziemy nawet blisko poziomu trenera jakiego najprawdopodobniej będzie miał Liverpool bo oni mają w czym wybierać

0

@mightyanaldevastator wnioskuję że pracujesz w firmie i porównujesz to do futbolu? Jak już tak wspominasz o Jarku to on pracuje w futbolu i jakoś ma inne zdanie na ten temat

0

@PatrykBarca nie podawaj przykładów które pasują pod twoją narrację bo to śmieszne

0

@Kamiloza91 Xavi gra na wyniki i dlatego nie gra. Jak nie pokaże że jest lepszy od Lewego to sytuacja się nie zmieni

0

@PatrykBarca napewno nie będzie zastępcy na jego poziomie ale będą mieli kilka klas lepszego trenera niż my

0

@626 ponieważ??

0

@mightyanaldevastator to ty nie masz zielonego pojęcia o wprowadzaniu młodych

1

@626 napewno masz dużo argumentów za tym że Xavi jest lepszy od Marqueza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kamiloza91 to że pokaże coś w następnym sezonie to odpowiedź bardzo optymistyczna. Dobrze że chociaż trenuje ale minut dostaje bardzo mało

0

@mightyanaldevastator no widzę i żaden z nich nie był rozwinięty, no ba bo każdego zmarnował, dobrze że chociaż Araujo odratowali

0

@626 to jakich masz pewnych trenerów na rynku? Każdy poza Klopem i Pepem jest ryzykiem

0

@mightyanaldevastator tak był tak ceniony że nie potrafisz wymienić jednego młodego którego przygotował i rozwinął, Marquez po tak krótkim czasie może się kilkoma pochwalić

1

@tristan87 zwalniają się kolejne nazwiska a my chcemy Xaviego xd

0

1

@macio_944 myślę że jakby Pep chciał tu być to by nie odchodził jak miał tak świetny skład. Jego powrót jest dla mnie niemożliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?