2

Czyli wiadomo kto przejmie Brighton po De Zerbim (;

1

@rogal478 nie kłam na temat Włocha bo to on dużo lepiej buduje zespół od Flicka i jest owiele lepszym trenerem. Flick przyszedł na gotowe w Bayernie a jak miał sam coś zrobić w kadrze to wiadomo co było.
Wybór Flicka będzie okropny

0

@Borneo De Jong przez całą swoją karierę u nas nawet jednego sezonu nie miał wybitnego.
Gość ma więcej wad niż zalet i sprzedanie go będzie bardzo dobrą dezycją

0

@ziomal88 wymieniłem ważnych graczy na których można zarobić bo nie wystarczy sprzedaż szrotu.
Chyba każdy wie że gracze typu Romeu, Lenglet, Dest, Alonso i Roberto są do wywalenia więc się nie popisuj

2

@MesQueUnClub96 miesiąc temu to dostał parę minut. De Zerbi ostrożnie go wdraża i wykorzystuje rotacje.
Nie zapominajcie że on nie jest graczem Brighton i napewno w interesie klubu jest żeby więcej grali ich zawodnicy

1

@Cule1234 ludzie on wraca po kontuzji a De Zerbi to nie Xavi że zajeżdza piłkarzy. Włoch stosuje dużo zmian w trakcie meczu

0

Ma ogromny talent ale powiedzmy sobie szczerze że poszedł na kasę. Nie jest kibicem ani nas ani ich. U nas miałby lepsze perspektywy pierwszego składu ale my nie zaoferowaliśmy wysokich premii dla jego ojca, jego i podwojonej klauzuli na Fenerbahe.
Nawet zdrowy Guler będzie miał problem do przebicia się w tak mocnym składzie gdzie na każdej pozycji jest kilku klasowych graczy

0

@Serducho sam sobie zostawaj z tym pseudotrenerem. Gość niszczy nam kadrę i marnuje jej potencjał a ty jeszcze go bronisz?! Piłkarz legenda ale trener z niego żaden

2

@Serducho kogo za niego? Jest bardzo dużo świetnych opcji m.in. De Zerbi i Motta. Broniąc Xaviego pokazujesz swoją zerową wiedzę na temat trenerów i pewnie nie oglądasz meczów

0

@Emhyr dobra opcja jeśli sprzedamy Matsa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Widać że Ferran jest mocno zaangażowany. Oby nowy trener wykorzystał w końcu jego talent

0

Powienien się wypowiedzieć nowy trener.
Dla mnie do sprzedaży: Raphinha, Kounde/Christensen i De Jong

0

@Borneo De Jong nigdy się nie zbliży do poziomu Messiego i zobacz co robił z piłką Messi a co De Jong.
Tak wyprowadza piłkę ale czasami zrobi kilka kółek i poda do bramkarza albo nie poda jak ktoś jest na dobrej pozycji bo się boi

2

Powinni renegocjować kontrakt bo ktoś taki jest potrzebny w drużynie.
Za darmo napewno nie powinien odejść ale przy wysokiej ofercie z Arabii można go sprzedać ale wątpię że tam pójdzie

0

@Borneo ty śmiesz porównywać Messiego z De Jongiem?
Skład był pod Messiego żeby go wykorzystywać w 100% bo to GOAT.
De Jong ma tyle wad że tuszowanie tego jest bez sensu i powinniśmy go sprzedać

0

@kamillek88 napisałem teoretycznie (;
Kolega pisał dlaczego ten mecz może być ważny więc odpowiedziałem.

0

@Kamiloos przewidywać to sobie możesz. Obecnie Xavi jest nieprzewidywalny i możemy wygrać z wami a potem przegrać z drużyną z dołu tabeli.
To że jesteś kibicem Realu nie pozwala Ci śmiać się z kibiców Barcy bo nie jesteś nikim ważniejszym.
PS: Almeria też by was pyknęła tylko sędzia za was robotę odwalił więc się tak nie mądrz (;

0

@4Fabregas4 ale ty chyba wiesz że Lewy to ,,9" pozycyjna a nie mobilna tak jak Suarez? On nie będzie efektowny tylko będzie seryjnie strzelał

0

@pioz123 jestem inteligenty i widzę twoją niechęć do Roberta w twoim komentarzu.
Napastnik nie ma być efektowny tylko skuteczny. Zasłużył na nagrodę i koniec tematu. Jest ostatnio w dobrej formie a jak dla ciebie gra słabo to ja nie wiem czego jeszcze wymagasz od 36latka

1

@Kamiloos madritista wkracza do dyskusji.
Uraziłem Real w tym momencie?
Gdybyśmy mieli lepszego trenera to może powalczylibyśmy o mistrza ale z Xavim nie widzę szans.
Z psychofanem Realu nie ma sensu dyskutować więc wracaj do kolegów na rm.pl i nie irytuj ludzi

1

@pioz123 ty nie wyraziłeś swojego zdania tylko stwierdziłeś że jaka ta liga słaba że ktoś taki jak Robert zdobywa nagrodę zawodnika miesiąca, przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i się zastanów.

0

@Mateonvious najpierw niech się wykaże bo robienie z niego floppa teraz to głupota, ma potencjał na mega trenera.
Żaden trener z sukcesami tu nie przyjdzie.
No chyba że chcesz Tuchela albo Flicka a ten drugi to nie jest topowy trener tylko przereklamowany trener, którego nikt nie chce

1

Komentarz usunięty

0

@Senior6 nie interesuje się jego biznesem ale chyba każdy wie że on prowadzi kilka firm i ta popularność może przełożyć się na ich rozwój

1

@Senior6 przekłada się na jego markę bo zobacz jak jego popularność wzrosła po transferze

0

@kamillek88 bo jeśli wygramy to zbliżamy się do Realu na 5pkt i teoretycznie walczymy o mistrza

2

@pioz123 dobra kolego przestań płakać bo Lewy wygrał. Zasłużył i tyle. Zobacz też wagę strzelonych goli a tak poza tym to według ciebie gol z karnego się nie liczy? Myślisz że to takie proste? To sam idź i wal karnego przy pełnym stadionie o dużą stawkę

0

@pioz123 był lepszy w konkretach i dostał nagrodę. Strzelił bardzo ważne gole i zasłużył

0

@Gall mam nadzieję że tu przyjdzie i pokaże na co go stać bo wszyscy go hejtują a nawet pewnie nie wiecie nic o nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?