BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Xavi katastrofalnie zarządza kadrą
0
@Gall Flick nie wytrzyma żadnej presji.
W Bayernie miał komfortowe warunki pracy i skonfliktował się z zarządem więc sam sobie odpowiedź na pytanie co będzie jak doświadczy presji u nas i nie dostanie drogich transferów
0
Żadna sprzedaż tylko zatrudnienie trenera który szanuje zdrowie piłkarzy i zatrudnienie kompetentnego sztabu medycznego.
Pedri to największy talent w Barcelonie od ery Messiego i nie można go sprzedać teraz bo nie dostaniemy nawet kawałka jego wartości, w każdym innym klubie byłby zdrowy
1
@Emhyr u nas sztab medyczny i te technologie to po taniości, Laporta nie ogarnia tego bajzlu
0
Lepiej przejść operacje i stracić końcówkę sezonu niż całą karierę sobie zespuć
0
@Cholek18 tak nikt go nie chce. Z Bayernem to syf od jednego dziennikarza.
Bayern interesuje się Alonso, De Zerbim i powrotem Nagelsmana
1
@Cholek18 Flick to na ten moment one season wonder. Wypalił tylko na rok w Bayernie i kompromitacja w reprezentacji. Teraz nikt go nie chce
1
@Cholek18 Motta, De Zerbii.... już kilkanaście razy argumentowałem
2
@noface oby to nie była prawda bo będzie porażka na całej linii
0
@Gall po pierwsze to Pep zaczynał u nas w rezerwach.
Bayern go nie chce to tylko głupia plotka której nikt nie potwierdził, a żeby było śmieszniej to Bayern interesuje się De Zerbim (:
1
@Lanosss ciekawe skąd to wywnioskowałeś xd
14
@Faro żeby klub w którym się wybił dostał kasę, chciał dobrze odejść
0
@Gall dawno nie było tak dobrze zapowiadających się trenerów jak oni. Trzeba odróżnić utalentowanego trenera od kogoś poprostu przereklamowanego.
Każdy zaczyna od małego klubu a Flick ma 60lat i odpalił tylko na jeden sezon. Dużo pewniejsi są Motta i De Zerbi.
Tak poza tym to zadaj sobie pytanie dlaczego topowe kluby chcą Motte i De Zerbiego a Flicka nikt nie chce a nawet on sam siebie nam oferuje
0
@Gall xd, kolejny raz ten sam argument. A czy to że ma 60lat i miał tylko jeden dobry sezon jest ok? Zastanów się zanim coś powiesz.
Rozpisałbym się więcej ale już dość się o tym napisałem
0
@Safrani wybór powienien być między De Zerbi-Motta. Niemca nikt nie powienien brać pod uwagę
1
Niech pójdzie do lekarzy prywatnie i niech jakiś trenerów zatrudni bo z tym co mu oferuje klub może źle skończyć
0
@ViscaelBarca2007 Motta/De Zerbi, nie mogę się zdecydować
1
@ViscaelBarca2007 odnoszę ostatnio wrażenie że mógłby być lepszy niż De Zerbi ale nie znam się na tyle żeby to ocenić. Jak to wygląda twoim zdaniem?
1
Jeśli się nie zdecydujemy to zabiorą wszystkich mega trenerów a nam zostanie nigdzie niechciany Flick albo wypalony Tuchel
1
@normasubiektywna dobrze gadasz ale uważam że lepiej mieć ich dwóch bo latem może odejść Romeu a Christensen nie jest nominalnym ŚPD. Bernal będzie dostawał minuty ale to bardzo trudna pozycja a on ma 16lat
0
Dla Bernala jeszcze za wcześnie ale Prim powinien dostać szansę. Casado nie ma sensu bo już nic z niego u nas nie będzie i odejdzie po sezonie bo nie ma sensu go trzymać
0
@barteq ale sami nie będą grać 90min od dechy do dechy. Potrzebne są rotacje
2
@JarekS nawet nie ma co liczyć na Casado.
Obstawiam że wystawi Felixa na lewej i będzie 3 pomocników Gundo-Christensen-Fermin.
Xavi nie potrafi dostosować ustawienia i nie chce tego robić. Nawet się boję że Fermin nadal na ławce i będzie grał Roberto
21
Przeraża mnie okropne zarządzanie kadrą przez Xaviego
0
@martool2 to proszę bardzo co takiego wiesz o pracy Włocha że się wypowiadasz że jest słaby?
2
@martool2 weź się nie kompromituj.
Już kilkanaście pisałem o nim ale mózgi z tej strony oceniają jego prace po statystykach z flashcore..... xd
8
Tyle świetnych trenerów na rynku typu Motta czy De Zerbi a my się interesujemy wypalonym Tuchelem, Flickiem którego nikt nie chce i Lucho który już dawno nie jest tym samym trenerem.
#DecoOUT
0
Kto zatrudnia ten sztab medyczny?!
0
@zeko0 za drogie /:
0
@TheNekro94 to można powiedzieć o każdym trenerze. Każdy od czegoś zaczyna. Guardiol zaczynał od trenowania rezerw