0

@pioz123 był lepszy w konkretach i dostał nagrodę. Strzelił bardzo ważne gole i zasłużył

0

@Gall mam nadzieję że tu przyjdzie i pokaże na co go stać bo wszyscy go hejtują a nawet pewnie nie wiecie nic o nim

19

@pioz123 kolejny hejter Lewego, zazdrość boli co nie.
Zdecydowanie zasłużył bo ostatnio strzela regularnie i gra bardzo dobrze

0

@Gall to już chyba zwyczaj że prawie każda informacji o Barcelonie trafia do mediów. Może faktycznie mają kreta

0

@Borneo nie nie, to Gavi maskował jego wady a my nie możemy polegać na zawodku pod którego trzeba ustalać skład bo zepsuje mecz

0

@MesQueUnClub_87 jakoś taki Pedri i Gundogan pracują w pressingu i nie popełniają takich błędów. A De Jong gra bardziej z tyłu więc nie powienien robić takich błędów

0

@rogal478 Flick też idzie mocno w atak i ma problemy w obronie (;
Jak De Zerbi coś pokaże w lepszym zespole to już do nas napewno nie przyjdzie.
Włoch jeszcze nie pokazał jak wielkim może być trenerem i to jego powinni zatrudnić

0

@Borneo rozpisałbym się ale już nie chce znowu tego powtarzać więc napiszę krótko: ogromna ilość błędów w obronie, nie potrzebne straty, brak zaangażowania w pressingu, nie umie bronić i jest zbyt ostrożny przy podaniach

0

@rogal478 ale trzeba przy okazji stworzyć mocny zespół. Jak De Zerbi dostanie nasze talenty to możemy wygrywać trofea

1

@rogal478 De Zerbi dostosowuje się pod każdego rywala. Ma bardzo słaby skład i gra w Premier League więc pomyśl trochę

1

@rogal478 kilka i kilka skrótów akcji. Ma bardzo słaby skład a grają bardzo efektownie i ładnie atakują, gra w obronie do poprawy

0

0

@peetwithbarca to może wogóle zapomnijmy co tam odwalił?

0

@rogal478 nie mamy kasy na duże transfery ci przypomnę a De Zerbi w przeciwieństwie do Flicka rozwinie młodych

0

@peetwithbarca ale nie ma mocnych warunków ale nadrabia umiejętnościami

0

@GeneralXavi a może było tak że Laporta sam z Guardiolą zagadał, to oczywiste że chce pomóc

0

@Borneo już kilka razy było omawiane czemu De Jong nie jest niezastąpiony i dlaczego jest mocno przeceniany

0

@VegetaPolska toć dla was lepiej żeby nas De Zerbi nie przejął (;
De Zerbi to już sprawdzone nazwisko i trener sam sobie musi zapracować na szacunek u graczy

0

@JarekS okaże się latem ale już powinni zaklepać trenera żeby przygotować pod niego kadrę na następny sezon

2

@vangoor Ansu zaczął wchodzić na obroty tylko znowu zahamowała go kontuzja. Te kontuzje mogą mu na dobre przekreślić karierę na jaką zasługuje więc to normalne że ma z tym problemy.

1

@Cvzx Fati wchodził na obroty tylko zahamowała go kontuzja.

1

@rogal478 De Zerbi to trener który może wycisnąć z nas maksa a nie Flick.
Niemiec będzie chciał transfery a De Zerbj skorzysta z tego co ma.
Flicka miał gotową kadrę po Kovacu. Jego poprzednik nie radził sobie taktyczne ale rozwinął zespół i zostawił gotowy skład. Zobacz co się stało z reprezentacją jak musiał sam coś zrobić

1

@MesQueUnClub96 nie krytykuj De Zerbiego mówiąc o nim kłamstwa. Najpierw się doinformuj

1

@JarekS Nagelsmann? Ostatnio są plotki że chce wrócić do Bayernu a Bayern też tego chce więc raczej odpada.
Motta raczej zostanie w Serie A bo podobno nawet nie ma być u nas rozpatrywany.
Jak nie powalczymy o De Zerbiego i weźmiemy Flicka to porażka

0

@Michu94 bardzo dobrze, świetny trener

0

@Zoker Pep już nieraz go chwalił i mam nadzieję że Laporta go posłucha

2

@rogal478 klauzula ma wynosić 10mln.
De Zerbi już miał dużą presję w poprzednich klubach i ma już doświadczenie.
Flick nie jest większą gwarancją niż De Zerbi i tak samo może nie wytrzymać presji a jeszcze może skonfliktować się z zarządem.
Flick będzie miał większą pensje i ma chcieć kilka transferów na starcie bo do swojej taktyki potrzebuje gotowce

0

@Mattems Cubarsi to ten sam profil (;
Oczywiście Cubarsi ma owiele większy talent ale Garcia też ma potencjał na mocnego obrońcę ale jeśli poleci Kounde/Christensen to może zostać a jak nie to jego sprzedadzą

0

@JarekS może Laporta się go posłucha ale pewnie postawi na swoim i weźmie Flicka

2

@GeneralXavi akurat Guardiola często chwali De Zerbiego i raz mówił że jest spadkobiercą DNA Barcy więc to może być prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?