0

@Emhyr Flick będzie droższy mimo klauzuli De Zerbiego

0

@Cule1234 przecież mimo klauzuli De Zerbi jest tańszy

1

Jeśli to prawda to dla nas dobra informacja, nie nadaje się do nas o czym już kilka razy pisałem.
Tuchel też powienien odpaść.

0

@noface Lewy ma podobno zostać na następny sezon jeśli nie pojawi się ogromna oferta z Arabii ale wątpię że tam pójdzie.
Ferran ma bardzo duży potencjał na tej pozycji, 3/4 swoich goli strzelił z tej pozycji. Guardiola w City rozwijał go w tym kierunku ale Xavi posadził go na skrzydłe gdzie traci atuty.
Roque talent ale nie wiadomo czy odpali.
Guiu jest lepszy od Victora i uważam że ma potencjał że zastąpić później Lewego ale trzeba wziąć trenera który go rozwinie

1

@Pawel13sz zależy od nowego trenera ale obstawiam że tak

1

@noface Victor nie ma sensu bo na ,,9" mamy Lewego, Ferrana, Roque i Guiu

1

@bebeto77 ty serio gadasz czy sobie jaja robisz? Ekspercie z La Bambli Xavi w tamtym sezonie dał mało od siebie.
Mistrzostwo zdobyło indywidualne przebłyski i forma m.in. Ter Stegena. Mecze wymęczone 1:0, ledwo wygrane i Real głupio gubił punkty. Stracone dwa lata. Jeśli uważasz że Xavi się nadaje to masz nierówno pod sufitem. Podaj argument za tym co dobrze robi Xavi, obecnie piłkarze sami grają bez taktyki bo z Xaviego żaden trener

0

@bebeto77 obecnie gramy bez trenera i piłkarze sami grają. Ci którzy bronią Xaviego wogóle się nie znają na piłce. Xavi z City zrobiłby placka obecnie

0

@GAWRONRS gość nie pracuje w pressingu, gra samolubnie i te uratowane punkty to indywidualne przebłyski

0

@krzakov ma bardzo dobry skład do dyspozycji a kompletnie nic nie potrafi z nich zrobić

0

@mightyanaldevastator o De Zerbim

0

@Faro to że nie gra niewiadomo ile nie oznacza że się nie rozwija (;
Zobacz sobie ile rotacji w jednym meczu robi De Zerbi.

15

Podobno nie mamy kasy na klauzulę De Zerbiego a tu info o Haalandzie xd

0

@Campeon87 nie oglądałeś meczu? Bardzo często byliśmy pod bramką kończyło się to złym wykończeniem albo słabą decyzyjnością

0

@La Pulgaa tak budują formę bo nowy trener będzie chciał przygotować ich mentalnie i taktycznie. W pierwszym meczu z czasem grali coraz lepiej a nowy trener przejął Napoli dwa dni przed meczem.
Rewanż nie będzie łatwy

0

@mightyanaldevastator trudno mi zrozumieć twój wpis.
Jak nie widzisz argumentów to ja dziękuję, mówię żeby spojrzeć do archiwum bo nie widzę sensu pisania tego samego sto razy

0

@mightyanaldevastator chodziło mi że nikt go nie trzyma po znajomości jak Xaviego a o zatrudnieniu nie pisałem ale mogłeś to tak zrozumieć.
Co do De Zerbiego to wielokrotnie pisze dlaczego jest najlepszym kandydatem i czemu jest lepszy od Flicka podając argumenty. Nie widzę w tym memu ale jak uważasz.

0

Nie można powiedzieć że zdominowaliśmy pierwszy mecz ale powinniśmy go wygrać, tyle sytuacji zostało zmarnowanych.... teraz możemy za to zapłacić bo Napoli właśnie buduje formę z nowym trenerem

0

Za tyle to mowy nie ma, albo darmowe wypożyczenie z opcją wykupu albo niech tam wraca. Poza przebłyskami mało daje. Talentu mu odmówić nie można ale on prawie wogóle nie ma zaangażowania. Nie ma sensu go kupować

0

@mightyanaldevastator nie po znajomości tylko chciał się rozwijać a przy okazji rozwija nam graczy.
Nie wiem o co chodzi ci tutaj z De Zerbim

0

@Barca2022 10mln? To nie duże pieniądze w dzisiejszym futbolu ale zobaczymy w lato

1

To oczywiste bo robi świetną robotę ale nie mają nic do gadania jeśli ktoś wpłaci klauzulę

0

@mightyanaldevastator nie interesuje się jego sprawą ale będzie mógł normalnie prowadzić drużynę w Europie i to nas powinno interesować

0

@mightyanaldevastator Marquez robi świetną robotę w rezerwach i nie byłoby gorzej. Ale potrzebuje jeszcze trochę popracować bo dla niego jeszcze zawcześnie

2

@Elvisek Xavi dostał podwyżkę i zarabia jak poważny trener

3

@bebeto77 ponieważ?

0

@JarekS Deco trudno zrozumieć ale może rozmawia z trenerem który ma ważny kontrakt i dopóki nie będzie wstępnego porozumienia to nic nie powie ale to tylko domysły

0

@Arden zobacz archiwum

0

@Arden ja też podałem argumenty więc...

0

@Emhyr
@Arden
Dobra okaże się co będzie bo ta dyskusja nie ma sensu bo widzę że każdy widzi swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?