1

@VinDiesel raczej to przepchną i chyba tak będzie lepiej bo łatwiej będzie imo wygrać z obecnym Realem niż Atletico

1

Mam nadzieję że podstawowym bramkarzem na ten puchar będzie Joan od początku bo musimy poprostu to wygrać. Tragiczne Bilbao w półfinale i tragiczny Real bez Mbappe w finale

1

@blakkudium a po co im ten prawy obrońca xd, jak już to lewy

2

Z nim to dajta spokój, w ataku bestia ale w obronie tragedia. W systemie Flicka więcej napsuje niż pomoże. Mieliśmy przede wszystkim wzmocnić obrone a jego transfer w tym nie pomoże

2

@ViscaelBarca2007 teraz też coś wyszło że Senesiego obserwowaliśmy 7 lat (:
FC Obserwacja zobowiązuje

5

@ViscaelBarca2007 nie znam go ale no sorry nie dałbym za 23 latka z segunda 40mln w gotówce. Virgilla możemy sprowadzić spowrotem za połowę tej kwoty a jest 4 lata młodszy i sprawdzony w klubie z La Liga. Kogoś tam powaliło z tą cena i nikt normalny tyle nie da

35

Człowiek jeszcze bardziej docenia tą klauzulę 30mln za Rashforda xd


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@damian16161212 narazie venator + osprey najbardziej mi pasuje

9

Przecież to zabijanie ofensywnej piłki

1

@blakkudium wszyscy wiemy że skończy sie na Araujo xd

11

No widzisz Pan a my nie chcemy. Ale wypożyczenie na tak tragicznych warunkach to dajta spokój, wolę go na trybuny wysłać

1

@Messibestplayerintheworld to by mu musieli pomnik pod Camp Nou serio postawić bo Vlahović może i miał potencjał na topowa ,,9" ale od transferu z Fiorentiny nie zrobił kroku do przodu przez 5 lat

1

@blakkudium conajmniej 70mln to mogliby chcieć gdyby nie miał roku kontraktu, teraz to maks 30-40 mln albo odejdzie za darmo

1

@Goralkov nie przeczytałeś ze zrozumieniem widzę
,,odciążyć Marcusa od ROTACJI na skrzydłach"
Nieodpowiedzialne by było zostawić jednego zmiennika (Rashforda) do trzech pozycji w ataku. Jest jeszcze Roony ale w kwestii rotacji to takie 1/2 zawodnika bo Flick nie wiem czemu praktycznie nie daje mu szans mimo dobrych występów

23

Nie wiem jaki jest tego sens. Najbardziej optymalne opcje są dwie:
- przedłużenie Lewego o rok na niższej pensji
- wykup Rashforda i dobranie młodego obiecującego LS żeby odciążyć Marcusa od rotacji na skrzydłach żeby mógł rotowac też Ferrana
Chociaż można zastosować obie naraz. Vlahović jest ryzykowny, prawdopodobne że będziemy go z czasem wypychać bo nie spełni minimalnych oczekiwań i będzie blokował tylko limit płac. No chyba że Flick go odbuduje to powinni mu już naprawdę pomnik pod Camp Nou zbudować

2

@blakkudium wszystko co możliwe: opłacimy 10% pensji. Girona to niech spada na drzewo, wolałbym go na trybuny już wysłać

0

No to mamy zimowy transfer xd

1

@ViscaelBarca2007 jak płacisz ponad 120mln za jednego zawodnika to ma być to z miejsca jeden z liderów zespołu a nie zawodnik na zasadzie jakoś sie tam wpasuje. Gość tu nie pasuje i może skończyć jak Griezmann. Za duże ryzyko i mamy inne potrzeby

8

Wywalczyć w sensie że poprosi Wojtka żeby mu znowu minuty oddał xd?

4

@Zoker ciężko o konsekwencje jak ma pozwolenie zarządu i sztabu

0

@yoli xd dlatego Lewy przychodząc w wieku 34 lat nabił tyle liczb i podniósł poziom gry zespołu w ataku. Kane i Haaland to własnie te docelowe profile następcy Lewego a nie Alvarez który nie pasuje do nas na żadną pozycje

2

@blakkudium dzisiaj to bym nie patrzył na to bo pełno fejków ale mam nadzieję że to sie nie stanie bo wydyma nas wtedy bez mydła. I tak opłacimy mu prawie cały kontrakt a on pojedzie na mundial i potem wywalone do końca kontraktu

16

Z tym Alvarezem to was pogrzało chyba. Schlotterbeck przede wszystkim latem

3

@Messibestplayerintheworld od betonu nie oczekuj logiki

0

@JanuszKorwinMikke nawet tego nie skomentuje, brak słów na te farmazony

1

@Criss18Barca a np. Diaz miał jak sie nie mylę 22 lata jak trafił do Europy i jest topowym skrzydłowym teraz. Tu nawet nie ma co analizować, kolegę odkleiło

0

@JanuszKorwinMikke a gdzie miał grać xd? Urodził sie i żyje tam to chyba jasne że zaczyna w tamtejszej lidze. Gość ma 17 lat to chyba jasne że ciężko było wcześniej o transfer do Europy. Żałosny poziom dyskusji z tobą widzę

0

@JanuszKorwinMikke ale wyzywać od cieniasów bez żadnej wiedzy o nim już taki chętny jesteś xd

1

@blakkudium i dlatego lepiej żeby Vini tam siedział bo mogą sie wzmocnić po jego odejściu. Vitinha to dla nich brakujący element ale nie wiem co po miałby odchodzić z PSG do nich, bezsens. Do tego PSG stać żeby go wrazie przetrzymać jak Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?