BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium nie tyle wybór Interu co brak oferty z naszej strony, obserwować i monitorować sytuacje to każdy może ale trzeba konkretów
3
@blakkudium nawet o takiego zaraz przegramy xd. Jego to można by kupić i teraz tylko zostawić na wypożyczeniu u nich do końca sezonu bo u nas nie pogra
1
@blakkudium Ake to nic innego jak wypożyczenie i nie ma opcji na wykup, na stałe nam sie nie opłaca. Goreztka to wrak siebie sprzed lat, jakby odszedł De Jong to może a tak to nie ma sensu
A propo, szybko poszło /:
0
@draxidox no tak średnio xd, żeby nowy producent wszedł to wybudowanie fabryki zajmuje pare lat. Wszystko wykupują na serwery ai to raczej prędzej podrożeje niż spadnie, już podwyżki cen kart sie szykują podobno. Dobrze że kupować nie muszę narazie xd
1
@blakkudium jak Bara jest agentem to raczej problemów być nie powinno, może przyjdzie razem z Varella. Na Schlotterbecka przy tych patałachach się nawet nie nastawiam już. Senesi + jakiś talenciak i na tym sie skończy
0
@Roobo tak zwłaszcza z tymi 27 golami w LM. Lewy całościowo miał lepsza karierę
2
@kanver_ wiadomo bo patrząc całościowo na kariery najlepiej wypada Lewy
0
@krycha2201 no tak wszyscy sie zgadali na wspólną wersję, do tego nikt tego nie zdemontował a Flick przekonywał że to tylko na ten mecz
2
I niby po co nam on xd? Kasa w błoto bo mamy multum graczy na tą pozycję i drugie tyle talentów w szkółce. Są inne pozycje do wzmocnienia
1
@Gaucho już chyba wszędzie zdementowano taką możliwość
2
@kanver_ Bardghij był dużo lepszy, liczby też lepsze i grał już w lidze mistrzów. Udało sie go wyjąć za grosze przez to że nie grał rok przez zerwanie więzadeł i miał rok umowy. Były inne zainteresowane kluby ale chciał tylko do nas
4
Wojtek mu raz z łaski dał zagrać to sie poczuł i myśli że cały turniej zagra xd. Gość już nie powinien murawy powąchać, nie ma żadnych argumentów sportowych ani pozasportowych żeby być przed Wojtkiem w hierarchii
0
@Messibestplayerintheworld dostają na łeb i tyle w temacie
4
Najważniejsze żeby był dostępny na SP, z Espanyolem może spokojnie zagrać Roony
4
I niech go biorą
0
@djaskol ,,podniosła kwotę OPCJI wykupu z 1,25 do około 1,5 mln euro po zakończeniu sześciomiesięcznego wypożyczenia"
Nigdzie nie ma nic o obowiązku
0
@Coltrane nie
3
Świetne warunki umowy, nie da sie tu stracić bo mamy pół roku żeby ocenic czy jest wart tej kwoty a to i tak grosze przy dzisiejszych cenach 9tek
0
@matix19(2) widać nie tak poważna by zablokować wypożyczenie
21
Stabilny projekt nie ma co xd
16
Częściej powinno być stosowane ustawienie z Yamalem na ,,10" i Roonym na PS
3
@Pnog37 fajny ale przydałby sie ktoś najwyższej rangi bo obrona leży totalnie i brak lidera a Schlotterbeck byłby tutaj idealny
19
Tu jest potencjał na najlepszego bramkarza świata o czym też mówił Wojtek. Tylko życzyć zdrowia i w końcu mamy topowego bramkarza
2
@blakkudium im wiecej tego czytam tym coraz bardziej wierzę że żadnego Schlotterbecka ani innego topowego LŚO nie ściągniemy. Skończy sie na Senesim latem + jakis kot w worku. Tylko Flicka tu szkoda
0
@Soetie co ty porównujesz xd, już nawet nie chce mi sie rozpisywać o szumie wokół tych partnerek Yamala to zobacz że nie każdy zdążył ogarnac że Pedri ma wogóle kogoś, to jest ta różnica. Nawet nie wiem jak Ci przyszło do głowy że sam fakt bycia w związku ma przeszkadzać w karierze xd
0
@Soetie to oczym piszesz spotyka każdego a ty tylko Yamalowi to przypisujesz. Sobie poczytaj czasem komentarze w trakcie meczu jak przegrywamy, każdy jest sprzedawany i wyzywany nie tylko Yamal. Pedri to jest geniusz na swojej pozycji i nie miewa praktycznie słabych meczów i jest bardzo ułożona osoba to sie nie dziw że tak go kibice lubią. Yamal też sam sobie zapracował na szum medialny wokół niego, to sie nie bierze z niczego ale pewnych rzeczy sie nie bierze na poważnie bo media to hieny. Brak doceniania Yamala to ty sobie nie wiem z czego ubzdurałeś
7
Te rankingi i nagrody to mem ostatnio. Bellingham to poprostu xd, Flick za wygranie 3 trofeów ledwo w top5 gdzie Arteta jest top2 xd, Alvarez to nie wiem za co przed Lewym jak to nawet napastnik nie jest, prędzej bym go w ofensywnych pomocnikach dał
0
@Soetie ciężko inaczej skomentować takie wypociny. Tak fanbaza nie docenia Yamala bo mieli czelność woleć kogoś innego w poprzednim roku xd, i z tego powodu powinien opuścić Barcelone ((((:
0
@Soetie xd
1
@blakkudium ile można o nim pisać, nie stać nas i nie jest nam potrzebny. Ale ważne że sie klika i beton w ankiecie go wybrał