Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Dziękuję bardzo :) Każdy to widzi, ale nie sędzia Hiszpański.
0
@kuz Dokładnie, patrzymy na to ile mógłby nam dać ten karny przy naszej tragicznej skuteczności dziś.
0
@Bartek22 W takim razie co on miał zrobić Kounde aby był karny?
0
@kodi77 Najlepiej mieć sędziego po swojej stronie :)
0
@messi33 Frajerstwo co najwyżej sędziego.
0
@LucasW123 5 nie wykorzystanych sytuacji, co Flick mógł więcej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Je*ać tą ligę, póki sędziowie nie zaczną gwizdać oczywistych karnych nie licząc sytuacji nie wykorzystanych. To nie ma szans na tą ligę.
0
@Romario87 Widać, że chcą za wszelką cenę abyśmy nie wygrali tej ligi, ile już mieliśmy takich sytuacji w tym sezonie.
0
@Borry I pewnie dostanie w gratisie karny.
1
Serio, to nie ma karnego. Ręce na nim dawał xd
4
@MOLESTA A tam nawet żółtej nie było xd
4
@Kapitan hawk Rycerze białych zaczęli się pojawiać :D
2
@norbi77 To jest ten mental ich :D
4
Ten gol, to nagroda za tego sierpa :)
0
@Dari0G Ale wielu pisało :) Podczas też odpowiadałem na takie bzdury :) Więc nie bałem się pomyłki.
0
Pozdrawiam tych, którzy pisali, że Nas dojadą po czerwonej dla Wojtka :D
2
Kartki są tylko dla piłkarzy Barcy :)
4
Mamy 5-2, ale jednak bardzo mi szkoda tej czerwonej dla Wojtka.
2
Gdzie jest kartka???
0
@MarianekFCB Przestań gadać głupoty ;)
1
@PatrychoO Wygramy go !
3
Ogólnie Real też powinien grać w 10 już ale cóż.
1
@Hosh Usuwaj jak najszybciej ten komentarz :)
0
@Rewolucja123 Gotowi na Szczęsnego :)
0
@bart_azz To kto jest bramkarzem na Barcę? Xd
0
@PatrykBarca Jeszcze stream na superbet jest :D
19
Flick za takie zachowanie, jak to zrobił Vinicius dostał by pewnie zawieszenie do końca sezonu ;)
0
Inter Miami już wydał oświadczenie na ten temat :)
0
@Joe_Barbaro Obowiązkowo :)