Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@lysy1015 Serio ty weryfikujesz trenera po kilku miesiącach?
2
@Hadim Leo jednak słynie z innej magii :)
0
@VegetaPolska Origina też przeszedłem, ale bardziej wziąłem się za eksplorację Odyssey :)
0
@VegetaPolska Być może skupili się bardziej na dynamice gry jak i innych szczegółach, przez co pominęli właśnie tak epickie soundtracky :)
0
@VegetaPolska Cudo, pamiętam jak słuchałem tego nawet w aucie :) Polecam jeszcze z Soundtrack z Odyssey :) Również polecam zagrać w Odyssey :)
0
@macio_944 Oczywiście, że tak. Messi w tym meczu powinien mieć spokojnie 2 asysty :D
1
@FCB24 To jaki był wynik meczu z Valencia? Chyba coś przegapiłem...
2
@Rhaan Cóż, Aspas jednak jest biały :)
0
@Litman Ty chyba jednak inny mecz oglądasz xdd
1
@VegetaPolska Szkoda, że tak krótka fabuła była w Rouge. Bo przyjemnie wspominam czas, grając Shayem :D
1
@mekston W sumie to by miało sens. Mój błąd ;)
1
@barcelonaLM Ciekawie czy by Ronaldo przeszedł, do najgorszej drużyny ligi :D
0
@F3DO Więcej dystansu ;)
0
Mógł Hansi powiedzieć, bo w Hiszpani jest to porządku dziennym :D
1
@D10SLEO Bez takich ludzi, nie byłoby się z kogo śmiać :D
9
Ja rozumiem, że zagraliśmy słaby mecz. Ale śmiało można też stwierdzić, że zostaliśmy okradzeni z 1 pkt w ostateczności.
1
@VegetaPolska Zależy od sytuacji. Tu zaliczyła Barca niepotrzebna wpadkę, i patrząc na sytuację w tabeli, to też bym powiedział, że nie ma czym się martwić.
0
Ja Ci tam wierzę Pedri :)
7
@Kapitan hawk Po przegranym meczu Barcy, zawsze się uaktywniają. Chyba jedyne co im w życiu zostało :D
0
@kodi77 W sumie to 4 jeżeli chciałby Nas wyprzedzić.
1
@QuaReL No tak bo Real w tym sezonie nie przegrywa, ani nie remisuje. Luz, kubeł zimnej wody i lecimy dalej .
0
I znów zaczął się spam...
3
Mam nadzieję, że to będzie debiut Wojtka.
0
@Azazel_Pazuzu Słaba połowa u Flicka :)
0
@Katalończyk 99 Będą zwalniać Flicka :D
0
@messi33 Oglądałem pierwszą część i drugą, 3 jeszcze nie miałem okazji ale jak dla mnie to taka komedia gore ;)
3
@poskus Bardzo dobrze :)
2
Mes qué un club ;)
0
@Luciano99 Spokojnie, tylko sprawdzałem, czy istnieje jakaś nadzieja dla męczennika :D
3
@Encore Pena na luzie by wyciągnął :D