Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inter Miami już wydał oświadczenie na ten temat :)
0
@Joe_Barbaro Obowiązkowo :)
0
@ElKamil To już by było tak dla zasady.
1
Specjalna nagroda za karierę, czyli za co dokładnie? + Czemu Leo tam nic nie wygrał? :D
0
@Arden xd inaczej tego nie da się skomentować.
1
To już mój syn 2 letni, mądrzej się wypowiada.
1
@GREGRTS Akurat z Las Palmas to bardziej sędzia się skompromitował.
19
Ale za to żaden z nich nie wygrał z Bayernem :D
1
@barteq Zaliczył asystę przy golu Pedriego ;)
0
@Gronek W sumie, co roku człowiek wtedy wierzył, że będzie lepiej, a było jednak odwrotnie.
0
@Kamiloza91 No liczę, że w kolejnych meczach, nie będziemy mieli już problemu ze skutecznością :)
0
Jeszcze niedawno było 10 pkt przewagi nad Atletico, teraz jest -3 ...
6
Gdzie w tym meczu jest wina Flicka? Może ktoś mnie oświeci :)
0
@Kamiloza91 No jak nasza skuteczność się nie zmieni, to będzie jeszcze więcej.
3
Po takiej grze Atletico to nawet punkt im się nie należał, a biorą pełną pulę... Masakra.
0
@leonek160 To jest ostatnia kolejka tak?
0
@NoziX1 Chodziło mu o sytuację pewnie z ręką.
0
Pieprzona niesprawiedliwość... Życie ehhh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Brawo Panie, udany rewanż :)
3
@blakkudium Przestańmy się jeszcze bardziej ośmieszać...
0
@krol211 Ale niestety nie można tego powiedzieć o Atletico.
0
Skupiamy się na Lidze Mistrzów, na co komu liga.
0
Las Palmas, teraz jeszcze Leganes....
51
Coś czuję, że jakby nasza Tv wypuszczała takie gówno, to by już dawno Barca dostała karę xd + w normalnej lidze, Flick by nie dostał czerwonej kartki :)
0
@tbas Cóż, Rudiger jest czarny i gra dla rządowych. Więcej nie trzeba komentować :)
6
To jest nienormalne ile tych bramek tracimy...
1
@Encore Cóż, za mocno przytrzymał "kółko" na padzie :D
4
@mekston Szacun ogromny dla Argentyny, że pozwoliła Holandii jak i Francji nacieszyć się dłużej mundialem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika