1

@VegetaPolska Może kiedyś się doczekamy :D

2

@Tlener Wystarczająco już ciągnął wszystkich Leo ;)

1

@VegetaPolska Myślę, że o drugi może być ciężko, tym bardziej, że pozbył się kogo miał się pozbyć :D Chyba, że zrobią w jaki sposób stał się prawnikiem mafii :D W tej królowej łez, to raczej była tylko krótka scenka, może specjalnie dla fanów :D + taka ciekawostka, psychopatę prezesa grał raper z zespołu w K-pop :D

2

@zodiak_10 Jakbyś wygrał wszystko, to pewnie też byś grał na większym chillu :D Pech z poprzeczką spowodował jedynie, że Leo tej jedenastki nie strzelił :D

2

@FCB_dimiC Byleby nie brał z dogrywki ze Słowenia.

0

@VegetaPolska Nie bez powodu, jest to jeden z moich ulubionych koreańskich seriali :D

0

@Stinger_ Messi wygrywa Copa, a Ronaldo Euro i można się rozejść.

0

Może Słoweńcy myśleli, że pierw trzeba rozgrzać bramkarza, a później karne się zaczynają :D

0

@Stinger_ W sumie na mundialu Leo też to zrobił :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kejdzi Nawet nie :D

0

@VegetaPolska Moja Żona oglądała ten serial i pokazała mi tą scenę.

0

@VegetaPolska No tak dokładnie. Fajnie było zobaczyć znów tą postać, gdy się skończyło Vincenzo :D

1

@VegetaPolska Polecam Ci serial Vincenzo :)

4

Mam nadzieję, że jak dodadzą memy z jego nie trafień, to przy okazji dadzą jego piękne podania :D

2

@Popitek12 Na mundialu? :D

1

@maroon Bo ten zawodnik był głupkiem na boisku :D

0

@Sylwinho2823 Z ciekawości wszedłem, skoro wiedziałem, że taki artykuł też się pojawi na notatniku.

1

@saviol54 Nie których na białej też odkleja :D i to mocno .

0

@Wittgenstein Myślę, że taki wyimaginowany ruch też jest mu obojętny.

7

@Lionel_Messi10 On nigdy nie powinien odejść z Barcy.

0

@barcelona22 50 lat od razu, najlepiej od razu przestańmy istnieć.

0

@LucasW123 Poczekaj na ruchy jeszcze ze strony Barcy.

3

@Barca398 To nie wchodź w artykuł, jeżeli Ci nie pasuje ...

2

@Rupert_Haubica To Neymar coś gra albo strzela?

0

@Emhyr Zdecydowanie za mało Barcy.

0

@pt9 Wystarczy odpowiedni trener (liczę , że takim będzie Flick) I nasza obecna kadra jest w stanie wiele zdziałać.

0

Za rok, tylko Barca Flicka może to zmienić.

0

@zodiak_10 Nie zapominaj też o tym, że Leo jest terrorystą z Rosario oraz mundial był ustawiony :D

0

@AbelKabel Czy zasłużenie, to już podzielna opinia. City odpadło w tym roku z nimi, na własne życzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?