Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Może kiedyś się doczekamy :D
2
@Tlener Wystarczająco już ciągnął wszystkich Leo ;)
1
@VegetaPolska Myślę, że o drugi może być ciężko, tym bardziej, że pozbył się kogo miał się pozbyć :D Chyba, że zrobią w jaki sposób stał się prawnikiem mafii :D W tej królowej łez, to raczej była tylko krótka scenka, może specjalnie dla fanów :D + taka ciekawostka, psychopatę prezesa grał raper z zespołu w K-pop :D
2
@zodiak_10 Jakbyś wygrał wszystko, to pewnie też byś grał na większym chillu :D Pech z poprzeczką spowodował jedynie, że Leo tej jedenastki nie strzelił :D
2
@FCB_dimiC Byleby nie brał z dogrywki ze Słowenia.
0
@VegetaPolska Nie bez powodu, jest to jeden z moich ulubionych koreańskich seriali :D
0
@Stinger_ Messi wygrywa Copa, a Ronaldo Euro i można się rozejść.
0
Może Słoweńcy myśleli, że pierw trzeba rozgrzać bramkarza, a później karne się zaczynają :D
0
@Stinger_ W sumie na mundialu Leo też to zrobił :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kejdzi Nawet nie :D
0
@VegetaPolska Moja Żona oglądała ten serial i pokazała mi tą scenę.
0
@VegetaPolska No tak dokładnie. Fajnie było zobaczyć znów tą postać, gdy się skończyło Vincenzo :D
1
@VegetaPolska Polecam Ci serial Vincenzo :)
4
Mam nadzieję, że jak dodadzą memy z jego nie trafień, to przy okazji dadzą jego piękne podania :D
2
@Popitek12 Na mundialu? :D
1
@maroon Bo ten zawodnik był głupkiem na boisku :D
0
@Sylwinho2823 Z ciekawości wszedłem, skoro wiedziałem, że taki artykuł też się pojawi na notatniku.
1
@saviol54 Nie których na białej też odkleja :D i to mocno .
0
@Wittgenstein Myślę, że taki wyimaginowany ruch też jest mu obojętny.
7
@Lionel_Messi10 On nigdy nie powinien odejść z Barcy.
0
@barcelona22 50 lat od razu, najlepiej od razu przestańmy istnieć.
0
@LucasW123 Poczekaj na ruchy jeszcze ze strony Barcy.
3
@Barca398 To nie wchodź w artykuł, jeżeli Ci nie pasuje ...
2
@Rupert_Haubica To Neymar coś gra albo strzela?
0
@Emhyr Zdecydowanie za mało Barcy.
0
@pt9 Wystarczy odpowiedni trener (liczę , że takim będzie Flick) I nasza obecna kadra jest w stanie wiele zdziałać.
0
Za rok, tylko Barca Flicka może to zmienić.
0
@zodiak_10 Nie zapominaj też o tym, że Leo jest terrorystą z Rosario oraz mundial był ustawiony :D
0
@AbelKabel Czy zasłużenie, to już podzielna opinia. City odpadło w tym roku z nimi, na własne życzenie