Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Nie do końca , przyjdzie do Nas nowy trener i też może wiele się zmienić.
1
@tbas Spodziewałem się ,że ta mina będzie pięknym memem :D
0
@Encore Bliżej mógł podejść :D
4
@Lionel_Messi10 Przy tej grafice, aż łezka w oku się kręci :)
1
@barcanawieki Szkoda ,że jak biali tu prowokują, to często zostają bez bana.
0
@BARCA1899Messi Pamiętaj. Gdyby to nie był Xavi :D
0
@FcPortoFan1999 To może jak Xavi uzna ,że liga jest przegrana, to się tak stanie :)
0
@Kidd Spokojnie, byle nie stracić bramki i będzie dobrze :D
0
Myślicie,że ewentualna porażka w dwumeczu z Napoli, przyśpieszy odejście Xaviego ? :)
0
@karolup To jest właśnie być cules.
1
Xavi ty masz świadomość, że my do Realu tracimy 10 pkt , a nie 2 czy 3 .
0
Z spadkowiczem. Brawo.
0
Granada serio xdd
0
@Dalhi Ciekawy pomysł dałeś teraz ;)
0
@Marcin43 Wystarczy nam trener z pomysłem, który zrobi różnice ;)
3
@MESSIah16 Dlatego w takich przypadkach, powinna być kara adekwatna do czynu.
0
@MESSIah16 Szkoda ,że tak nie zrobił komuś większemu od siebie .
0
@Kuba_1 Aż mi szkoda się zrobiło tego gościa.
3
@Matheu12 No nie do końca . Jak dla mnie, państwo powinno mieć taką armię , aby zwykli cywile nie musieli robić za mięso armatnie.
0
@Jackazz Widziałem, tragedia xd
1
@Dari0G Napisałeś,że w kontekście trofeów nie ma różnicy. To kiedy ostatnio Tottenham coś zdobył? Chyba ,że nie to miałeś konkretnie na myśli.
0
@Tom0VeB Dokładnie. Ważne,że puchar szejka będzie miał, choć jeszcze nie wiadomo , czy wygrają z Al-Hilal.
0
@Dari0G Tu tak średnio trafiłeś, bo jeżeli chodzi o puchary , to Tottenham nie ma podjazdu nawet do Barcy . Chyba ,że chodzi Ci o obecny sezon jak wygląda? :D
0
@Gaz Jego co najwyżej, może synowie zastąpią :)
1
W meczu Al- Nassr i Inter Miami był pojedynek 69 latka z 6 latkiem , jeżeli chodzi o istnienie klubu :D
0
@PatrychoO W sumie racja , z Ronaldo pewnie by przegrali :D
0
@MessiForeverTheBest No raczej ,że nie . Jakby chciał czegoś więcej, to na pewno by nie poszedł do ostatniej drużyny ligi.
1
@mekston Leo , wiesz co masz robić :D
1
@Kuba_1 Może nadrobi wynik :D
1
Może Leo na drugą połowę wejdzie.