Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle A może zwrócił uwagę Enzo, ale prywatnie.
3
@MichuZ44 No jakby ciągnęły puste wozy, to pewnie by nie było ciężko..
1
@Popitek12 To w tym wypadku, pytania o Leo nie było :D
0
@Popitek12 Dla ludzi pracujących, zawsze przyda się szybszy zwrot :D
0
@Popitek12 Ty wciąż uważasz, że jest lepszy od Leo? ;)
0
@Majowy_ Ty masz świadomość, że mamy nowego trenera, a za tym idzie świeżość oraz nowe pomysły.
1
@Borry Ogólnie, wszystko co by nie wygrała Argentyna, to było poważne.
0
@Kgorecki2500 Koledzy wygrali mu puchar xddd Niebywałe, że piłka nożna jest sportem zespołowym :)
0
@Rupert_Haubica A czemu według Ciebie, bardziej Haaland zasłużył?
1
@FCBarcaOfficial Ciebie też, nikt nie chce na tej stronie.
1
Przynajmniej nie trzeba szukać piłki na orbicie :D
2
A więc jest brameczka Leo :D
1
@Xaviball Dobrze, że mam nockę :D
0
@jeronimofrancisco W których meczach były takie sytuacje? ;)
0
@Roobo Osioł na więcej zasługuje :D
0
@clyde Wprawdzie Brazylia też odpadała z Copa America, ale nwm czy to ma jakieś znaczenie.
1
@jeronimofrancisco A co takiego wyprawiają?
10
@Knut A kto tu potrzebował Twojego komentarza?
1
@barcelona22 Tobie to już się płyta zacięła.
0
@Vampir707 Daj dorosnąć jego synom :D Znów wtedy Messi będzie ją dostawał :D
5
@Gronek No tak, bo na mundialu wszystkie drużyny były lepsze od Argentyny xdd i nie zasłużenie z nią przegrywały xdd
1
@VegetaPolska Chyba można powiedzieć jedynie, jaki kraj taki obyczaj :D
0
@Worny Tą żenującą tv już dawno powinni zawiesić.
2
@Gronek No tak. Nic nie grali, a gole i statystyki same się nabijały.
0
@VegetaPolska Żona mi opowiadała, że ogólnie jest taka kultura w Korei, pod względem szacunku do starszych czy po prostu drugiej osoby. Również celebryci bardzo cenią swoją prywatność.
1
@VegetaPolska Fakt, mają coś w sobie te seriale. I tam jednak inaczej jest też przedstawiona miłość, niż w serialach z Europy czy Stanów.
1
@VegetaPolska No ja teraz czekam na drugi sezon Squid Game :D
10
@mekston Myślę, że dyskusja z nim nie ma sensu :)
6
@Gronek Jeszcze mi powiedz, że na farcie mundial wygrała xdd
5
@Gronek To chyba tylko dla Ciebie :) Na farcie, to by leciała gdyby w każdym meczu, ja inne zespoły dominowały, a ona cudem z tego wychodziła. Śmiem twierdzić, że z Argentyną jest inaczej ;)