0

@Rust_Cohle A może zwrócił uwagę Enzo, ale prywatnie.

3

@MichuZ44 No jakby ciągnęły puste wozy, to pewnie by nie było ciężko..

1

@Popitek12 To w tym wypadku, pytania o Leo nie było :D

0

@Popitek12 Dla ludzi pracujących, zawsze przyda się szybszy zwrot :D

0

@Popitek12 Ty wciąż uważasz, że jest lepszy od Leo? ;)

0

@Majowy_ Ty masz świadomość, że mamy nowego trenera, a za tym idzie świeżość oraz nowe pomysły.

1

@Borry Ogólnie, wszystko co by nie wygrała Argentyna, to było poważne.

0

@Kgorecki2500 Koledzy wygrali mu puchar xddd Niebywałe, że piłka nożna jest sportem zespołowym :)

0

@Rupert_Haubica A czemu według Ciebie, bardziej Haaland zasłużył?

1

@FCBarcaOfficial Ciebie też, nikt nie chce na tej stronie.

1

Przynajmniej nie trzeba szukać piłki na orbicie :D

2

A więc jest brameczka Leo :D

1

@Xaviball Dobrze, że mam nockę :D

0

@jeronimofrancisco W których meczach były takie sytuacje? ;)

0

@Roobo Osioł na więcej zasługuje :D

0

@clyde Wprawdzie Brazylia też odpadała z Copa America, ale nwm czy to ma jakieś znaczenie.

1

@jeronimofrancisco A co takiego wyprawiają?

10

@Knut A kto tu potrzebował Twojego komentarza?

1

@barcelona22 Tobie to już się płyta zacięła.

0

@Vampir707 Daj dorosnąć jego synom :D Znów wtedy Messi będzie ją dostawał :D

5

@Gronek No tak, bo na mundialu wszystkie drużyny były lepsze od Argentyny xdd i nie zasłużenie z nią przegrywały xdd

1

@VegetaPolska Chyba można powiedzieć jedynie, jaki kraj taki obyczaj :D

0

@Worny Tą żenującą tv już dawno powinni zawiesić.

2

@Gronek No tak. Nic nie grali, a gole i statystyki same się nabijały.

0

@VegetaPolska Żona mi opowiadała, że ogólnie jest taka kultura w Korei, pod względem szacunku do starszych czy po prostu drugiej osoby. Również celebryci bardzo cenią swoją prywatność.

1

@VegetaPolska Fakt, mają coś w sobie te seriale. I tam jednak inaczej jest też przedstawiona miłość, niż w serialach z Europy czy Stanów.

1

@VegetaPolska No ja teraz czekam na drugi sezon Squid Game :D

10

@mekston Myślę, że dyskusja z nim nie ma sensu :)

6

@Gronek Jeszcze mi powiedz, że na farcie mundial wygrała xdd

5

@Gronek To chyba tylko dla Ciebie :) Na farcie, to by leciała gdyby w każdym meczu, ja inne zespoły dominowały, a ona cudem z tego wychodziła. Śmiem twierdzić, że z Argentyną jest inaczej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?