1

@Kapitan hawk Nazwa zobowiązuje :D

0

@draxidox Wsparcie dla rolników :D

1

@Kapitan hawk No bo wiesz, Leo gra w lidze "burgerów", a Ronaldo na poziomie Ligi Francuskiej :D

1

@mekston Leo z kontuzjami ma jeszcze taki wynik :D

1

@Messibestplayerintheworld Taka zwyczajna akcja Leo :D

0

@Kapitan hawk Myślę, że załatwił sobie ławkę :D

0

@norbi77 Cóż Xavi przy Ancelottim to dosłownie amator :)

1

@ACRAB95 Gdyby Barca grała w premier, to myślę, że takiej sytuacji finansowej byśmy nie mieli.

1

Ta śmieszna telewizja, jest jeszcze bardziej bezkarna niż sędziowie.

0

@Gaz Dlaczego Leo dostał w 2019 roku złota piłkę? W filmiku pięknie pokazane :D

2

@DonMatteo901 Dobrze, że to nie było w Hiszpanii, jeszcze by nie uznali :D

1

@VegetaPolska Mimo wszystko, śmiem twierdzić, że tu jest więcej obiektywnych kibiców niż na notatniku ;)

0

@esem91 No jeżeli przegrywasz mecz , w którym sędzia też dodał coś od siebie, to nie da się inaczej.

0

@Gosciuu Ale przecież Łunin jest w bramce za linią i tam piłka w niego trafia.

0

@Gosciuu

Dalej tak twierdzisz?

0

@Gosciuu Polecam zobaczyć powtórkę, gdzie widać,że wpadła.

0

@Chaoss Sędziów na pewno ma :D

1

I teraz powinno być 3-3 , pierdole to...

0

@tarantino10 Przecież tu gol jest.

0

@spyke A dla Madrytu był?

0

@JordiAlbion Oni mają jakieś dodatkowe kamery czy jak?

0

@kuz Dla mnie to wygląda jakby Vasquez dużo dodał od Siebie patrząc na tą powtórkę.

0

@Firestone Orzeł bramka jest, reszka nie ma xdd

1

Xddd var w Hiszpanii to widzę robi za atrapę

0

@ricardo0705 Cóż, kolejny trening zaliczony :D

0

@DonMatteo901 Kupiłem nowe letnie, więc trzeba było je wypróbować :D

0

@P33ck A później ktoś Ci powie ,że Messi nie zasłużenie wygrał z nim w złotej piłce.

0

@Sysia11 Spokojnie. W Barcy, też może się wiele zmienić w przyszłym sezonie ;)

0

@JohnnyBarca Nie zdobyli potrójnej korony , więc jest git :D

1

@PatrychoO I już zawsze nim będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?