Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Nazwa zobowiązuje :D
0
@draxidox Wsparcie dla rolników :D
1
@Kapitan hawk No bo wiesz, Leo gra w lidze "burgerów", a Ronaldo na poziomie Ligi Francuskiej :D
1
@mekston Leo z kontuzjami ma jeszcze taki wynik :D
1
@Messibestplayerintheworld Taka zwyczajna akcja Leo :D
0
@Kapitan hawk Myślę, że załatwił sobie ławkę :D
0
@norbi77 Cóż Xavi przy Ancelottim to dosłownie amator :)
1
@ACRAB95 Gdyby Barca grała w premier, to myślę, że takiej sytuacji finansowej byśmy nie mieli.
1
Ta śmieszna telewizja, jest jeszcze bardziej bezkarna niż sędziowie.
0
@Gaz Dlaczego Leo dostał w 2019 roku złota piłkę? W filmiku pięknie pokazane :D
2
@DonMatteo901 Dobrze, że to nie było w Hiszpanii, jeszcze by nie uznali :D
1
@VegetaPolska Mimo wszystko, śmiem twierdzić, że tu jest więcej obiektywnych kibiców niż na notatniku ;)
0
@esem91 No jeżeli przegrywasz mecz , w którym sędzia też dodał coś od siebie, to nie da się inaczej.
0
@Gosciuu Ale przecież Łunin jest w bramce za linią i tam piłka w niego trafia.
0
@Gosciuu
0
@Gosciuu Polecam zobaczyć powtórkę, gdzie widać,że wpadła.
0
@Chaoss Sędziów na pewno ma :D
1
I teraz powinno być 3-3 , pierdole to...
0
@tarantino10 Przecież tu gol jest.
0
@spyke A dla Madrytu był?
0
@JordiAlbion Oni mają jakieś dodatkowe kamery czy jak?
0
@kuz Dla mnie to wygląda jakby Vasquez dużo dodał od Siebie patrząc na tą powtórkę.
0
@Firestone Orzeł bramka jest, reszka nie ma xdd
1
Xddd var w Hiszpanii to widzę robi za atrapę
0
@ricardo0705 Cóż, kolejny trening zaliczony :D
0
@DonMatteo901 Kupiłem nowe letnie, więc trzeba było je wypróbować :D
0
@P33ck A później ktoś Ci powie ,że Messi nie zasłużenie wygrał z nim w złotej piłce.
0
@Sysia11 Spokojnie. W Barcy, też może się wiele zmienić w przyszłym sezonie ;)
0
@JohnnyBarca Nie zdobyli potrójnej korony , więc jest git :D
1
@PatrychoO I już zawsze nim będzie :)