1

Nie można tak zawsze grać.

0

@Firestone Po sezonie, to może być za późno.

2

Spokojnie, jeszcze walczymy o LM.

6

@PietrasCoelho Na ten moment, to my tylko teoretycznie walczymy o jeszcze jakiekolwiek trofeum.

1

@PatrychoO Ja chyba do końca sezonu przerzucę się na Barce Femeni :D

0

@patriczix Napoli*

0

@dzajo_89 Napoli*

2

@Ytari Dokładnie. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.

1

@clyde Xavi chyba nie wie ,że prowadzi Barcelonę.

1

@mekstonTo już raczej tylko dla zasady :)

0

@tristan87 Xavi , lepiej czasem milczeć..

0

@mekston Xavi do 2028 :D

0

@krol211 To są jeszcze jakieś?

0

Vitor mam nadzieję,że ławka chociaż ciepła jest xdd

2

@sidi12843 Kto nas nie niszczy..

0

Ja mam nadzieję ,że to był ostatni mecz Xaviego. Dziękuję

0

Niesamowicie walczą by odrobić, wolniej się nie da?

0

Czemu on zmian w ataku nie robi jak kuleje . Brawo Xavi po raz kolejny

0

Roberto poważnie..

0

Te 2 setki Yamala , ja mam nadzieję,że to się tylko nie zemści.

1

Mam nadzieję,że Vitor na dogrywkę.

0

Na co komu zmiany , dominujemy i jest dobrze.

0

Ta obrona w tym sezonie jest jak atrapa ..

0

@katalonczyk987 To jaki będzie wynik ? Bo się zastanawiam czy oglądać.

5

@kynio302 Ale symulka, ledwo go dotknął :D

0

@brains No niby tak , ale ponoć jest równość w piłce nożnej :D

10

Ja się dziwię,że żadne jeszcze organy nie zrobiły porządku z ich telewizją.

0

Leo zszedł, można wyłączyć :D

0

@GeraltzKatalonii Może gdyby nie wygrał wszystkiego, to chciałby jeszcze walczyć w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?