Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Myślę, że Xavi da podobny skład jak na Bayern, ale niestety bez Araujo.
5
@Coutinho007 Myślę, że najwyższa pora 16 października :)
1
@jacobFCB Tu powinny być minusowe herby :D i za dużą ilość automatyczny ban :D
2
@abram3k Dobrze, że nic gorszego mu się nie stało.
0
@Derean Przykre a zarazem prawdziwe.
0
@Medium Czasem jednego nie rozumiem, skoro zawsze jest tyle gapiów czemu nikt nie potrafi zareagować? Okey rozumiem, że wielu przypadkach jest tak, że nikt mieszać się nie chce bo boi się, że i jemu mogą coś zrobić. Ale wystarczyło aby połączyć siły w jakąś grupkę i chociaż ich rozdzielić... No chyba, że taka ironia losu i tam nie było żadnych rosłych gości :)
0
@draxidox Nie było Gaviego, Pedriego czy Dembele, stąd brak bramki :D
0
@Kgorecki2500 Zapewne by to były bardzo wyrównane mecze :D
2
@GeneralXavi Mam dach nad głową, mam auto, mam Żonę i dziecko w drodze, więc na szczęście nie mogę narzekać :D
6
@norbi77 Real prowadzi, nie ma sensu więcej :D
1
@Sysia11 Ten ktoś musiał mieć dobry towar :D
15
@kostek579 Poczytaj czasem swoją stronę. Tam jeszcze gorsze rzeczy o Barcy wy czytasz :)
0
@ElTomas To chyba nie mówisz o Barcy z tego sezonu.
0
@Essos Barca :D
0
@cules100pro Może dziś wieczorem, będzie tam mniej do śmiechu xdd
0
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/internauci-bezlitosci-dla-druzyny-lewandowskiego-memy-po-meczu-bayern-barcelona/qdz9p8f?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_48h
Jak dla mnie trochę nie trafione memy, patrząc na grę Barcy wczoraj :D
1
@Janiama Aż miło się czyta komentarze osób, trzymających poziom na tej stronie :)
0
@koksik2700 Fakt Leo jest coraz starszy, ale w PSG w tym sezonie trzyma poziom :D
1
@Bykunn I tak jest duży progres, patrząc,że w ostatnich meczach do Bayern dyktował nam warunki :D
0
@T84 A czemu założyłeś od razu ,że Bayern wyjdzie z pierwszego? Jeszcze został rewanż na Camp Nou i Oni też mogą się jeszcze potknąć ;)
0
@Matwar A jak nam mecze wygrywał, to nikomu już nie przeszkadzało,że "człapie" :)
0
@Kapitan hawk musisz uważać, bo już na białej o Tobie piszą :D
0
@mekston Patrząc na jego obecną formę , to ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny :D
2
Jak dla mnie, prawidłowa decyzja sędziego.
7
@bartas97 Tylko Leo porządny :D
2
@cris2706 To akurat wrzucał Roberto :) podanie Kounde skończył bramką :)
0
@tbas Napisałeś,że tu nie ma taktyki, tylko indywidualności. A ja widzę,zupełnie co innego, mam na myśli coraz bardziej zgrany zespół i pomysł Xaviego na grę.
0
@tbas xddd stary, to my chyba inne mecze oglądamy.
1
Do przerwy powinno być przynajmniej 3-0 , oby w drugiej połowie zagrali z podobną dynamiką. VeB
1
A gdzie kartka xdd