0

@ZwyklyKibicBarcy04 Myślę,że niebawem tego doświadczymy :)

2

@koziar Nie widzę dzisiaj innego scenariusza, niż pewne 3 pkt :)

0

@Survier Większa szansa,że będzie nie do przejścia bo rywale się go będą bać :D

1

@salomonFCB 23:59

1

@Rl9k1nG Pisać Real nie wypada co? :D A tak na poważnie to najczęściej robię zakupy w lidlu czy biedronce, więc chyba te 2 sklepy mogę nazwać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Jakchcesz Znajdziesz kilka komentarzy, gdzie piszą,że za wolno xdd

1

@Pinokio On potrzebuje rytmu meczowego.

2

@P33ck To samobój będzie :D

0

@endriuuu2 Czyli rozumiem, mecz życia bramkarza :D

0

Bayern dziś remis, czyżby maszyna została zatrzymana :D

0

@Vold94 Przyda się weryfikacja wzmocnionego składu :)

0

@Vold94 W ostatnich sezonach wygrywaliśmy z Interem czy Napoli.

0

@PWS To raczej Haaland go zahaczył :D

3

Patrząc na Pana,który sędziował to spotkanie, to ten karny to żadna nowość xddd

0

De Bruyne wyjaśniony :D

0

@zadafcb W szczególności dla jednego z najlepszych prezydentów Barcy :D

0

I pomyśleć,że po pierwszej połowie było tyle jadu..

1

Ile dają w meczu trafne zmiany , brawo Barca!

4

Wszedł Raphinha i od razu skrzydło ruszyło.

0

@aezakmi123 Ewentualnie wtedy można grać 3 środkowymi obrońcami, lepsze to niż grać Araujo na prawej stornie.

6

Czekam z niecierpliwością aż zarejestrują Kounde, i przesuną Araujo na środek.

1

@Bykunn A ja mówię,że wygramy :)

2

Araujo nie może grać na boku.

11

@Sysia11 Zawsze miał :)

0

Xavi ufam Tobie :D

0

@AmigoBlancos Owszem były te 2 sytuacje, tylko w swoim komentarzu bardziej skupiłem się na grze Barcy;)

0

@masq W takim razie, niech ten mecz posłuży jako kubeł zimnej wody dla Nich i lecimy dalej.

0

Panowie teraz tak na chłodno, Barca wczoraj źle nie zagrała,miała swoje okazje i jedynie czego zabrakło to tzw.szczęścia i precyzyjnego wykończenia. Widać,że chłopaki chcą i myślę,że wyniki przyjdą lada moment. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?