Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Myślę,że niebawem tego doświadczymy :)
2
@koziar Nie widzę dzisiaj innego scenariusza, niż pewne 3 pkt :)
0
@Survier Większa szansa,że będzie nie do przejścia bo rywale się go będą bać :D
1
@salomonFCB 23:59
1
@Rl9k1nG Pisać Real nie wypada co? :D A tak na poważnie to najczęściej robię zakupy w lidlu czy biedronce, więc chyba te 2 sklepy mogę nazwać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz Znajdziesz kilka komentarzy, gdzie piszą,że za wolno xdd
1
@Pinokio On potrzebuje rytmu meczowego.
2
@P33ck To samobój będzie :D
0
@endriuuu2 Czyli rozumiem, mecz życia bramkarza :D
0
Bayern dziś remis, czyżby maszyna została zatrzymana :D
0
@Vold94 Przyda się weryfikacja wzmocnionego składu :)
0
@Vold94 W ostatnich sezonach wygrywaliśmy z Interem czy Napoli.
0
@PWS To raczej Haaland go zahaczył :D
3
Patrząc na Pana,który sędziował to spotkanie, to ten karny to żadna nowość xddd
0
De Bruyne wyjaśniony :D
0
@zadafcb W szczególności dla jednego z najlepszych prezydentów Barcy :D
0
@Katalończyk 99 https://businessinsider.com.pl/finanse/facebook-wprowadza-zmiany-koniec-ery-starych-mediow-spolecznosciowych/metqysr
Tu masz o tym artykuł.
0
I pomyśleć,że po pierwszej połowie było tyle jadu..
1
Ile dają w meczu trafne zmiany , brawo Barca!
4
Wszedł Raphinha i od razu skrzydło ruszyło.
0
@aezakmi123 Ewentualnie wtedy można grać 3 środkowymi obrońcami, lepsze to niż grać Araujo na prawej stornie.
6
Czekam z niecierpliwością aż zarejestrują Kounde, i przesuną Araujo na środek.
1
@Bykunn A ja mówię,że wygramy :)
2
Araujo nie może grać na boku.
11
@Sysia11 Zawsze miał :)
0
Xavi ufam Tobie :D
0
@AmigoBlancos Owszem były te 2 sytuacje, tylko w swoim komentarzu bardziej skupiłem się na grze Barcy;)
0
@masq W takim razie, niech ten mecz posłuży jako kubeł zimnej wody dla Nich i lecimy dalej.
0
Panowie teraz tak na chłodno, Barca wczoraj źle nie zagrała,miała swoje okazje i jedynie czego zabrakło to tzw.szczęścia i precyzyjnego wykończenia. Widać,że chłopaki chcą i myślę,że wyniki przyjdą lada moment. VeB