2

$ity ma jakies przywileje? Tyle kasy wydali i co z tym finansowym fair play

0

To zostaniemy z Masipem na poczatek sezonu

6

Wynajal dla picu ze niby szuka klubu

4

Klubowo juz osiagnal prawie wszystko zostala teraz reprezentacja he

2

Akcja spoleczna szukamy nowego klubu dla Douglasa.

0

No qrwa zagrac zajeb.cie 2 set a w 3 znow dno

0

Szczeli i to nie jedna

0

$ity kupilo sobie trenera ale i tak nie uda im sie stworzyc drugiej Barcy.

3

Zielinski: Cos dosypali bo zupa byla zaslona

1

Ta zjadl kaszanke z anabolem

2

Mozliwosc jest taka ze po studiach bedziesz mogl stosowac matematyke

11

Tylko nie Mathieu takie babole robil w presezonie ze szok. Wolalbym pare Umtiti Pique bo Masche nie moze zagrac i tak.

6

Ogniwo to on ma w zapalniczce

2

Szkoda ze Tello nie dostal szansy w presezonie. Mogliby sie pozbyc wreszcie tego douglasa darmozjada

1

Umtiti > Mathieu

0

Niech Luis strzela z wonego

0

Kur taka sampdoria nam strzela 2 gole

0

Arda na skrzydle lepiej sie prezentuje

0

Oo sprint ARdy

0

I tak wina Ardy bo odprowadzil ja wzrokiem :>

0

Powinien teraz Umtiti wejsc za Pique

1

Iniesta jaki opalony he

0

Oo linetty sie pokazal

0

Co z Bravo ???

0

Slabo z ta obrona w kazdym meczu narazie tracimy bramke

3

Piekna wrzutka Digne

0

cr7 znowu napyka bramek ogorkom i zostanie krolem LM

0

Gazprom jest sponsorem LM wiec wiadomo o co chodzi

1

Chca wyciagnac jeszcze wieciej kasy. A ta kasa znajduje sie w premier league

0

Niech ogrywa sie poki co w rezerwach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?