Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
$ity ma jakies przywileje? Tyle kasy wydali i co z tym finansowym fair play
0
To zostaniemy z Masipem na poczatek sezonu
6
Wynajal dla picu ze niby szuka klubu
4
Klubowo juz osiagnal prawie wszystko zostala teraz reprezentacja he
2
Akcja spoleczna szukamy nowego klubu dla Douglasa.
0
No qrwa zagrac zajeb.cie 2 set a w 3 znow dno
0
Szczeli i to nie jedna
0
$ity kupilo sobie trenera ale i tak nie uda im sie stworzyc drugiej Barcy.
3
Zielinski: Cos dosypali bo zupa byla zaslona
1
Ta zjadl kaszanke z anabolem
2
Mozliwosc jest taka ze po studiach bedziesz mogl stosowac matematyke
11
Tylko nie Mathieu takie babole robil w presezonie ze szok. Wolalbym pare Umtiti Pique bo Masche nie moze zagrac i tak.
6
Ogniwo to on ma w zapalniczce
2
Szkoda ze Tello nie dostal szansy w presezonie. Mogliby sie pozbyc wreszcie tego douglasa darmozjada
1
Umtiti > Mathieu
0
Niech Luis strzela z wonego
0
Kur taka sampdoria nam strzela 2 gole
0
Arda na skrzydle lepiej sie prezentuje
0
Oo sprint ARdy
0
I tak wina Ardy bo odprowadzil ja wzrokiem :>
0
Powinien teraz Umtiti wejsc za Pique
1
Iniesta jaki opalony he
0
Oo linetty sie pokazal
0
Co z Bravo ???
0
Slabo z ta obrona w kazdym meczu narazie tracimy bramke
3
Piekna wrzutka Digne
0
cr7 znowu napyka bramek ogorkom i zostanie krolem LM
0
Gazprom jest sponsorem LM wiec wiadomo o co chodzi
1
Chca wyciagnac jeszcze wieciej kasy. A ta kasa znajduje sie w premier league
0
Niech ogrywa sie poki co w rezerwach