0

Pewnie przez te nowe kosulki nie mieli zgrania

31

Towarzyski nie towarzyski wstyd dostac 4:0

0

Masip > Ter Stegen, Bravo

0

Heh co sie tworzy juz 3 dla liverpoolu

2

Moze zostawia go na lotnisku

0

I taka postawa mi sir podoba. Nie nastawia sie ze bedzie zmiennikiem tylko dazy do gry w 1 skladzie.

3

Czemu brak logo KMŚ u Gomesa na koszulce? U reszty logo bylo ;s

0

Heh a co z Messim ktory jest twarza Fify

0

Dudek chociaz na lawce posiedzial :)

3

Hehe Messi to teraz taki SuperSaiyan. Wszedl na wyzszy poziom.

0

Widocznie pasuje mu trenowac, brac hajs i siedziec na trybunach.

0

Jutro pewnie bedzie oficjalka zwiazana z Vietto. Wiec prezentacja czw/pt

0

Dobrze ze Barca opuscila ten cyrk zwiazany z pogba

0

Krok wstecz jakby przeszedl do Juve

30

Mozna sie bylo spodziewac ze Messi nie wytrzyma i skroci wakacje he

0

Spokojnie jeszcze odpowie jakims pozwem w kierunku pilkarzy Barcy

0

Ci ze zdjecia napewno

0

Wolalbym zostawic Rakitica niz Arde. Bo ten chociaz biega stara sie w obronie a Arda tylko czlapie bo boisku.

0

No.coz wybral lepszy klub :>

0

Specjalnie zanizyli zeby cr7 byl najdrozszy

0

Obecnie Bale jest najdrozszy 101 mln euro

0

W Bayernie mial lepszych zawodnikow i nie udalo mu sie zawojowac.LM

0

City pewnie nie wie kto to jest. Uslyszeli ze Barca i Real sie nim interwsuje to kupili.

0

To juz nie nasz problem. Wreszcie sie pozbedziemy jego

0

Szkoda mogl pograc u nas spokojnie do 40-stki

0

No i przezucic sie z amd na intel

3

https://vine.co/v/57tnMMBE9vI

Barca Barcaa Barcaaa ! Umtiti :)

0

Tak mowili bo zazdroszcza mu przejscia do najlepszej druzyny na swiecie.

0

Duzo to on sobie nie pogral w tamtym sezonie

0

Byl powolany na euro 2016 ale przed turniejem doznal kontuzji lydki . Za niego pojechal Umtiti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?