0

Jakie znacie kozackie kanały kulinarne na YT?
Ja na ten moment policzona szama i Tomasz Strzelczyk

2

@Esteban_ 50 zielonych w minutę, tej nocy nie zaśniesz

1

na tym kanale yt będzie mecz?

1

A skąd oni to wiedzą? Może ktoś kogoś zabił i w piwnicy trzyma albo zakopali kogoś i odkopią za parę dni xd

0

To za patelnie tamtą Sernika xD

1

@Norbaj66 A ja na Sane i widzę młodego Snoop Dogga

1

Kursik ponad 3 jak w masło xD easy peasy

0


to były seriale i to był Stachura a nie teraz doskoza jakaś
to na wozie to pod wozem znów
że nie wspomnę o złotopolskich albo buła i spóła

3

Ivan Komarenko to był gość
złe kilometry dzielą nas, lato umiera jesieni czas

5

@Alan985 no, zdarzają się

4

@lukas10 nie twoja sprawa... bambo

0

@ctid bo tam jest zaminięty rambo

0

Po trzecie – primo ultimo – nikt nie otwiera tych drzwi

0

Da się połączyć z głośnikiem bezprzewodowym jak bluetooth nie mam w lapku? i kabla też brak xD jest jakiś program może?

0

Ktoś wie jak z graniem u buka za granicą? Czy można u jakiegoś? Wiem, że w fortunie nie ma takiej możliwości chyba, nie wiem jak w innych.

0

@Kacperbarcade W Polsce za taką wakacyjną pracę zarabiałem ze 2k na ręke, tutaj 350 zł dziennie jak dużo pracy, dla kogo dobry dla tego dobry w sumie, dla mnie jest w porządku :D

0

@WesternPeek 3 miesiące

0

@ranger3120 Nie pasuje to złe słowo, Holendrzy są bardzo mili, każdy się każdemu kłania, ale jak mam świadomość, że wszyscy przyjaciele i rodzina są w Polsce to lipa troche xD
E: mam nadzieję, że się przyzwyczaje

0

Tydzień jestem w pracy w Holandii i już nie mogę wytrzymać. Współczuję jak ktoś tu mieszka na stałe i rodzinę ma w Polsce. Pieniądze dobre, ale chyba nie warte tego wszystkiego :D

0

@krzychu1526 a ja breaking bad, ale to niemożliwe

4

"I nie zmienia się nic" jak to śpiewał Rysiu

0

Ziomeczki, mam ponad 3gb limitu neta w roamingu i kupiłem kiedyś karte z netem dodatkową, jako 2 karta sim ona dziala, tam jest 20 gb, tylko nie wiem czy ona będzie działała za granicą, ktoś coś wie?
PLAY

1

"My gramy bez bramkarza, pa co on robi, w siatkówkę gra"

4

Wyszło jak zawsze XD

53

5 reklam browarów pod rząd, no choćby człowiek chciał to się nie obroni

1

@snoopdegie No to oczywiste xD Knur do Choroszczy

0

@snoopdegie Heh, strusia to sie na tej stronie nie spodziewałem xd

0

@messi564 Przecież obawy o ten transfer są jak najbardziej logiczne i nie trzeba źle życzyć Barcelonie, żeby być przeciwnym przenosinom Neymara z powrotem do Barcy. Jest dużo minusów, za dużo wręcz.

3

@student97r Myślę, że jest na równi z Niesiołowskim. Stefan został z polityki wyeliminowany i Krystynie odejście tez dobrze zrobi. Albo nie tyle jej dobrze zrobi co nam.

7

@ddanioofcb Osoba naszego trenejro skutecznie studzi wszelki zapał przed nadchodzącym sezonem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?