Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie znacie kozackie kanały kulinarne na YT?
Ja na ten moment policzona szama i Tomasz Strzelczyk
2
@Esteban_ 50 zielonych w minutę, tej nocy nie zaśniesz
1
na tym kanale yt będzie mecz?
1
A skąd oni to wiedzą? Może ktoś kogoś zabił i w piwnicy trzyma albo zakopali kogoś i odkopią za parę dni xd
0
To za patelnie tamtą Sernika xD
1
@Norbaj66 A ja na Sane i widzę młodego Snoop Dogga
1
Kursik ponad 3 jak w masło xD easy peasy
0
to były seriale i to był Stachura a nie teraz doskoza jakaś
to na wozie to pod wozem znów
że nie wspomnę o złotopolskich albo buła i spóła
3
Ivan Komarenko to był gość
złe kilometry dzielą nas, lato umiera jesieni czas
5
@Alan985 no, zdarzają się
4
@lukas10 nie twoja sprawa... bambo
0
@ctid bo tam jest zaminięty rambo
0
Po trzecie – primo ultimo – nikt nie otwiera tych drzwi
0
Da się połączyć z głośnikiem bezprzewodowym jak bluetooth nie mam w lapku? i kabla też brak xD jest jakiś program może?
0
Ktoś wie jak z graniem u buka za granicą? Czy można u jakiegoś? Wiem, że w fortunie nie ma takiej możliwości chyba, nie wiem jak w innych.
0
@Kacperbarcade W Polsce za taką wakacyjną pracę zarabiałem ze 2k na ręke, tutaj 350 zł dziennie jak dużo pracy, dla kogo dobry dla tego dobry w sumie, dla mnie jest w porządku :D
0
@WesternPeek 3 miesiące
0
@ranger3120 Nie pasuje to złe słowo, Holendrzy są bardzo mili, każdy się każdemu kłania, ale jak mam świadomość, że wszyscy przyjaciele i rodzina są w Polsce to lipa troche xD
E: mam nadzieję, że się przyzwyczaje
0
Tydzień jestem w pracy w Holandii i już nie mogę wytrzymać. Współczuję jak ktoś tu mieszka na stałe i rodzinę ma w Polsce. Pieniądze dobre, ale chyba nie warte tego wszystkiego :D
0
@krzychu1526 a ja breaking bad, ale to niemożliwe
4
"I nie zmienia się nic" jak to śpiewał Rysiu
0
Ziomeczki, mam ponad 3gb limitu neta w roamingu i kupiłem kiedyś karte z netem dodatkową, jako 2 karta sim ona dziala, tam jest 20 gb, tylko nie wiem czy ona będzie działała za granicą, ktoś coś wie?
PLAY
1
"My gramy bez bramkarza, pa co on robi, w siatkówkę gra"
4
Wyszło jak zawsze XD
53
5 reklam browarów pod rząd, no choćby człowiek chciał to się nie obroni
1
@snoopdegie No to oczywiste xD Knur do Choroszczy
0
@snoopdegie Heh, strusia to sie na tej stronie nie spodziewałem xd
0
@messi564 Przecież obawy o ten transfer są jak najbardziej logiczne i nie trzeba źle życzyć Barcelonie, żeby być przeciwnym przenosinom Neymara z powrotem do Barcy. Jest dużo minusów, za dużo wręcz.
3
@student97r Myślę, że jest na równi z Niesiołowskim. Stefan został z polityki wyeliminowany i Krystynie odejście tez dobrze zrobi. Albo nie tyle jej dobrze zrobi co nam.
7
@ddanioofcb Osoba naszego trenejro skutecznie studzi wszelki zapał przed nadchodzącym sezonem.