7

Dziś urodziny tego jegomościa, sto (L)at! :)
http://weszlo.com/wp-content/uploads/2017/07/tumulec.jpg

3

@barcelonaLM Dobrze tam w komentarzach piszą. "Są u siebie" także mogą sobie pobalować.

0

@MichalZZZ Pewnie na meczu jakiegoś Kataru albo innej Japonii

15

@l0Messini Tak się poprawnie wymawia.
Borek nagrał o tym film z tego co pamiętam. Poprawna wymowa to właśnie "kołczinio"

1

Oprawa jakby finał mistrzostw świata był grany xD

0

@BraveRebelxx_ Może i tak :D

0

@BraveRebelxx_ Starczy kobiecego sportu na jakiś czas

21

7

@PopekMonster La Rambla* Poza tym dziwne, żeby morały prawił ktoś o nicku PopekMonster xD no sorry

4

@tadzik447 Ja to zgłaszam na płokułatułe. Nałuszenie nietykalności cielesnej.

12

Solóweczka za garażami się szykuje. Tylko cicho, żeby facetka sie nie dowiedziała

0

@PatrychoO jaki kanał xD

5


Bottle Cap Challenge by Ryan Reynolds.
Wygrał, zdecydowanie.

0

@kerouac W sumie to tak, ale chciałem to bardzo delikatnie ująć xD

5

Zawsze lubiłem podejście mieszkańców Ameryki Płd. Nie licząc jakiś wyjątków to mają raczej luźne podejście do życia. Wszystko bez spiny, na wszystko jest czas, easy peasy.
No ale to ma swoje gorsze strony, bo burdel tam jest praktycznie we wszystkich sektorach i piłki do nie ominęło, słabo z organizacją, korupcja również dosyć powszechna. Co by nie mówić o Europie to tutaj w porównaniu do Ameryki Płd. organizacyjne wszystko wygląda okej.

7

0

@kamil9040 Zgadzam się w 100 procentach. Próżno szukać obiektywizmu na stronach poświęconych jednemu klubowy czyt. Barca lub Real. :D

0

To niezłe pozytywne zakończenie CA XDDDD

0

2 miejsca był traktowane jako klęski, więc nie ma co się łudzić, że będzie inaczej w przypadku 3 miejsca. To tylko miły akcent na koniec turnieju, koniec końców nic nie zmienia i raczej nie zadecyduje o przyszłości trenera i tej drużyny.

0

@jedrek7000 Nieuczciwość pracodawców? W Polsce? W życiu bym się nie spodziewał xD

0

Serio? O Overmarsa chodziło? Hahaha. xD
To jakiś informacyjny niewypał.

2

@Chwytliwy Żegnaj. Niech światełko Cię prowadzi, żebyś o nic nie zawadził

5

@Mihcim A w jakiej pracy siedzi się całe życie? Chyba nierealne w obecnych czasach xD

1

@DonAndresFCB I to jest ekspert xD

1

Mówi, byleby coś powiedzieć. Sam De Ligt nie wiedział gdzie zagra a Bartomeu miałby to wiedzieć? Absurd. Nawet gdyby Barto już wtedy Holendra zaklepał to ten mógłby potem żądać 2x takiego wynagrodzenia pod pretekstem tego, że inny klub mu tyle daje i wtedy Bartomeu musiałby sprostać jego wymaganiom finansowym, bo "już wcześniej wiedział, że tu zagra" Idiotyzm i nic więcej.
Podsumowując, albo prezesejro kłamie albo rzeczywiście ma rację, ale już wcześniej wiedział, że nie ma szans na sprowadzenie Holendra tylko nie mówił tego na głos.

4

Brawa dla Huberta mimo wszystko, szacun.

0

@shinthps Nie każdy, ale ten akurat tak. No i może jeszcze następny :D

0

@Ronaldinho10_ Co Ty, ja z War-Mazurskiego xD

0

@Nano22 Lato idzie, czas na zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?