Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Złoto na ziemi (jak i we wszechświecie) pochodzi w wyniku wybuchu supernowych.
Fajnie mieć świadomość, że masz złotą ketę albo pierścionek z kosmosu xD
5
https://iv.pl/images/41154263004377547184.jpg
Hehe, nieśmieszne
0
@deyna2018 Podobna a to jest dziwne, bo Sandra mi się nie podobała nigdy, także dziwna sprawa :D
3
@deyna2018 Ta mamuśka fajna, ale młoda wygląda jakby wiecznie zdziwiona była
2
@WiernyDoKoncaFCB proline
0
@FCBeSeM Ja jestem po 4 odcinkach. Po 5 idę po notes bo nie ogarniam xD
0
@BarcaFanFilip Ćwiąki, Święcicki i jako komentatora Twaro
e: No ale oczywiście dodałbym tu kilku. Bardzo cenię Laskowskiego czy Borka.
20
@tunczas4 no za szybki nie jest
0
@lilimessi10 tak ciezko?
0
@Danny Gaucho Róża - taki kwiat xD
0
Był ktoś w Holandii na różach na wakacje? xd
24
"Jest człowiek, jest problem. Nie ma człowieka, nie ma problemu" Josep Maria Bartomeu
6
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/07/VheH2mpTcweY3sFH.jpg
wygląda legit xd
4
@kerouac "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
1
To niezłe viva Chile xd
4
Chi Chi Chi! Le Le Le! Viva Chile!
1
Nieźle pokręcony ten serial Dark, sporo osób mi go poleciło i w sumie jest spoko, ale jakbym miał go oglądać po kilku browarach (co nie jest takie nieprawdopodobne) to miałbym problem, żeby wszystko dobrze zrozumieć, dużo wątków itd.
0
@nieprzysiadalnosc Z tego co podałeś może to być każda piosenka na świecie, powodzenia w poszukiwaniach :D
7
@Jackazz Robią za rok, żeby Messi miał jeszcze szanse zagrać, ułatwiają mu jak mogą :D
0
Pierwszy półfinał bez niespodzianki :D Gratulacje.
1
Casemiro abonament na kartki odnowił
0
@didzejos Nie dziwne, że Guardiola go odstawił, chłop się nie nadaje xd
5
Co ich tam rozklepali xD
0
Kołczinio jaki kogucik :D
0
Czysto piłkarsko to ten mecz jest słaby póki co xD 1 podanie, drugie już na wślizgu
1
@PatrychoO Niech oszczędza łzy, mogą mu się jeszcze przydać
1
Poziom kobiecej piłki jest nieprawdopodobny, na TVP Sport Anglia-USA jak coś, przekonajcie się sami.
4
@kamilek20039 To subiektywne mocno, dla mnie np. nie jest najładniejsza. 8/10 bym dał :D
2
@Kajtek77 Wiesz co, najgorsze że za mojego i pewnie Twojego życia umrze 90% bohaterów z filmów, które oglądaliśmy. Będą odchodzili jeden po drugim. Mnie osobiście najbardziej zasmuciła śmierć Robina Williamsa i Lesliego Nielsena, ale to tak na marginesie do tego co napisałeś :D
0
@sebasek99 Hahaha, tak to spójna teoria w sumie :D