5

Złoto na ziemi (jak i we wszechświecie) pochodzi w wyniku wybuchu supernowych.
Fajnie mieć świadomość, że masz złotą ketę albo pierścionek z kosmosu xD

5

0

@deyna2018 Podobna a to jest dziwne, bo Sandra mi się nie podobała nigdy, także dziwna sprawa :D

3

@deyna2018 Ta mamuśka fajna, ale młoda wygląda jakby wiecznie zdziwiona była

2

0

@FCBeSeM Ja jestem po 4 odcinkach. Po 5 idę po notes bo nie ogarniam xD

0

@BarcaFanFilip Ćwiąki, Święcicki i jako komentatora Twaro
e: No ale oczywiście dodałbym tu kilku. Bardzo cenię Laskowskiego czy Borka.

20

@tunczas4 no za szybki nie jest

0

@lilimessi10 tak ciezko?

0

@Danny Gaucho Róża - taki kwiat xD

0

Był ktoś w Holandii na różach na wakacje? xd

24

"Jest człowiek, jest problem. Nie ma człowieka, nie ma problemu" Josep Maria Bartomeu

6

4

@kerouac "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

1

To niezłe viva Chile xd

4

Chi Chi Chi! Le Le Le! Viva Chile!

1

Nieźle pokręcony ten serial Dark, sporo osób mi go poleciło i w sumie jest spoko, ale jakbym miał go oglądać po kilku browarach (co nie jest takie nieprawdopodobne) to miałbym problem, żeby wszystko dobrze zrozumieć, dużo wątków itd.

0

@nieprzysiadalnosc Z tego co podałeś może to być każda piosenka na świecie, powodzenia w poszukiwaniach :D

7

@Jackazz Robią za rok, żeby Messi miał jeszcze szanse zagrać, ułatwiają mu jak mogą :D

0

Pierwszy półfinał bez niespodzianki :D Gratulacje.

1

Casemiro abonament na kartki odnowił

0

@didzejos Nie dziwne, że Guardiola go odstawił, chłop się nie nadaje xd

5

Co ich tam rozklepali xD

0

Kołczinio jaki kogucik :D

0

Czysto piłkarsko to ten mecz jest słaby póki co xD 1 podanie, drugie już na wślizgu

1

@PatrychoO Niech oszczędza łzy, mogą mu się jeszcze przydać

1

Poziom kobiecej piłki jest nieprawdopodobny, na TVP Sport Anglia-USA jak coś, przekonajcie się sami.

4

@kamilek20039 To subiektywne mocno, dla mnie np. nie jest najładniejsza. 8/10 bym dał :D

2

@Kajtek77 Wiesz co, najgorsze że za mojego i pewnie Twojego życia umrze 90% bohaterów z filmów, które oglądaliśmy. Będą odchodzili jeden po drugim. Mnie osobiście najbardziej zasmuciła śmierć Robina Williamsa i Lesliego Nielsena, ale to tak na marginesie do tego co napisałeś :D

0

@sebasek99 Hahaha, tak to spójna teoria w sumie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?